co na pierwsze zmarszczki?

co na pierwsze zmarszczki?

Postprzez marianna » czwartek, 25 maja 2017, 15:27

co powinny zawierać w składzie kosmetyki na pierwsze zmarszczki?
marianna
 
Posty: 5
Dołączył(a): poniedziałek, 22 maja 2017, 17:37

Postprzez » czwartek, 25 maja 2017, 15:27

 

Re: co na pierwsze zmarszczki?

Postprzez Ajka9090 » czwartek, 25 maja 2017, 18:02

Na pierwsze zmarszczki możesz sobie tutaj poczytać http://www.vichy.pl/blog/jak-walczyc-z-pierwszymi-oznakami-starzenia-sie-skory/vmag60817.aspx Moja znajoma mi to przesłała na przysłowiowe w razie "w" Także myślę że jakoś Ci pomoże.
Ajka9090
 
Posty: 433
Dołączył(a): niedziela, 26 lutego 2017, 17:18

Re: co na pierwsze zmarszczki?

Postprzez agaa » czwartek, 6 lipca 2017, 11:55

Kosmetyki powinno się dobierać według potrzeb cery. Ja stosuję serię z ziaji - jagody acai. W sumie nie wiem jak mierzyć skuteczność, bo to raczej po latach się okazuje, ale duży plus za cudowny zapach, nawilżenie i cenę:) no i nie powodują na mojej skórze żadnych przykrych niespodzianek - mam cerę suchą i wrażliwą, niektóre kremy wywołują u mnie zaczerwienienia, wypryski, albo przesuszenie. Tutaj żadna z tych rzeczy mnie nie spotkała. Równie dobrze sprawdzają się kosmetyki z yves rocher.
agaa
 
Posty: 91
Dołączył(a): czwartek, 22 września 2016, 08:27

Re: co na pierwsze zmarszczki?

Postprzez makacel » wtorek, 1 sierpnia 2017, 08:39

Na pewno bardzo dużo intensywnego nawilżenia :). A pierwsze kremy przeciwzmarszczkowe warto stosować zanim zmarszczki się pojawią.
makacel
 
Posty: 9
Dołączył(a): wtorek, 1 sierpnia 2017, 08:08

Re: co na pierwsze zmarszczki?

Postprzez Ela78 » sobota, 9 września 2017, 12:45

A słyszeliście o metodzie użycia osocza bogatopyłkowego ? Dzięki temu fałdy i zmarszczki ulegają wygładzeniu. Zabieg polega na pobraniu krwi naszej i odpowiednio przygotowany preparat osocza bogatopłytkowego wstrzykuje się do skóry w wybrane miejsca. Bardzo zaciekawiło mnie to i zastanawiam jakie są efekty. Może też Was zainteresuje :) zajrzyjcie na stronę www
Ela78
 
Posty: 587
Dołączył(a): poniedziałek, 6 marca 2017, 20:14

Re: co na pierwsze zmarszczki?

Postprzez kasiagrosik » sobota, 9 września 2017, 18:39

Dobrą opcją na pewno będzie konsultacja u kosmetyczki. W skrajnych przypadkach można rozważyć skorzystanie z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Poszukaj dobrej kliniki i rozważyć konsultację. Zabieg nie musi być zaraz inwazyjny, czasem niewielka zmiana potrafi wywołać duży efekt. Dobrych klinik w swoim mieście możesz poszukać za pomocą https://www.tourmedica.pl/kliniki/dermatologia/ przyjaznej strony z namiarami na specjalistyczne placówki.
kasiagrosik
 
Posty: 25
Dołączył(a): czwartek, 24 sierpnia 2017, 20:14

Re: co na pierwsze zmarszczki?

Postprzez dorizz » wtorek, 12 września 2017, 08:12

jakieś dobre kremy nawilżające + suplementacja ostatnio brałam przez jakoś 2 miesiące bodajże Oeparol i widac efekty ;)
dorizz
 
Posty: 8
Dołączył(a): wtorek, 12 września 2017, 08:11

Re: co na pierwsze zmarszczki?

Postprzez glucio » sobota, 23 września 2017, 15:29

Jeżeli szukasz skutecznych porad jak walczyć ze zmarszczki w naturalny sposób, to zajrzyj na blog kosmetyczny. Można w naprawdę tani sposób pozbyć się skutecznie zmarszczek
glucio
 
Posty: 132
Dołączył(a): czwartek, 31 sierpnia 2017, 16:43

Re: co na pierwsze zmarszczki?

Postprzez joanna3 » wtorek, 5 grudnia 2017, 12:58

Można się całkowicie pozbyć zmarszczek tylko poprzez zabieg. Do usunięcia niewielkich zmarszczek nie jest on konieczny, ale wiele osób się na niego decyduje. To najszybszy sposób. Taki zabieg wykonają nam tutaj http://princessacademy.com.pl/zabiegi/m ... ss-filler/ Jest on jak najbardziej bezpieczny.
joanna3
 
Posty: 137
Dołączył(a): piątek, 24 listopada 2017, 13:27

Re: co na pierwsze zmarszczki?

Postprzez Ewakuacja » poniedziałek, 11 grudnia 2017, 13:07

Polecam balsam do dłoni https://evonails.pl/krem-aloe-vera.html ponieważ zapobiega powstawaniu pierwszych zmarszczek. Dłonie są problematyczne, zdradzają wiek o wiele szybciej niż twarz. A ten kosmetyk jest dodatkowo w bardzo przystępnej cenie.
Ewakuacja
 
Posty: 327
Dołączył(a): poniedziałek, 1 maja 2017, 18:23

Postprzez » poniedziałek, 11 grudnia 2017, 13:07

 

Następna strona

Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron