co na pierwsze zmarszczki?

Re: co na pierwsze zmarszczki?

Postprzez innuendo » poniedziałek, 11 grudnia 2017, 13:13

Ja bym popytał o to znajomych... To się naprawdę zaskakująco często sprawdza :D
Przecież nie można w nieskończoność kupować wszystkiego na kredyt
innuendo
 
Posty: 7
Dołączył(a): piątek, 8 grudnia 2017, 20:41

Postprzez » poniedziałek, 11 grudnia 2017, 13:13

 

Re: co na pierwsze zmarszczki?

Postprzez motorowka » czwartek, 11 stycznia 2018, 17:16

ja na zmarszczki to sobie twarz masuję, w gazecie kiedyś wyczytałam,że masaż twarzy jest bardzo ważny :) no i zrobiły mi się pod wpływem lat okropne worki pod oczami.. stosuję na to tylko i wyłącznie krem Remescar https://remescar.pl/ bo tylko po nim zaraz moja buzia jest gładka i idealna i tylko on mi pomaga :)
motorowka
 
Posty: 43
Dołączył(a): czwartek, 23 lutego 2017, 21:01

Re: co na pierwsze zmarszczki?

Postprzez czarodziejek » czwartek, 11 stycznia 2018, 22:40

ja tam nic nie używam na zmarszczki
czarodziejek
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek, 11 stycznia 2018, 22:39

Re: co na pierwsze zmarszczki?

Postprzez kasianowak » piątek, 19 stycznia 2018, 14:08

dobry krem nawilżający, sprawdź w internetowej aptece Melissa, tam jest duży wybór i na pewno znajdziesz coś dla siebie :) ja ostatnio tam zamówiłam krem i super się wchłania i buzia jest po nim przyjemnie gładka :)
kasianowak
 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek, 19 stycznia 2018, 14:01

Re: co na pierwsze zmarszczki?

Postprzez czary-maryy » czwartek, 15 lutego 2018, 13:30

najlepiej jakiś dobry krem
czary-maryy
 
Posty: 5
Dołączył(a): środa, 14 lutego 2018, 22:42

Re: co na pierwsze zmarszczki?

Postprzez spineczqa2 » piątek, 16 lutego 2018, 17:03

hmm może idź do kosmetyczki?
spineczqa2
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 16 lutego 2018, 16:56

Re: co na pierwsze zmarszczki?

Postprzez mika » poniedziałek, 19 lutego 2018, 10:24

Myślę że na pierwsze zmarszczki idealny będzie zabieg needle shaping w klinice http://artederm.pl/ , miałam go 2 miesiące temu i do dziś jestem zachwycona jego efektem, zmarszczki po prostu zniknęły jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki
mika
 

Re: co na pierwsze zmarszczki?

Postprzez Kamilka75 » czwartek, 22 lutego 2018, 12:07

Gdzieś czytałam, że bardzo dobrze spisują się kremy i masaże, na przykład u kosmetyczki. Ja też musiałabym się na taki zabieg przejść, jednak kiedy widze elektryczne fotele kosmetyczne to się zaraz denerwuję i rezygnuję z wizyty. Nie wiem dlaczego tak mam, panie mogą być miłe, a ja i tak czuje, ze mnie obserwują. Nie czuję sie za bardzo w takich miejscach. Macie podobnie? Czy tylko mnie ten problem dotyczy?
Kamilka75
 

Re: co na pierwsze zmarszczki?

Postprzez Inatka93 » sobota, 24 lutego 2018, 09:39

Jest to bardzo popularny temat w ostatnim czasie i ja chętnie powiem, co wiem. Na pierwsze, niezbyt głębokie zmarszczki, bardzo dobrze działają antyoksydanty i reklamowany koenzym Q10. Jest to składnik produkowany w naszym organizmie i bardzo potrzebny. Jednym z jego właściwości jest właśnie opóźnianie procesu starzenia. Koenzym Q10 ma dwie formy - utleniony ubichinon oraz aktywny ubichiniol , który jest ośmiokrotnie lepiej przyswajany przez nas. Dobrze jest właśnie go połykać, on ma dobry wpływ na cały ludzki system, w tym na skórę.
Inatka93
 

Re: co na pierwsze zmarszczki?

Postprzez Kalinka5 » piątek, 16 marca 2018, 18:57

Na pierwsze zmarszczki bardzo dobrze działają BB kremy, szczególnie te koreańskie, które działają przeciwstarzeniowo, a także ujędrniają skórę, wchodząc nawet w głębokie warstwy. Duży wybór takich produktów widziałam w drogerii Puderek https://puderek.com.pl/157-azjatyckie-kosmetyki . Najbardziej polecane są produkty pochodzące z dalekiego Wschodu, cenione za siłę działania. Sprawdźcie same ;p .
Kalinka5
 

Postprzez » piątek, 16 marca 2018, 18:57

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron