Opakowania z nadrukiem

Opakowania z nadrukiem

Postprzez gabi4 » poniedziałek, 24 lipca 2017, 16:26

Wiecie, gdzie można zamówić swoje opakowania z zaprojektowanym nadrukiem? Potrzebuje na już. Mam małe zlecenie i koniecznie muszę zapakować swoje wyroby.
gabi4
 
Posty: 331
Dołączył(a): wtorek, 21 marca 2017, 13:14

Postprzez » poniedziałek, 24 lipca 2017, 16:26

 

Re: Opakowania z nadrukiem

Postprzez Ajka9090 » wtorek, 25 lipca 2017, 14:37

Dobry producent opakowań kartonowych to podstawa magazynowania, dlatego dobrze przemyśl swoją decyzję o wyborze producenta. Najlepiej jak sprawdzisz kilku dostawców, porównasz ceny i wszystkie okoliczności, a wtedy wybierzesz najlepszą odpowiadającą Ci opcję.
Ajka9090
 
Posty: 432
Dołączył(a): niedziela, 26 lutego 2017, 17:18

Re: Opakowania z nadrukiem

Postprzez Ela78 » środa, 16 sierpnia 2017, 15:14

Polecam Joppol- http://joppol.pl/#oferta . Zapewniają kompleksową realizację poligraficzną, doradztwo technologiczne, projektowanie konstrukcji opakowań, opracowanie DTP dostarczonego projektu graficznego, przekazywanie plików przez FTP. Bardzo solidna firma. Ja już u nich zamawiam od ponad pół roku wszystko na czas.
Ela78
 
Posty: 587
Dołączył(a): poniedziałek, 6 marca 2017, 20:14

Re: Opakowania z nadrukiem

Postprzez Natka » środa, 3 stycznia 2018, 13:38

Znalazłaś odpowiednią firmę/sklep? Jeśli nadal szukasz to Multifarb produkuje opakowania tekturowe, te z nadrukiem też. Na stronie http://www.multifarb.pl/oferta/opakowania-tekturowe/ przynajmniej są takie opakowania wyszczególnione. Firma jest w porządku. Co prawda nie zamawiałam u nich żadnych opakowań tylko farby, ale obsługa bardzo miła a produkty wysokiej jakości.
Natka
 
Posty: 81
Dołączył(a): piątek, 29 grudnia 2017, 14:18

Re: Opakowania z nadrukiem

Postprzez zpopiolow » piątek, 2 marca 2018, 19:58

Ja do swojego sklepiku zamówiłam takie https://www.europak.pl/torby-ekologiczne/ z wybranym przeze mnie nadrukiem i niedługo czeka mnie nowa dostawa, bo wszystkie się rozeszły jak ciepłe bułeczki :) Bardzo fajnie wykonane, wytrzymałe, sama używam takiej torby na zakupy ;)
zpopiolow
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 2 marca 2018, 19:56

Re: Opakowania z nadrukiem

Postprzez foczka » sobota, 3 marca 2018, 12:36

A w jakim celu takie opakowania można kupować ? Co z tym potem robicie ? Chętnie posłucham
foczka
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota, 3 marca 2018, 12:35

Re: Opakowania z nadrukiem

Postprzez Natka » czwartek, 5 kwietnia 2018, 10:37

Foczka, chodzi oczywiście o dbanie o środowisko. Niektóre tworzywa sztuczne można przetworzyć, niektóre rozkładają się wolniej, niektóre szybciej. Wpisz sobie kilka przykładowych w wyszukiwarce https://www.tworzywa.pl/wiedzopedia/baza-tworzyw/ to zobaczysz dokładnie o co w tym chodzi z tymi opakowaniami. Powyższa baza tworzyw zawiera specyfikacje pod kątem przetwórstwa, więc zobaczysz które tworzywa ulegają obróbce cieplnej a które nie.
Natka
 
Posty: 81
Dołączył(a): piątek, 29 grudnia 2017, 14:18

Re: Opakowania z nadrukiem

Postprzez aga59 » wtorek, 17 kwietnia 2018, 09:31

Jeśli chodzi opakowania z nadrukiem to mogę polecić firmę Europak opakowania Lublin. Wysokiej jakości nadruki i porządne pudła. Prowadzę od lat pizzerię i jak do tej pory nie zawiodłam się na jakości. warto zerknąć na stronkę i zobaczyć ich galerię
Nowoczesne projekty domów
aga59
 
Posty: 17
Dołączył(a): środa, 4 kwietnia 2018, 12:42

Re: Opakowania z nadrukiem

Postprzez KarolMa » środa, 18 lipca 2018, 12:21

Ja bardzo polecam firmę Waps-kart mają w ofercie naprawdę wysokiej jakości opakowania kartonowe. Nadruki też na nich wykonują - zamawiałem już kilka razy, z ich jakości i trwałości jestem bardzo zadowolony :)
KarolMa
 
Posty: 32
Dołączył(a): piątek, 13 kwietnia 2018, 10:03

Re: Opakowania z nadrukiem

Postprzez mczay » piątek, 27 lipca 2018, 10:23

Jeśli chodzi o opakowania kartonowe z nadrukiem to do wykonania takiej usługi polecam Ci współpracę z firmą Promo24. Ich pudełka z nadrukiem są na prawdę dokładne i estetyczne. Dodatkowym atutem jest fakt, że koszt tych opakowań kartonowych z nadrukiem, jest na prawdę nie wielki.
mczay
 
Posty: 59
Dołączył(a): piątek, 6 lipca 2018, 10:24

Postprzez » piątek, 27 lipca 2018, 10:23

 

Następna strona

Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości