System Flotman - Wasze opinie

System Flotman - Wasze opinie

Postprzez Robek » piątek, 6 grudnia 2019, 08:33

Witam,
Chciałbym zapytać Was co sądzicie na temat systemu Flotman oraz czy ktoś z Was prowadząc firmę transportową postawił na tego typu rozwiązania byłbym wdzięczny za każdą ze wskazówek :)
Robek
 

Postprzez » piątek, 6 grudnia 2019, 08:33

 

Re: System Flotman - Wasze opinie

Postprzez MaciejS » poniedziałek, 9 grudnia 2019, 11:48

W tym zakresie jestem zdecydowanie za takim wyborem, czyli porządnego systemu wspierającego bardzo skutecznie prowadzenie firmy transportowej. Umożliwiają zachowanie nam kontroli nad lokalizacją auta, stanem technicznym, kontrolą zużycia paliwa, czy także integrację z giełdami zleceń TimoCom oraz Trans24 więc możemy efektywniej wykorzystywać strefę załadunkową.
MaciejS
 

Re: System Flotman - Wasze opinie

Postprzez Rofi » środa, 11 grudnia 2019, 09:14

Ja również radziłbym CI postawić na system Flotman, który daje radę i naprawdę potrafi przynieść realne korzyści w oszczędnościach, ale i lepszej organizacji co jest ogromnie ważne jeśli flota rośnie.
Rofi
 

Re: System Flotman - Wasze opinie

Postprzez Erez » piątek, 3 stycznia 2020, 12:47

Z chęcią sprawdzę jak to działa, bo także mamy w planie na nowy rok poprawić znacząco wydajność naszej pracy i tym samym ograniczenie kosztów jakie przeznaczamy na utrzymanie.
Erez
 

Re: System Flotman - Wasze opinie

Postprzez TomaszKul » piątek, 3 stycznia 2020, 15:46

Myślę, że najlepiej będzie jeśli bezpośrednio zajrzyj na ich stronę https://www.flotman.pl/lokalizacja-gps/ ... ciezarowe/ ponieważ tutaj bardzo dokładnie została opisana ich aplikacja do monitoringu GPS w firmie transportowej i będziecie mogli przekonać się które funkcjonalności mogą Wam się szczególnie przydać i do tego od razu można skontaktować się z ich asystentem który rozwieje pojawiające się wątpliwości. Po wdrożeniu na pewno przekonacie się, że jest to dobry krok inwestycyjny.
TomaszKul
 

Re: System Flotman - Wasze opinie

Postprzez Mirek » sobota, 11 stycznia 2020, 11:24

Flotman to bardzo dobry system, przede wszystkim jego dostępność to 100% z moich obserwacji. Nigdy nie miałem kłopotu z lokalizacją pojazdu ani sprawdzeniem stanu paliwa.
Mirek
 

Re: System Flotman - Wasze opinie

Postprzez TobiaszM » wtorek, 14 stycznia 2020, 11:24

Transport to ciężki kawałek chleba, także warto sobie to trochę ułatwić w zakresie ograniczania wydatków oraz zachowania kontroli nad wieloma elementami w tym wspomnianym stanie paliwa, ale również pod względem technicznym, zabezpieczeń strefy załadunkowej oraz integracji. Na ten moment ścisła czołówka takich systemów na naszym rynku.
TobiaszM
 

Re: System Flotman - Wasze opinie

Postprzez Robek » czwartek, 23 stycznia 2020, 11:00

Bardzo dziękuję za Wasze podpowiedzi! W takim razie czas najwyższy się za to zabrać i mam nadzieję, że będę z tego tak samo zadowolony jak o Nich piszecie.
Robek
 

Re: System Flotman - Wasze opinie

Postprzez Ferez » wtorek, 11 lutego 2020, 09:25

Moja opinia się nie zmieni, bo rzeczywiście jeśli chodzi o profesjonalne wsparcie obsługi, jakość i zakres działania ich systemów do lokalizacji GPS to mają jedne z najlepiej dopracowanych rozwiązań i nie mówimy tutaj wyłącznie o flocie transportowej, ale jednocześnie samochodach osobowych, czy również sprzęcie budowlanym co przy dużych firmach przynosi wymierne korzyści.
Ferez
 
Posty: 375
Dołączył(a): niedziela, 26 stycznia 2020, 22:17

Re: System Flotman - Wasze opinie

Postprzez omlet123 » niedziela, 1 marca 2020, 13:55

to bardzo dobre rozwiązanie taki monitoring auta U mojego kolegi się sprawdził, szef jest zadowolony, ma wszystko pod kontrolą, w każdej chwili ma podgląd na służbowe samochody.
omlet123
 
Posty: 207
Dołączył(a): czwartek, 19 września 2019, 14:20

Postprzez » niedziela, 1 marca 2020, 13:55

 

Następna strona

Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron