Pielęgnacja noworodka

Pielęgnacja noworodka

Postprzez runia » piątek, 25 maja 2018, 04:48

Cześć! Ostatnio sporo czasu spędziłam czytając o tym, jak należy wychowywać maluszka. Najwięcej sprzeczności było w artykułach o kąpieli. Kompletnie tego nie rozumiem! Jaki to problem? Na stronie https://www.johnsonsbaby.com.pl/kapiel/ ... c-niemowle jest artykuł na ten temat i wydaje mi się, że on jest najbliższy prawdy, ale postanowiłam was zapytać, co o tym sądzicie? Z góry dziękuję za info!
runia
 
Posty: 27
Dołączył(a): środa, 23 maja 2018, 07:45

Postprzez » piątek, 25 maja 2018, 04:48

 

Re: Pielęgnacja noworodka

Postprzez mamuska » poniedziałek, 30 lipca 2018, 08:42

Skóra dziecka jest bardzo delikatna i wymaga szczególnej opieki oraz pielęgnacji. O wiele większej niż potrzebują dzieci starsze. Trzeba używać wyłącznie hipoalergicznych środków myjących, żeby nie podrażniły dzieciaczka. Radzę Ci, żebyś podzieliła sobie kosmetyki na kategorie tych, których używasz w trakcie kąpieli i tych po kąpieli. Ja trochę za późno odkryłam pojemniki na akcesoria higieniczne, w których można sobie zorganizować przestrzeń. Ale od czasu, kiedy ich używam, kąpiele idą znacznie szybciej i wszystko jest jakoś bardziej poukładane. Głowa do góry - bądź delikatna i uważaj, żeby nie nalać wody do oczek i uszek, a będzie dobrze :)
mamuska
 

Re: Pielęgnacja noworodka

Postprzez mmmara » poniedziałek, 24 września 2018, 13:48

Najważniejsze to to, aby kupować kosmetyki z dobrym składem. No i w przypadku niemowlaków, im mniej kosmetyków tym lepiej. :)
mmmara
 
Posty: 6
Dołączył(a): poniedziałek, 24 września 2018, 13:36

Re: Pielęgnacja noworodka

Postprzez kazik4445656 » niedziela, 4 listopada 2018, 10:22

O noworodka zawsze trzeba bardzo dbać według mnie. Bo jak się nie będzie dbał to będzie bardzo źle tak naprawdę.
kazik4445656
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela, 4 listopada 2018, 10:18

Re: Pielęgnacja noworodka

Postprzez jasiepytamo » wtorek, 22 października 2019, 10:11

Przy noworodku warto kupić ochraniacze do łóżeczek niemowlęcych. Ja kupiłam swoje Klarze i teraz mam pewność, że śpi bezpiecznie.
jasiepytamo
 
Posty: 124
Dołączył(a): czwartek, 29 sierpnia 2019, 11:39

Re: Pielęgnacja noworodka

Postprzez KamilKa » poniedziałek, 5 września 2022, 09:45

Tutaj na pewno warto zadbać o dobrej jakości probiotyki i produkty dla zdrowego rozwoju maluszka, dlatego warto zadbać o to wszystko sprawdzając ofertę apteki Gemini https://gemini.pl/vivomixx-krople-5-mil ... ml-9002280 w której będziecie mogli znaleźć m.in Vivomixx Krople 5 miliardów z którego również korzystamy. Świetny skład, bardzo dobra cena i też wygodne zakupy z dostawą do domu.
KamilKa
 
Posty: 304
Dołączył(a): środa, 12 lutego 2020, 08:26

Re: Pielęgnacja noworodka

Postprzez pola35 » czwartek, 27 października 2022, 20:05

Jeśli niedługo ma się maluszek pojawić na świecie to na pewno trzeba pomyśleć o zakupie wyprawki dla niego. Najlepszy wózek? Na pewno warto zwrócić uwagę na model Riko Nano Pro. Wózek z najlepszą amortyzacją na rynku, zwrotny, z żelowymi kołami i aluminiowym stelażem. Nadaje się na każdy teren a do tego jest wykonany z najlepszych materiałów.
pola35
 
Posty: 63
Dołączył(a): wtorek, 30 listopada 2021, 19:20

Postprzez » czwartek, 27 października 2022, 20:05

 


Powrót do Dzieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron