Potówki i noworodek

Potówki i noworodek

Postprzez ceramic3 » niedziela, 11 lutego 2018, 19:40

Hm... Ja mam właśnie dość istotne pytanie... Czy jesteście może w stanie poradzić mi coś sprawdzonego w zakresie potówek u noworodka? Czy wiecie może jak się ich skutecznie pozbyć? Ja się właśnie w tym momencie zastanawiam czy na przykład coś stąd byłoby warte uwagi https://www.mamazone.pl/artykuly/male-d ... noworodka/ Co o tym myślicie? Czy Waszym zdaniem warto się do tych porad stosować? Z góry wielkie dzięki za wszelkiego rodzaju porady oraz sugestie w tym obszarze tematycznym :) Jestem pewien, że mi się przydadzą :)
Niewiele jest cnót, których Polacy nie posiadają, ale niewiele też jest błędów, których potrafili uniknąć…
ceramic3

Postprzez » niedziela, 11 lutego 2018, 19:40

Re: Potówki i noworodek

Postprzez ulunia » sobota, 22 września 2018, 08:55

Wystarczy dbać dobrze o pielegnacje skóry dziecka, wentylować i nie opatulać ich jak w kokony a potówki nie będą występować. Warto zapoznać się z ofertą firmy https://www.johnsonsbaby.com.pl/produkty/dla-noworodka Znajdziesz tutaj wszystkie produkty jakie będą Ci potrzebne w pielegnacji dziecka i jego skóry, pamietaj że niemowlak jest bardzo delikatny i musisz wybierać takie firmy z renomą jak ta aby nic sie nie stało z skórą dzieciaczka :)
ulunia

Postprzez stefan443 » piątek, 2 listopada 2018, 07:47

Zawsze noworodek jest bardzo ważną sprawą.Moja zona musiała z pracy zrezygnować żeby chodzić koło noworodka.
stefan443

Postprzez zosiawerek » piątek, 9 listopada 2018, 11:21

Skóra noworodka jest wrażliwa i delikatna. Więc jak najbardziej należy ją pielęgnować najlepszymi produktami, specjalnie dla dzieci.
zosiawerek

Postprzez » piątek, 9 listopada 2018, 11:21

Powrót do Dzieci