Szkoła dla pięciolatków

Re: Szkoła dla pięciolatków

Postprzez pomponek » środa, 23 października 2019, 18:39

My również wybraliśmy prywatne przedszkole, co jak co ale w tym wieku dziecko powinno mieć zapewnione jak najlepsze warunki do nauki i rozwijania swoich pasji. Jeśli jesteście z warszawy to polecam wam Tequestę - prywatne przedszkole językowe - maluchy czują się tutaj rewelacyjnie, moja córka już dużo potrafi, poznała wiele nowych koleżanek - naprawdę bardzo się w tym czasie rozwinęła...
pomponek

Postprzez » środa, 23 października 2019, 18:39

Postprzez kardinale » sobota, 26 października 2019, 12:26

moim zdaniem powinniście się zapoznac z tym artykułem w sieci o tej sprawie :) www.activekids.edu.pl
kardinale

Postprzez jasiepytamo » piątek, 8 listopada 2019, 09:34

A zastanawiałaś się już może odnośnie takiego tematu, jak wyprawka szkolna - https://koszykinspiracji.pl/wyprawka-szkolna-2019? Dla 5- latka to będzie ważna sprawa. :mrgreen:
jasiepytamo

Postprzez Elwirkaaa » sobota, 23 listopada 2019, 06:09

Ja wybrałam prywatne przedszkole, postawiłam na dwujęzyczne przedszkole Tequestę i właśnie zapisałam tam córeczkę, otwierają nową placówkę na Białołęce na ul.Zdziarskiej 61. I już nie możemy się doczekać pierwszych zajęć, z tego co się orientuję to jedyna placówka językowa w tej okolicy, więc moim zdaniem warto skorzystać, tym bardziej, że zapisy jeszcze trwają :)
Elwirkaaa

Postprzez kardinale » poniedziałek, 2 grudnia 2019, 17:49

Znalazłem informacje na ten temat i o tym problemie tutaj: http://activekids.edu.pl/
kardinale

Postprzez » poniedziałek, 2 grudnia 2019, 17:49

Poprzednia strona

Powrót do Dzieci