Będę mamą

Będę mamą

Postprzez agat » środa, 24 listopada 2021, 20:03

Cześć wszystkim! Przyszłam się pochwalić, bo tak, będę mamą, a przy tym szukam dobrego ginekologa-położnika. Kogo możecie polecić?
agat
 
Posty: 8
Dołączył(a): środa, 24 listopada 2021, 19:10

Postprzez » środa, 24 listopada 2021, 20:03

 

Re: Będę mamą

Postprzez sabin » czwartek, 25 listopada 2021, 08:20

Dobrze się czyta takie dobre wieści od rana :). Mogę ci zdradzić, że ja też :). W zeszłym tygodniu była już u mojego ginekologa-położnika i mam stwierdzona ciążę, niesamowicie się cieszę, bo bardzo chcieliśmy mieć drugie dziecko. Lekarz, do którego chodzę - Antoni Kubiak, ma gabinet na ulicy Szarych szeregów w Koninie, prowadził moja pierwsza ciąże, a teraz będzie drugą. On specjalizuje się we wczesnym wykrywaniu ciąży, co zrobił u mnie :), do tego wykonuje wszystkie potrzebne badania, w tym dopplerowskie, badanie genetyczne, prenatalne, itp. Zdecydowanie go polecam, jak masz możliwość to się do niego umów na wizytę :).
sabin
 
Posty: 9
Dołączył(a): środa, 24 listopada 2021, 15:42

Re: Będę mamą

Postprzez Żabka1 » poniedziałek, 6 grudnia 2021, 11:29

Moje gratulacje! Jak ja zaszłam w ciążę, to też chciałam to wszystkim wykrzyczeć. :D Co do lekarza, to położnika raczej Ci nie doradzę, ale za to jeśli będziesz szukać placówki, gdzie wykonują badania prenatalne to udaj się do Gyncentrum i poproś o panią doktor Rozmus-Warcholińską. :D
Żabka1
 
Posty: 277
Dołączył(a): wtorek, 9 maja 2017, 09:41

Re: Będę mamą

Postprzez milka91 » środa, 19 stycznia 2022, 14:02

Gratulacje :) My też spodziewamy się dziecka! Termin mamy na maj i powoli kompletujemy wyprawkę. W tym tygodniu jedziemy po wózek :) Nasz wybór padl na Axo z https://cavoe.eu/ To wózek terenowy, solidny i lekki. Będzie idealny na nasze wiejskie tereny. Poza tym niesamowicie mi sie podoba. Łóżeczko też niedlugo będzie. A wy macie już coś kupione?
milka91
 
Posty: 752
Dołączył(a): niedziela, 8 marca 2020, 17:09

Re: Będę mamą

Postprzez jannia » czwartek, 27 stycznia 2022, 22:10

Ja zaszłam w ciążę w wieku 37 lat. Obawiałam się czy to nie za późno, czy wszystko będzie ok. Trafiłam na szczęście do super lekarza który otoczył mnie fachową opieką. Jeszcze w I trymestrze skierował mnie na test NIFTY pro aby sprawdzić jakie jest prawdopodobieństwo wystąpienia chorób genetycznych u mojego dziecka. Więcej o takim badaniu możecie się dowiedzieć na stronie https://badaniaprenatalne.pl/nifty/test-nifty-pro/ . Cena obejmuje także ubezpieczenie wyniku.
jannia
 
Posty: 222
Dołączył(a): niedziela, 19 kwietnia 2020, 20:50

Re: Będę mamą

Postprzez żanetka » sobota, 30 kwietnia 2022, 21:48

Bardzo gratuluję :) Ciąża to super czas , oby maluszek urodził się zdrowy i silny. A wyprawka gotowa? Jak mowa o wózkach to ja już ten zakup mam za sobą i w 100% mogę polecić Riko Side który wybrałam. Wygląda nowocześnie, sportowo, łatwo się go montuje, ma w zestawie wszystko co przyszła mama może potrzebować. Torba, pokrowce, wersja spacerowa jest bardzo fajnie wykonana, nie ma potrzeby kupować innego wózka.
żanetka
 
Posty: 49
Dołączył(a): niedziela, 26 września 2021, 16:39

Re: Będę mamą

Postprzez persona » czwartek, 30 czerwca 2022, 09:24

Zależy w jakim mieście szukasz. Ja mieszkam na Śląsku i poza szukaniem lekarza interesowało mnie gdzie także wykonam test nifty Katowice. Od kiedy się dowiedziałam, że można w bezinwazyjny sposób sprawdzić DNA dziecka to nie miałam wątpliwości, że na takie badania się zdecyduję. Do ich wykonania wystarczyła próbka mojej krwi, po 5 dniach miałam już wyniki dostępne online.
persona
 
Posty: 130
Dołączył(a): środa, 15 stycznia 2020, 10:28

Re: Będę mamą

Postprzez Leos456 » sobota, 21 stycznia 2023, 20:00

Gratuluję! Aby zaoszczędzić Ci nerwów związanych z wyborem wózka, polecam RIko Basic Pastel. My też będziemy go kupować, a jedną z poważniejszych jego zalet jest jego cena!
Leos456
 
Posty: 370
Dołączył(a): poniedziałek, 8 listopada 2021, 15:12

Re: Będę mamą

Postprzez alfa » czwartek, 2 marca 2023, 18:41

Pewnie już mamą jesteś, a skoro tak, to pamiętaj, by w rozliczeniu PIT online http://grajewo24.pl/info/ulga-na-dziecko-a-nowy-lad.30077.html skorzystać z ulgi na dziecko. Szkoda byłoby stracić taką okrągłą sumkę. Jeżeli nadal się za nie wzięłaś, nie zwlekaj, poprzez e-pity szybko to załatwisz.
alfa
 
Posty: 112
Dołączył(a): czwartek, 9 czerwca 2022, 16:08

Re: Będę mamą

Postprzez Celka » piątek, 28 kwietnia 2023, 07:54

Apropo kocyków, macie coś do polecenia? Zależy mi na tym, żeby był nie tylko ładny, ale przede wszystkim ciepły i przyjemny w dotyku. Znajoma podesłała o takie https://zyzio-and-zuzia.pl/pl/c/Kocyki/136 kocyki dla niemowląt od Zyzio&Zuzia, co myślicie? Te włóczkowe bawełniane wyglądają całkiem całkiem, ktoś zamawiał może?
Celka
 
Posty: 82
Dołączył(a): czwartek, 25 lipca 2019, 05:23

Postprzez » piątek, 28 kwietnia 2023, 07:54

 


Powrót do Dzieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość