Angielski dla maluchów

Re: Angielski dla maluchów

Postprzez Mirkaaaa » piątek, 26 lipca 2019, 19:27

Mój synek uczy się w Tequeście i zaczął już od 4 latek, teraz jest w grupie papużek i pod opieką pani Klaudii i Ambili uczy się i bawi, przedszkole zadbało również o wakacyjne atrakcje dla maluchów co jest mi bardzo na rękę bo mały się rozwija a nie siedzi u dziadków
Mirkaaaa
 

Postprzez » piątek, 26 lipca 2019, 19:27

 

Re: Angielski dla maluchów

Postprzez Tymek7877 » poniedziałek, 26 sierpnia 2019, 03:32

Ja także właśnie zapisałem syna do zerówki, podobnie jak moja poprzedniczka wybrałem Tequestę, akurat trwa rekrutacja...bardzo pozytywnie zaskoczył mnie program nauczania i sposób w jaki maluchy uczą się angielskiego - zajęcia odbywają się w obecności lektorów, dla których język angielski jest tym ojczystym :) fajna sprawa
Tymek7877
 

Re: Angielski dla maluchów

Postprzez pomponek » poniedziałek, 23 września 2019, 20:55

My z mężem dosyć długo się zastanawialiśmy i w końcu postawiliśmy na Tequestę (Mokotów), mają wysoki poziom nauczania matematyki z tego co wiem to dzieciaki zajmują wysokie miejsca w konkursach, a pan Gedrick i pani Chaimaa uczą matematyki po angielsku i co ważne robią to naprawdę dobrze bo synek bez najmniejszego problemu radzi sobie z matematyką
pomponek
 

Re: Angielski dla maluchów

Postprzez marli111 » wtorek, 15 października 2019, 10:57

Dziecko najszybciej języka uczy się za granicą. Fajnie by było jakbyś miała tam jakąś rodzinę:D. Wtedy mogła byś je do nich wysłać na czas wakacji i zaraz by chwyciło język ^^
marli111
 
Posty: 8
Dołączył(a): wtorek, 24 września 2019, 06:23
Lokalizacja: Piła

Re: Angielski dla maluchów

Postprzez Lidzia43 » środa, 23 października 2019, 18:33

Moja córcia ma 5 lat i uczy się angielskiego w prywatnym przedszkolu językowym, wybraliśmy Tequestę i jesteśmy wraz z mężem bardzo zadowoleni z podjętej decyzji :) polecamy zaczerpnąć więcej informacji, a najlepiej osobiście udać się na rozmowę z przesympatyczną panią dyrektor :)
Lidzia43
 

Re: Angielski dla maluchów

Postprzez monikakol » środa, 8 stycznia 2020, 09:44

Moim zdaniem takie zajęcia mogą procentować w przyszłości, bo dziecko osłucha się z danym językiem i nabierze wprawy, nawet jeśli to będzie tylko kilka podstawowych zwrotów. Wiadomo, że trzeba wybrać zajęcia, które poziomem i sposobem prowadzenia pasują do wieku dziecka i jego temperamentu. Ale dziś możliwości jest tak dużo, że chyba każdy znajdzie coś dla siebie. Inna sprawa, że trzeba też zachować umiar i nie zmuszać dziecka do tego, żeby każdą wolną chwilę poświęcało na naukę, bo wtedy bardzo szybko się zniechęci i nic z tego nie będzie.
monikakol
 
Posty: 20
Dołączył(a): środa, 26 września 2018, 13:33

Re: Angielski dla maluchów

Postprzez HelenaS55 » poniedziałek, 20 stycznia 2020, 21:13

Zgadzam się w 100% z wami moje kobietki :) Na ten temat przeczytałam wiele poradników i wszędzie pisało, że im dziecko wcześniej zaznajomi się z angielskim tym lepiej:) i z tego co widzę na przykładzie swoich dzieciaków muszę przyznać, że zgadzam się z tym w pełni...Oczywiście dużo zależy od samych nauczycieli i sposobu funkcjonowania placówki, osobiście polecamy Tequestę- jak do tej pory nie mamy jej nic do zarzucenia :) a wręcz przeciwnie - dzieciaki chodzą na wycieczki, biorą udział w konkursach, rozwijają się podczas zajęć dodatkowych itp.
HelenaS55
 

Re: Angielski dla maluchów

Postprzez Betti6767 » czwartek, 28 maja 2020, 00:36

My również wybraliśmy Tequestę i także jesteśmy bardzo zadowoleni z poziomu i sposobu kształcenia maluchów. Dużym plusem są kameralne grupki i szereg różnych zajęć dodatkowych do wyboru :)
Betti6767
 
Posty: 46
Dołączył(a): środa, 27 maja 2020, 23:20

Re: Angielski dla maluchów

Postprzez Kursantka » wtorek, 15 czerwca 2021, 15:27

Angelski dla maluchów to ciekawy pomysł, ważne tylko, żeby nie przytłoczyć dziecka liczbą zajęć dodatkowych. Jeśli szukacie zajęć dla dorosłych, to z kolei polecam szkołę językową Skrivanek, która oferuje różne kursy, od angielskiego od podstaw po poziomy zaawansowane. Zajęcia można dopasować do swoich potrzeb i osiągnąć zamierzone efekty. Na stronie są też publikowane materiały pomagające odświeżyć sobie takie zagadnienia jak Past Simple czy Present Perfect.
Kursantka
 
Posty: 9
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2021, 14:03

Re: Angielski dla maluchów

Postprzez Arkadiusz1 » czwartek, 24 czerwca 2021, 18:49

Najważniejsze to w pierwszej kolejności zastanowić się nad tym, co realnie mogłoby sprawdzić się w kontekście Waszych dzieci.
Arkadiusz1
 
Posty: 923
Dołączył(a): czwartek, 21 września 2017, 12:16

Postprzez » czwartek, 24 czerwca 2021, 18:49

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dzieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość