Angielski dla maluchów

Angielski dla maluchów

Postprzez Marzena » czwartek, 13 listopada 2014, 22:52

Przeglądając ostatnio pewne forum, natknęłam się na wpis dotyczący nauki języka angielskiego dla najmłodszych. Uważam że bardzo fajna inicjatywa, jak najbardziej godna rozpropagowania (stąd mój post). Nauka odbywa się na zasadzie one in one lub w grupach dwu, trzyosobowych na terenie ich szkoły lub z dojazdem do miejsca zamieszkania dziecka. jednak nie chcę namieszać, więc po szczegóły proponuje się udać na ich stronę Active-Learning
Marzena
 

Postprzez » czwartek, 13 listopada 2014, 22:52

 

Re: Angielski dla maluchów

Postprzez AnnaES » niedziela, 20 grudnia 2015, 19:40

Moje dziecko uczy się angielskiego już w przedszkolu, znalazłam świetna placówkę blisko domu http://www.puchpuch.pl/pl/organizacja/adaptacja. I właśnie tutaj mój 3latek uczy się angielskiego, narazie uczą się tylko piosenek i przyzwyczajają słuchowo do obcego języka, poza zajęciami językowymi maluchy maja bardzo dużo zajęć dodatkowych, gdzie rozwijają swoje zdolności manualne.
AnnaES
 
Posty: 19
Dołączył(a): poniedziałek, 23 listopada 2015, 14:23

Re: Angielski dla maluchów

Postprzez slowikowa » czwartek, 10 marca 2016, 10:07

Moje dzieci poszły do prywatnego przedszkola w wieku 2,5 lat. Angielski mają 3 razy w tygodniu po 45 minut, oczywiście wszystko w formie zabawy. Umysł dziecka jest jak gąbka - w tej chwili mój 4-letni syn zna kilkanaście piosenek po angielsku, mnóstwo słówek i pojedynczych zwrotów, umie po angielsku zaprzeczać i opisywać proste czynności. Boje się tylko, że 1 klasa podstawówki źle wpłynie na niego, ponieważ on już będzie to wszystko umiał. Wówczas będę musiała zapisać go na prywatne lekcje angielskiego :)
slowikowa
 
Posty: 446
Dołączył(a): czwartek, 10 marca 2016, 09:54

Re: Angielski dla maluchów

Postprzez Ela78 » wtorek, 21 marca 2017, 15:20

Hejka Ja moje dziecko zapiszę do szkoły językowej http://www.berlitz.pl/total-immersion-intensywna-nauka na intensywny kurs angielskiego ponieważ w wakacje jedziemy do rodzinki to chciałabym aby bez problemu mogła się porozumieć :) Dlatego wiem, że dla niej najlepszym rozwiązaniem jest kurs językowy, a ma ogromną motywację i chęci, której większości ludzi po jakimś czasie brakuje. Pracują wykwalifikowani korepetytorzy więc wiem że warto szlifować język bo maja podejście indywidualne do każdego i sposobu przekazywania wiedzy.
Ela78
 
Posty: 587
Dołączył(a): poniedziałek, 6 marca 2017, 20:14

Re: Angielski dla maluchów

Postprzez SeeYouSoon » piątek, 28 lipca 2017, 11:46

też uważam, że dzieciaki powinny uczyć się angielskiego już od najmłodszych lat.
SeeYouSoon
 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek, 28 lipca 2017, 11:45

Re: Angielski dla maluchów

Postprzez mengazi » niedziela, 8 października 2017, 19:11

Dzieciaki lubią siedzieć przy komputerze wiec myślę, że fajnym rozwiązaniem są strony edukacyjne typu http://aztekium.pl/ gdzie nie tylko naucza sie w formie zabawy jezykow obcych ale takze matematyki czy zasad jezyka polskiego. Dobrze, ze zyjemy w dobie internetu i nasze dzieci maja dostep do takich stron nie sadzicie? Ja tego w dziecinstwie nie mialem...
mengazi
 
Posty: 6
Dołączył(a): czwartek, 13 lipca 2017, 10:58

Re: Angielski dla maluchów

Postprzez moniajowisz » środa, 29 listopada 2017, 20:49

starsze dziecko na angielski już zapisałam kiedy miało 3 latka :)
moniajowisz
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek, 17 października 2017, 10:42

Re: Angielski dla maluchów

Postprzez MacieX822 » czwartek, 7 grudnia 2017, 15:56

Może małe dzieci szybko łapią różne rzeczy ale ja bym chyba mojego nie posyłał do jakiś szkół jezykowych albo na dodatkowe zajęcia. Dzieci mogą bardzo szybko się w domu uczyć choćby z bajek :) W podstawówce, czy gimnazjum to już jak najbardziej. Polecam wam zobaczyć ofertę szkoły językowej https://lincoln.edu.pl/warszawa/jezyk-angielski/ może zdecydujecie się posłać tam swoje dzieci przed maturą albo na jakiś fajny kurs on-line angielskiego
MacieX822
 
Posty: 55
Dołączył(a): środa, 7 czerwca 2017, 11:04

Re: Angielski dla maluchów

Postprzez Abdomen » wtorek, 10 kwietnia 2018, 13:39

Hm... A wiecie może jak się skutecznie uczyć języka rosyjskiego? Zastanawiam się obecnie, czy ta nauka języka rosyjskiego online od podstaw jest ok... Co na ten temat myślicie?
Spotkanie z pewnymi ludźmi, książkami, muzyką, miejscami albo ideami może - w sprzyjających okolicznościach - uczynić nasze życie szczęśliwszym, bogatszym i piękniejszym
Abdomen
 
Posty: 5
Dołączył(a): sobota, 24 marca 2018, 13:14

Re: Angielski dla maluchów

Postprzez Arkadiusz1 » niedziela, 20 maja 2018, 09:46

Naturalnie, są dostępne kury, które wprowadzają dzieciaki w świat języków, dzięki czemu już od najmłodszych lat maluchy otwierają się na naukę odmiennych języków.
Arkadiusz1
 
Posty: 923
Dołączył(a): czwartek, 21 września 2017, 12:16

Postprzez » niedziela, 20 maja 2018, 09:46

 

Następna strona

Powrót do Dzieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron