Modne dzieci

Modne dzieci

Postprzez honksissnna » czwartek, 13 listopada 2014, 22:59

Modny Dzidziuś przygotował ofertę skierowaną dla niemowląt i dzieci. Oferujemy ubranka niemowlęce . W szczególnej ofercie proponowane są akcesoria dla niemowląt, buciki ręcznie robione, kaftaniki, śpioszki, pościel dziecięca, piżamki dziecięce. Serdecznie Państwa zapraszamy do odwiedzenia strony modnydzidzius.pl.
honksissnna
 

Postprzez » czwartek, 13 listopada 2014, 22:59

 

Re: Modne dzieci

Postprzez m123sowa » piątek, 17 marca 2017, 12:48

Uważam, że nie nalezy zbytnio przesadzać z moda u dzieci, jednak to sa maluchy i będą miały jeszcze czas aby się modnie ubierać. Na razie trzeba stawiac na wygodę
m123sowa
 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek, 17 marca 2017, 12:31

Re: Modne dzieci

Postprzez nilka268 » wtorek, 4 lipca 2017, 20:59

Ja nie przesadzam z modą u dzieci, bo szybko wyrastają z ubrań. I praktycznie wszystkie ubranka dla mojego syna kupuję w sklepie internetowym Piccolino. Ostatnio kupiłam tam śliczne body niemowlęce , które można założyć na każdą okazję, a do tego ładne spodenki i dziecko ma świetny strój.
nilka268
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek, 4 lipca 2017, 20:52

Re: Modne dzieci

Postprzez katpio123 » wtorek, 18 lipca 2017, 14:21

Ja uwielbiam kupować buciki dla mojej córeczki. Ma ich już całą masę no ale w końcu jest kobietą :). Wszystkie kupuje przez internet i jeszcze nigdy źle nie trafiłam. Nawet pierwsze buty dla dziecka kupowałam online i udało się idealnie trafić. Teraz znalazłam jeszcze sklep Walkkings i tam zamierzam zrobić jakieś małe zamówienie bo widziałam o nich wiele dobrych opinii :)
katpio123
 
Posty: 40
Dołączył(a): środa, 25 stycznia 2017, 11:16

Re: Modne dzieci

Postprzez Ajka9090 » wtorek, 22 sierpnia 2017, 16:42

Modne dzieci kojarzą mi się z modnymi gadżetami takimi jak np longboard chociażby, coś takiego mam na myśli https://www.trenujesz.pl/wiadomosc/rank ... pszy/4642/ Longboard to moim zdaniem lepsza wersja deskorolki, bardzo sprawa do przemieszczania się po mieście. Bardzo popularna opcja wśród młodzieży.
Ajka9090
 
Posty: 432
Dołączył(a): niedziela, 26 lutego 2017, 17:18

Re: Modne dzieci

Postprzez KowalskiM2 » czwartek, 31 sierpnia 2017, 21:42

Polecam tylko markowe ubrania ponieważ mamy pewność, że sie nie zniszczą przy pierwszym miesiącu użytkowania, a nawet jeśli to zakup markowych ubrań wiąże się też odpowiednią do swojej ceny gwarancją, a takie zwykłe ciuszki z chińczyka nie mają żadnej gwarancji, ani nawet zwrotu także. Poza tym markowe ciuchy z reguły podążają za modą , a sklepy z niemarkową odzieżą są z reguły lata świetlne w tyle.
KowalskiM2
 
Posty: 56
Dołączył(a): czwartek, 31 sierpnia 2017, 20:56

Re: Modne dzieci

Postprzez Gość » niedziela, 1 października 2017, 18:08

Ja też swoim dzieciom kupuje kolorowe buty przez internet, jest to tani i sprawdzony sposób, zwłaszcza gdy mam wymierzone stópki swoich pociech. Jest to o wiele bardziej opłacalny sposób ponieważ dzieciaczkom rosną szybko stópki i często trzeba wymieniać im obuwie.
Gość
 

Re: Modne dzieci

Postprzez Arkadiusz1 » poniedziałek, 9 października 2017, 08:34

Wiadomo, że warto kupować dzieciom porządne ubranka, ale nie ma co robić z nich modeli.
Arkadiusz1
 
Posty: 923
Dołączył(a): czwartek, 21 września 2017, 12:16

Re: Modne dzieci

Postprzez MarekParad » czwartek, 19 października 2017, 13:46

Ostatnio mój mały braciszek miał urodziny i pomyślałem sobie, że skoro już zarabiam to sprawię mu prezent na jego 11 urodziny, na początku miałem wiele pomysłów jednak wszystkie z nich były trochę kosztowne, a to że zarabiam nie oznacza, że jestem milionerem. Myślałem i myślałem cały czas, aż w końcu wpadłem na genialny pomysł, przecież ten mały brzdąc uwielbia piłkę nożną, a jego ulubiony zespół to Barcelona. Tak więc zamówiłem dla niego pościel z jego ulubionym klubem Barceloną. Mały na urodzinach skakał z radości, a sam prezent był już razem z nim co noc.
MarekParad
 
Posty: 21
Dołączył(a): czwartek, 19 października 2017, 13:05

Re: Modne dzieci

Postprzez kasiagrosik » niedziela, 22 października 2017, 19:53

Kupowanie ubrań i bucików dla dzieci, to taka nieszczęśliwie powtarzana mantra, bo rosną tak szybko, że nawet te z wyglądu jeszcze nowe są już po chwili za małe. U mnie problem jest taki, że oboje z mężem pracujemy do późna i zakupy w galeriach nie wchodzą w grę. Na szczęście ktoś wymyślił internet i wszystko, co możemy zamawiamy w sieci. Ostatnio nawet rozmawiałam na ten temat z koleżanką i okazało się, że ona też tak robi nawet poleciła mi https://slippersfamily.com/rajstopy-dzieciece sklep z obuwiem i skarpetkami dla dzieci. Wpisałam sobie na listę jako kolejną pozycję wartą przetestowania.
kasiagrosik
 
Posty: 25
Dołączył(a): czwartek, 24 sierpnia 2017, 20:14

Postprzez » niedziela, 22 października 2017, 19:53

 

Następna strona

Powrót do Dzieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron