Kształcenie dzieci. Nie licz na szkołę państwową

Re: Kształcenie dzieci. Nie licz na szkołę państwową

Postprzez Lilkamama » piątek, 18 października 2019, 13:51

Dokładnie tak, ja nawet sekundy nie zastanawiałam się, nad tym do jakiego przedszkola pójdzie moja córka, od razu wybrałam Tequestę, dzieciaki tam uczą się w dwóch językach a dodatkowo mają masę zajęć sportowych :D :D :D :D
Lilkamama
 

Postprzez » piątek, 18 października 2019, 13:51

 

Re: Kształcenie dzieci. Nie licz na szkołę państwową

Postprzez Tomekk35 » środa, 23 października 2019, 18:19

Również polecam placówki prywatne, poziom nie do porównania, my zapisaliśmy dzieciaki do Tequesty i jesteśmy bardzo zadowoleni z podjętej decyzji :) lepiej chyba wybrać nie mogliśmy, z resztą spotkałem się z wieloma pozytywnymi opiniami na jej temat - teraz już sam wiem dlaczego :D
Tomekk35
 

Re: Kształcenie dzieci. Nie licz na szkołę państwową

Postprzez pinkipay » czwartek, 12 grudnia 2019, 07:15

Dokładnie jak chcesz dobrze kształcić dzieci to korzystaj również z stron takich jak https://www.taniaksiazka.pl/tanie-podre ... a-562.html na których kupisz podręczniki do domu i w domu będziesz jechać osobno z materiałem to na pewno bedzie lepsze rozwiazanie.
pinkipay
 

Re: Kształcenie dzieci. Nie licz na szkołę państwową

Postprzez Jacekkk6 » piątek, 20 grudnia 2019, 01:13

Dokładnie tak! My z żoną polecamy prywatne przedszkole dwujęzyczne Tequestę. Jesteśmy zadowoleni z poziomu kształcenia maluchów i podejścia do dzieci :) Nasze dzieciaki chętnie chodzą na dodatkowe zajęcia z baletu i sztuk walki, wychowawcy są super, maluchy dodatkowo mogą skorzystać z pomocy logopedy i psychologa ...
Jacekkk6
 

Re: Kształcenie dzieci. Nie licz na szkołę państwową

Postprzez cleo88 » niedziela, 15 marca 2020, 19:59

Moja córeczka od najmłodszych lat przejawiała zdolności językowe. Szukaliśmy przedszkola, które będzie rozwijało te zdolności. Zapisałam Zuzię do przedszkola www.promyk.szczecin.pl i po trzech latach jestem bardzo zadowolona z postępów mojej córki w posługiwaniu się dwoma językami angielskim i niemieckim.
cleo88
 
Posty: 320
Dołączył(a): niedziela, 12 stycznia 2020, 11:14

Re: Kształcenie dzieci. Nie licz na szkołę państwową

Postprzez Marlenka77 » czwartek, 26 marca 2020, 12:02

Zgadzam się... My niestety mieliśmy bardzo nie miłe doświadczenia związane z placówkami publicznymi, zwłaszcza jeżeli chodzi o przedszkola :/ Jeśli szukacie dobrego prywatnego przedszkola językowego dla dzieci to osobiście polecamy wam Tequestę. Placówka jest nowoczesna, dzieci się nie nudzą oprócz podstawowych zajęć mają zajęcia dodatkowe, chodzą na wycieczki itp., ale co najważniejsze to poziom nauczania jest bardzo wysoki :)
Marlenka77
 
Posty: 66
Dołączył(a): poniedziałek, 27 stycznia 2020, 21:09

Re: Kształcenie dzieci. Nie licz na szkołę państwową

Postprzez mirek22212w » środa, 20 maja 2020, 04:22

Zawsze kształcenie dzieci jest bardzo ważne.Chyba każdy człowiek bardzo dobrze o tym wie.
mirek22212w
 
Posty: 5
Dołączył(a): środa, 20 maja 2020, 04:20

Re: Kształcenie dzieci. Nie licz na szkołę państwową

Postprzez Kattka » środa, 20 maja 2020, 23:56

Teraz to w ogóle nie ma co liczyć na edukację państwową, szkoły zamknięte do końca roku, bo pandemia, więc rodzic musi sobie radzić sam. Polecam zaglądać na strony takie jak ten blog nauczyciela i stamtąd czerpać informacje i inspiracje do edukacji domowej.
Kattka
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 20 maja 2020, 22:14

Re: Kształcenie dzieci. Nie licz na szkołę państwową

Postprzez Betti6767 » środa, 27 maja 2020, 23:48

My od razu i bez żadnego zastanowienia zapisaliśmy synka do prywatnego przedszkola dwujęzycznego Tequesty. Dzieci mają tu zapewnioną opiekę jak należy, bogatą ofertę zajęć dodatkowych i super wychowawców:)
Betti6767
 
Posty: 46
Dołączył(a): środa, 27 maja 2020, 23:20

Re: Kształcenie dzieci. Nie licz na szkołę państwową

Postprzez latawiec biały » niedziela, 14 czerwca 2020, 10:36

Według mnie warto postawić przede wszystkim na zajęcia dodatkowe. Z własnego doświadczenia mogę polecić opcję jaką jest nauka rysowania w Warszawie. Tutaj: https://www.szkolarysunku.waw.pl/ znajdziecie szczegóły. Zajęcia są świetnie zorganizowane, wpływają na rozwój dzieci no i pozwalają im na miłe spędzanie czasu wolnego. Może kogoś z Was akurat zainteresuje takie rozwiązanie :)
latawiec biały
 
Posty: 828
Dołączył(a): sobota, 24 czerwca 2017, 18:28

Postprzez » niedziela, 14 czerwca 2020, 10:36

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dzieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość