opinie o OSIS z Cavoe

opinie o OSIS z Cavoe

Postprzez krateczka » środa, 13 stycznia 2021, 11:32

Witajcie :) chciałabym Was zapytać o Wasze doświadczenia i opinie na temat wózka OSIS z Cavoe. Może ktoś go ma ? szukam czegoś dla córki, która ma obecnie 4 miesiące ale w gondoli niestety nie chce już w ogóle jezdzić :( a wiem, ze spacerówka OSIS ma siedzisko rozkładane na płasko i jest dla dzieci już od urodzenia.
krateczka
 
Posty: 46
Dołączył(a): wtorek, 19 czerwca 2018, 09:29

Postprzez » środa, 13 stycznia 2021, 11:32

 

Re: opinie o OSIS z Cavoe

Postprzez krateczka » poniedziałek, 18 stycznia 2021, 10:01

felika napisał(a):mamy osis od kilku miesięcy i zdecydowanie polecam :) tak ma rozkładane na płasko siedzisko i myslę, ze warto spróbować. Jest bardzo kompaktowy i lekki. Do miasta sprawdza się super a i w terenie da radę jak się wymieni koła na te większe zimowe :)



dzięki felika za informacje, nawet nie wiedziałam, ze można dokupić jakiś dodatkowy komplet kół, fajnie. czyli ogólnie jesteś zadowolona z jakości ?
krateczka
 
Posty: 46
Dołączył(a): wtorek, 19 czerwca 2018, 09:29

Re: opinie o OSIS z Cavoe

Postprzez peleryna » wtorek, 26 stycznia 2021, 08:02

mnie jakoś zauroczył x-lander, raz że ma takie bajery jakich nie ma żaden inny (diody led w podnóżku dla poprawy bezpieczeństwa) a dwa jeśli modny i śliczny a do tego można go kupić w moim ulubionym kolorze i wypróbować w domu na spokojnie i to za darmo
peleryna
 
Posty: 99
Dołączył(a): środa, 24 października 2018, 06:51

Re: opinie o OSIS z Cavoe

Postprzez mami772 » wtorek, 13 kwietnia 2021, 21:56

Mam ten wózek i złego słowa powiedzieć nie mogę. Jakość wykonania świetna, materiały bezpieczne dla dziecka. Jestem w pełni zadowolona.
mami772
 
Posty: 740
Dołączył(a): niedziela, 28 kwietnia 2019, 08:23

Re: opinie o OSIS z Cavoe

Postprzez Zuzzanna » czwartek, 15 kwietnia 2021, 10:30

Niestety, ale nie mam możliwości oceny tego wózka, bo go nie mam. Ogólnie też staram się nowe rzeczy kupować, ale wstępnie na razie za wózkiem się rozglądam. I te https://colibro.eu/pol_m_Wozki-dzieciece-158.html wózki mi się podobają. Czy możecie o nich coś powiedzieć?
Zuzzanna
 
Posty: 228
Dołączył(a): piątek, 11 sierpnia 2017, 17:59

Postprzez » czwartek, 15 kwietnia 2021, 10:30

 


Powrót do Dzieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron