Atopowe zapalenie skóry u dziecka

Re: Atopowe zapalenie skóry u dziecka

Postprzez terii1 » wtorek, 4 grudnia 2018, 09:00

u nas ten krem się sprawdził https://www.doz.pl/apteka/p122741-Atope ... owa_200_ml w zimie niestety AZS wróciło ale po dobrych kosmetykach szybko sytuacja została opanowana
terii1
 

Postprzez » wtorek, 4 grudnia 2018, 09:00

 

Re: Atopowe zapalenie skóry u dziecka

Postprzez alicia78 » poniedziałek, 7 stycznia 2019, 17:14

Tak atopowe zapalenie skóry nie jest niczym przyjemnym, tym bardziej dla dziecka. Żeby poradzić sobie z AZS trzeba zastosować bardziej specjalistyczne kosmetyki, takie jak na przykład Allergoff Atopy https://allergoff.pl . Jest to linia kosmetyków o bardzo dobrym składnie i niezwykłej skuteczności. Które doskonale nawilżają, natłuszczają oraz zmiękczają skórę, tym samym tworząc na jej powierzchni barierę ochroną przed objawami takimi jak: świąd, pieczenie i ogólny dyskomfort.
alicia78
 

Re: Atopowe zapalenie skóry u dziecka

Postprzez micromus » sobota, 16 marca 2019, 20:53

Po wielu różnych przebojach z różnymi kosmetykami najlepszy dla mnie atoperal, jak synek miał zaostrzenie azs to szybko złagodził swędzenie, obyło się bez sterydów i drapania, dlatego staram się mieć w domu tubkę kremu
micromus
 

Re: Atopowe zapalenie skóry u dziecka

Postprzez dadigi » poniedziałek, 8 kwietnia 2019, 15:16

micromus- stosowałaś ich krochmal u dziecka?
dadigi
 

Re: Atopowe zapalenie skóry u dziecka

Postprzez micromus » piątek, 12 kwietnia 2019, 19:41

używałam, bardzo dobry, już po pierwszym użyciu widziałam różnicę, atoperal ma bardzo dobre kosmetyki na AZS, u nas one najlepiej się sprawdziły i mają też dobre składy
micromus
 

Re: Atopowe zapalenie skóry u dziecka

Postprzez atenskiAkropol » poniedziałek, 20 maja 2019, 08:29

W takich sytuacjach niewątpliwie ogromne znaczenie ma to, aby zasięgnąć opinii lekarza. Jeżeli chodzi o dziecko, to nie ma żartów. AZS u dzieci potrafi być naprawdę nieprzyjemną dolegliwością niestety… Ale oddanie sprawy w ręce specjalisty nie zwalnia rodzica z tego, aby też się wyedukował w tym zakresie, chociażby na tyle, by mieć jako-tako pojęcie co się właśnie dzieje, na co zwracać uwagę, kiedy wiedzieć, że trzeba szybko zadziałać. W Internecie jest mnóstwo artykułów, które mogą być przy tym pomocne, jednakże jak to w Internecie, nie wszystkie mają podobną wartość, trzeba dobrze selekcjonować źródła, z których czerpie się informacje, zwłaszcza w takich kontekstach. Od siebie mogę polecić jedno, które jest pewne i sprawdzone, mianowicie to konkretnie: https://www.eloderm.pl/artykul/20,azs-u ... zieci.html. Znaleźć tam można bardzo dużo informacji, przy przygotowaniu których brała udział specjalistka w dziedzinie pediatrii :).
atenskiAkropol
 
Posty: 37
Dołączył(a): wtorek, 9 kwietnia 2019, 13:09

Re: Atopowe zapalenie skóry u dziecka

Postprzez Justyna89 » wtorek, 28 maja 2019, 12:52

Niestety traz wiele maluchów ma problemy skórne. Mój synek od urodzenia miał skóre skłonna do podraznień, czesto pojawiały się zaczerwienienia, łatwo się odparzał. straszne to by ło bo widziałam, jak sie meczy. Też próbowałam z tym krochmalem ale nie specjalnie ten sposób działał. Dopiero jak kupiąłm atoperal to problem się skończył. Uzywam go do dziś i mały ma piękną i gładką skórę.
Justyna89
 

Re: Atopowe zapalenie skóry u dziecka

Postprzez vertyu » piątek, 12 lipca 2019, 17:48

Justyna89 próbowałas może tego krochmalu atoperal? warto kupić? mieliśmy piknik w szkole, młody całe plecy czerwone od potu i płacze ze go to piecze. Szperam w necie co by tu zrobić i wlaśnie kilka osób pisąło żeby ten krochmal kupić że szybko złagodzi, podrażnienia, zaraz chcę męża wysłac do apteki
vertyu
 

Re: Atopowe zapalenie skóry u dziecka

Postprzez Janka » środa, 31 lipca 2019, 08:30

Może właśnie kwastia krochamlu... nie każdy jest chyba dobry, Ja też kupowałam z atoperalu bo jest sprawdzony. Nawet położna polecała mi te kosmetyki jak byłam jeszcze w ciąży. Ogólnie u nas nie było jakiś większych problemówże skórą u małego. CO prawda był tak iczas ze miała jakies wysypki nie wiadomo od czego ale regulane kąpanie w krochmalu i smarowanie atoperalem pomogło.
Janka
 

Re: Atopowe zapalenie skóry u dziecka

Postprzez krolszparagow » środa, 14 sierpnia 2019, 11:29

To straszna sprawa, gdy atopowe zapalenie skóry występuje u dziecka, takiego bezbronnego maleństwa :(. Warto jednak pamiętać, że i u dorosłych taka przypadłość jak najbardziej może wystąpić i lepiej się na taką ewentualność dobrze przygotować – przede wszystkim pod kątem wiedzy i informacji, bo te są najważniejsze przy dostrzeganiu objawów i zaradzaniu im. Tutaj: https://www.eloderm.pl/dla-doroslych/at ... -emolienty jest fajny artykuł o roli emolientów – na pewno Was zainteresuje :).
krolszparagow
 
Posty: 145
Dołączył(a): wtorek, 29 stycznia 2019, 13:28

Postprzez » środa, 14 sierpnia 2019, 11:29

 

Następna strona

Powrót do Dzieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron