Szkoła prywatna- jaka w Warszawie

Szkoła prywatna- jaka w Warszawie

Postprzez tatwoj12 » niedziela, 20 stycznia 2019, 20:01

Witam. Otóż z racji tej, ze od września moja córka idzie do szkoły zastanawiam się nad jej edukacją. Myślę o szkole prywatnej, Niepublicznej szkole podstawowej nr 49 przy ulicy Bacha. I moje pytanie: czy od kogoś Was dziecko uczęszczało do tej szkoły? Bo słyszałam/ czytałam same dobre rzeczy, że profesjonalna kadra, zajęcia kameralne. Jak to wygląda w praktyce? Jak wygląda z czesnym? W Warszawie będę mieszkała za niedługo więc odpowiedzcie proszę.
tatwoj12
 
Posty: 243
Dołączył(a): sobota, 19 stycznia 2019, 09:53

Postprzez » niedziela, 20 stycznia 2019, 20:01

 

Re: Szkoła prywatna- jaka w Warszawie

Postprzez aldonia » czwartek, 14 lutego 2019, 20:08

barmanka my też mieszkamy na Wilanowie i w tej dzielnicy zdecydowanie polecam dwujęzyczną szkołę Edison ( znajduje się na ulicy Królewicza Jakuba 69). Bardzo nowoczesne podejście do nauki - zajęcia z ipadami, żywe lekcje historii czy organizowanie debat i spotkań z ciekawymi osobami. Wysoki poziom nauki, realizacja dwóch podstaw programowych i ogrom interesujących zajęć dodatkowych, które pomagają uczniom rozwijać ich pasje i umiejętności.
aldonia
 

Re: Szkoła prywatna- jaka w Warszawie

Postprzez Patrycja88 » wtorek, 26 lutego 2019, 16:35

To zależy co komu odpowiada, kto gdzie ma bliżej i jakie np. są wrażenia znajomych. Mi np. polecali wszyscy Niepubliczną szkołe podstawową nr 49 przy ul. Bacha w Warszawie http://varsovia.edu.pl. Zajęcia są tutaj bardzo dobrze prowadzone. Klasy kameralne, wysoki poziom nauczania w tym równiez języków obcych ;)
Patrycja88
 
Posty: 15
Dołączył(a): piątek, 22 lutego 2019, 07:27

Re: Szkoła prywatna- jaka w Warszawie

Postprzez Ewakuacja » poniedziałek, 4 marca 2019, 17:57

W temacie edukacji na pewno zainteresuje Cię policealna szkoła medyczna www.szkolamedyczna.edu.pl/ moja znajoma nie dawno ją ukończyła i nie miała najmniejszego problemu ze znalezieniem pracy w zawodzie. Powiedziałabym nawet że jest nisza w branży medycznej i potrzeba ludzi do pracy.
Ewakuacja
 
Posty: 327
Dołączył(a): poniedziałek, 1 maja 2017, 18:23

Re: Szkoła prywatna- jaka w Warszawie

Postprzez Emalienka12 » czwartek, 28 marca 2019, 13:33

Jak liceum to ja bardzo polecam Niepubliczne liceum nr 6 w Warszawie przy ul. bacha. Mam mega fajne wspomnienia, Poza tym szkoła bardzo wiele mnie nauczyła, dostałam się na studia.
Emalienka12
 
Posty: 113
Dołączył(a): środa, 20 lutego 2019, 17:21

Re: Szkoła prywatna- jaka w Warszawie

Postprzez Wiolcia1972 » niedziela, 14 kwietnia 2019, 21:50

Ja z kolei mogę polecić rodzicom przyszłych przedszkolaków, prywatne przedszkole językowe :) Mój maluch od pół roku uczęszcza do Tequesty - i jak do tej pory nie mamy się do czego przyczepić, grupki są niewielkie, duży wybór dodatkowych zajęć i super nauczyciele :D wiadomo jak to w placówce prywatnej - jest o wiele lepiej niż takiej państwowej, maluch mają lepszą opiekę :)
Wiolcia1972
 
Posty: 18
Dołączył(a): niedziela, 14 kwietnia 2019, 21:36

Re: Szkoła prywatna- jaka w Warszawie

Postprzez duff231 » niedziela, 30 czerwca 2019, 14:12

Jeszcze nie szukałem szkoły, gdyż mój jeszcze uczęszcza do przedszkola, ale jak szukacie dobrego Warszawskiego niepublicznego przedszkola to polecam https://akademiamlodychtalentow.edu.pl/kontakt/ . Jest tam bardzo fajny klimat, dobrzy pedagodzy, a cała idea przedszkola polega na rozwijaniu talenów dziecka. Według mnie to nie tylko nauka, ale też rozwój wewnętrzny i zabawa.
duff231
 

Re: Szkoła prywatna- jaka w Warszawie

Postprzez emilka1 » sobota, 20 lipca 2019, 21:27

Najważniejsze, żeby dziecko miało dobre warunki i do nauki i czasem szkoła, która się znajdzuje trochę dalej okaże się lepszą placówką. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie ma dobrych nauczycieli i co chwilę słyszę o niej dobre opinie.
emilka1
 
Posty: 88
Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2019, 08:45

Re: Szkoła prywatna- jaka w Warszawie

Postprzez Ilonkaaa » piątek, 26 lipca 2019, 11:47

Osobiście mogę polecić Tequestę, moja córcia właśnie rozpoczęła tam swój pierwszy Summer Camp, to dla mnie duże ułatwienie bo jako mama pracująca nie mam czasu na zabawę z córeczką a tutaj ma i opiekę i całą moc atrakcji :D
Ilonkaaa
 

Re: Szkoła prywatna- jaka w Warszawie

Postprzez milkaa33 » środa, 21 sierpnia 2019, 10:31

w pełni zgadzam się z koleżanką wyżej :) ja też jestem z Warszawy i tu postawiłam na ofertę Te Vizji, która zanjduje się na Ochocie. Prestiżowa szkoła na poziomie. Grono doświadczonych pedagogów, dla których codzienna praca jest pasją i to widać :)
milkaa33
 

Postprzez » środa, 21 sierpnia 2019, 10:31

 

Następna strona

Powrót do Dzieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron