Język japoński?

Język japoński?

Postprzez Agnieszka Styś » niedziela, 10 kwietnia 2016, 21:41

Czy w Polsce można nauczyć się japońskiego? Czy jakaś szkoła tegojęzyka uczy, bo nie chodzi mi o lekcje prywatne, na zasadzie,że ktoś ma znajomego japończyka i ten nauczy kilku słówek... tylko o faktyczne opanowanie podstaw?
Agnieszka Styś
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela, 10 kwietnia 2016, 21:31

Postprzez » niedziela, 10 kwietnia 2016, 21:41

 

Re: Język japoński?

Postprzez Dominika Banaś » czwartek, 14 kwietnia 2016, 21:49

Języka japońskiego uczy choćby szkoła Master Corner (dawniej Bajkał) www.kursyjezykow.edu.pl
Dominika Banaś
 

Re: Język japoński?

Postprzez Mia_87 » środa, 30 listopada 2016, 13:36

w internecie na pewno znajdziesz jakąś ciekawą ofertę, poszukaj
Mia_87
 
Posty: 55
Dołączył(a): środa, 30 listopada 2016, 12:14

Re: Język japoński?

Postprzez Kamilka75 » środa, 10 października 2018, 09:34

Kiedyś też myślałam o nauce tego języka, jednak okazał się dla mnie zbyt trudny. Teraz obstawiam włoski. podoba mi się jego lekkość i brzmienie. Na początek korzystam z takich pomocy językowych https://lincoln.edu.pl/warszawa/blog/10 ... stauracji/ , ale i zamierzam zapisać się na właściwy kurs, kiedy tylko zrobię prawo jazdy. Trzeba zacząć inwestować w siebie, prawda ?
Kamilka75
 

Re: Język japoński?

Postprzez camio » wtorek, 7 stycznia 2020, 10:49

Ja uczyłam się w krakowskim Sunstarze, a moi znajomi przy Muzeum Manggha. Ogólnie jest też Ichigo, kursy w Jagiellońskim Centrum Językowym i wiele innych :) A pozostając na Dalekim Wschodzie, to gdyby nie fakt, że przeniosłam się do Warszawy, to pewnie poszłabym na chiński do Instytutu Konfucjusza :)
camio
 
Posty: 101
Dołączył(a): wtorek, 7 stycznia 2020, 10:34

Postprzez » wtorek, 7 stycznia 2020, 10:49

 


Powrót do Dzieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron