Ciekawe urodziny dla malucha

Re: Ciekawe urodziny dla malucha

Postprzez ania23 » czwartek, 17 stycznia 2019, 08:28

Hej :)
Ja też jestem właśnie w trakcie urządzania urodzin dla mojego 4-letniego synka i zastanawiam się nad tym, jaki prezent mu kupić. Moja znajoma poleciła mi zestaw lego 75237, który podobno przeznaczony jest dla dzieci od czwartego roku życia. Zastanawiam się jednak czy faktycznie czterolatkowi uda się złożyć ten model i czy go to zainteresuje? Czy któraś z Was kupowała młodszemu dziecku zestaw 75237 od lego i może go polecić? Z góry dziękuję za wszystkie opinie! :)
ania23
 
Posty: 100
Dołączył(a): czwartek, 13 grudnia 2018, 11:05

Postprzez » czwartek, 17 stycznia 2019, 08:28

 

Re: Ciekawe urodziny dla malucha

Postprzez cota0 » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 14:35

Mój synek ma urodziny latem, więc zazwyczaj robimy imprezę na dworze. W tym roku zamierzamy mu kupić trampolinę, więc spodziewam się, że to będzie super zabawa dla wszystkich dzieciaków. :D
cota0
 
Posty: 9
Dołączył(a): poniedziałek, 28 stycznia 2019, 14:22

Re: Ciekawe urodziny dla malucha

Postprzez karina123 » czwartek, 7 lutego 2019, 10:05

Nasze dziecko jest w takim wieku, że najfajniejsze urodziny są w figloraju, dlatego tam będziemy mu je wyprawiać.
karina123
 
Posty: 32
Dołączył(a): czwartek, 7 lutego 2019, 09:53

Re: Ciekawe urodziny dla malucha

Postprzez J4n1na0 » piątek, 22 lutego 2019, 14:10

Czasami trudno coś zorganizować dziecku też jak ma urodziny zimą. Mój siostrzeniec miał urodziny w ferie zimowe i bardzo liczył na jakiś wyjazd, ale niestety nie udało się go zorganizować. Zostało małe przyjęcie w domu. Żeby chociaż odrobinę poczuł atmosferę zimy to zainspirowaliśmy się takimi zabawami https://blog-juniorangin.pl/ulepimy-dzis-balwana-kreatywne-ferie-bez-sniegu/ i przygotowaliśmy kilka z nich. poza tym zaprosiliśmy kolegów, moja przyjaciółka upiekła pyszny tort. Mam wrażenie, że dzieciaki bawiły się świetnie, mimo tego, że pogoda niezbyt dopisywała. A Kuba chociaż na chwilę zapomniał o wyjeździe, który nie mógł dojść do skutku.
J4n1na0
 
Posty: 14
Dołączył(a): czwartek, 2 sierpnia 2018, 13:38

Re: Ciekawe urodziny dla malucha

Postprzez Mela85 » czwartek, 6 czerwca 2019, 10:09

Ja polecam wynająć na urodziny taki sprzęt gastronomiczny https://gastrorent.pl/
Np maszynę do popcornu lub waty cukrowej
To super atrakcja
A mają korzystne ceny
Mela85
 
Posty: 680
Dołączył(a): wtorek, 23 sierpnia 2016, 06:36

Re: Ciekawe urodziny dla malucha

Postprzez Psytka » niedziela, 28 lipca 2019, 11:21

Urodziny to wyjątkowa okazja dlatego warto zorganizować coś ekstra. Bardzo fajne urodziny rzeszów można wyprawić we wrotkarni na ul. Szpitalnej. Na stronie wrotkarni znajdziecie dokładną ofertę urodzinową. Moim zdaniem taka impreza będzie niezapomniana i dla jubilata i dla jego gości.
Psytka
 
Posty: 470
Dołączył(a): niedziela, 19 listopada 2017, 12:39

Re: Ciekawe urodziny dla malucha

Postprzez andismake » czwartek, 26 września 2019, 09:02

W urodziny ważne też są prezenty. Jeśli solenizant to maluch do 3r.ż to warto zainwestować w jakieś zabawki konstrukcyjne lub zabawki edukacyjne. Na pewno wspomogą rozwój maluszka. ;)
vickey - smart world around You
andismake
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek, 26 września 2019, 07:05

Re: Ciekawe urodziny dla malucha

Postprzez Aga123345 » wtorek, 16 lutego 2021, 10:06

Hapik.pl to serwis, na którym każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Zabawek jest od koloru do wyboru, układanki, klocki Lego i samochody sterujące. Wejdź na stronę Hapik.pl i sam sprawdź. ciekawy prezent można znaleźć na niej.
Aga123345
 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek, 16 lutego 2021, 09:40

Re: Ciekawe urodziny dla malucha

Postprzez kaarollcia » czwartek, 15 kwietnia 2021, 10:22

Ciekawe urodziny mogą być związane z tematyka ulubionej bajki. W tym celu można przygotować odpowiednie dekoracje. Dobrze sprawdzają się konkursy i zabawy.
Jak będziesz w ciąży po raz kolejny to ciekawym sposobem zakomunikowania rodzicom tego faktu jest https://carpentry-shop.pl/okolicznosciowe/50-zostaniecie-dziadkami-drewniana-kartka.html jest to wyjątkowe i oryginalne. Szczerze polecam!!!
kaarollcia
 
Posty: 8
Dołączył(a): czwartek, 15 kwietnia 2021, 10:07

Re: Ciekawe urodziny dla malucha

Postprzez TakaJa » poniedziałek, 26 lipca 2021, 06:28

Dla osób z Kalisza, które szukają fajnego, przyjaznego dla Malucha miejsca polecam Studio Kreacji Ruchu Arlety Piotrowskiej! W swojej ofercie oprócz standardowych lekcji tańca mają również organizację urodzin dla dzieci https://studiokreacjiruchu.com/urodziny-dla-dzieci-kalisz-jarocin. Mają fajny, młody zespół animatorów, który z jednej strony opiekuje się dziećmi a z drugiej potrafi świetnie zorganizować czas najmłodszym. Polecam!
TakaJa
 
Posty: 8
Dołączył(a): poniedziałek, 7 czerwca 2021, 12:15

Postprzez » poniedziałek, 26 lipca 2021, 06:28

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dzieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość