Świat oryginalnych herbat i kaw

Świat oryginalnych herbat i kaw

Postprzez Osa » czwartek, 13 listopada 2014, 23:22

Jeżeli kiedyś spróbujecie oryginalnej kawy i herbaty wysokiej jakości to zrozumiecie o czym piszę. Naprawdę różnica jest wielka. Tak więc dla wielkich smakoszy polecam stronę www.1000smakowswiata.pl
Osa

Postprzez » czwartek, 13 listopada 2014, 23:22

Re: Świat oryginalnych herbat i kaw

Postprzez pokrzywka » środa, 16 września 2015, 11:07

Ja też często kupuję i piję smaczną herbatę - ale zakupu dokonuje w sklepach stacjonarnych - herbaciarniach.
pokrzywka

Postprzez Mia_87 » piątek, 2 grudnia 2016, 07:09

Ja też często pijam kawę i herbatę ale również zaopatruje się w sklepach stacjonarnych
Mia_87

Postprzez agaa » czwartek, 8 grudnia 2016, 11:34

Również piję herbatę i bardzo lubię liściastą, ma mają lepszy smak. Kupuję zarówno w sklepie stacjonarnym "czas na herbatę", gdy jestem w pobliżu, lub przez ich sklep internetowy. Jeżeli sklep jest i stacjonarny i internetowy to dla mnie nie ma różnicy - wiem, że te herbaty to są na półkach są tymi samymi w sklepie internetowym. A kupując przez internet są też często promocje i rabaty, których nie ma w sklepie stacjonarnym.
agaa

Postprzez felika » sobota, 4 listopada 2017, 08:52

Ja ze swojej strony polecam ofertę sklepu http://buszek.com/. Razem z mężem jesteśmy smakoszami herbat i kaw, ja szczególnie lubię różnego rodzaju yerba mate. Często próbujemy nowości, realizacja zamówienia zawsze na czas. Miejsce sprawdzone przez nas i naszych znajomych.
felika

Postprzez Zuzzanna » poniedziałek, 5 lutego 2018, 14:29

Dziękuję za wszystkie linki, chętnie zapoznam się ze stronami, jakie podajecie, bo bardzo lubię herbaty i zawsze jestem otwarta na nowy smak i rodzaj. A skoro mam tu kilka osób, które znają się na ich smaku, to czy próbowaliście już którejś z herbat z oferty sklepu https://www.herbisarium.pl/ ? Wiecie, jak smakują? Chciałabym kupić zestaw dla swojej siostry, która zaczęła się aktywizować, a ja bardzo chcę ją wspierać. Zaniedbała się troszkę po ciąży i teraz próbuje nadgonić stracony czas. Myślicie, że jej się spodobają i zmotywują do dalszych ćwiczeń? :)
Zuzzanna

Postprzez marakesh » środa, 13 czerwca 2018, 22:22

Polecam również yerba mate - bardzo zdrowa i świetna w smaku herbata; daje dużo energii na cały dzień i z powodzeniem może nawet zastąpić kawę. Więcej informacji i zalet yerby na stronie: yerba mate; serdecznie polecam wszystkim - ja zaopatruję się na tej stronie
marakesh

Postprzez » środa, 13 czerwca 2018, 22:22

Powrót do Babskie robótki