Dobry ginekolog

Dobry ginekolog

Postprzez Mela85 » środa, 20 października 2021, 08:16

Szukasz godnego zaufania ginekologa, który jest doświadczonym i profesjonalnym lekarzem?
Jesli tak, to koniecznie sprawdź ofertę przychodni Medfemina we Wrocławiu :)
Ja korzystam tylko z usług ginekologa Medfemina :)
Sprawdź sam - https://medfemina.pl/
Mela85
 
Posty: 680
Dołączył(a): wtorek, 23 sierpnia 2016, 06:36

Postprzez » środa, 20 października 2021, 08:16

 

Re: Dobry ginekolog

Postprzez Milosz5 » piątek, 29 października 2021, 07:30

Tutaj w ogóle nie ma co się zastanawiać. Priorytetem powinno być przede wszystkim właśnie wybranie jak najlepszego ginekologa dla siebie. Właśnie dlatego uważam, że takie rozwiązania jak chociażby https://www.gyncentrum.pl/badania-genetyczne mogłyby być dla Was niesamowicie istotne. Poczytajcie na ten temat i podejmijcie najlepszą dla siebie decyzję.
Milosz5
 
Posty: 736
Dołączył(a): czwartek, 8 listopada 2018, 10:11

Re: Dobry ginekolog

Postprzez flara » poniedziałek, 15 listopada 2021, 18:19

Ja również szukałam dobrego ginekologa, ale w swoim mieście. Wiele osób z mojego otoczenia zachwalało panią dr ginekolog-położną Danutę Kardzis z gabinetu ginekologicznego w Gdańsku i do niej właśnie poszłam. To świetna specjalistka, która doskonale zna się na tym, co robi. Ona ma szeroki zakres usług, dokładnie bada, pamięta o zrobieniu cytologii, pomogła mi z doborem antykoncepcji hormonalnej. Do tego ma świetne podejście do pacjentek, można bez skrępowania powiedzieć o dolegliwościach, jest delikatna, polecam.
flara
 
Posty: 50
Dołączył(a): czwartek, 8 października 2020, 08:07

Re: Dobry ginekolog

Postprzez marilka » wtorek, 23 listopada 2021, 10:11

Ja chodzę do naprawdę dobrego ginekologa, który jest ginekologiem-położnikiem i właśnie prowadzi moją ciążę. Jest to Jerzy Florjański https://www.florjanski-ginekolog.pl/ofe ... enie-ciazy we Wrocławiu. On zawsze jest sympatyczny, a przy tym profesjonalny, wcześniej, lata temu, to z nim ustalałam najlepszą metodę antykoncepcji, wykonywał mi przez cały czas wszystkie potrzebne badania, itp. Obecnie doskonale sobie radzi z moją ciążą. Mam robione usg i wszystkie inne, dodatkowe nadania, jestem na bieżąco ze stanem dziecka, no super, polecamy.
marilka
 
Posty: 41
Dołączył(a): piątek, 8 maja 2020, 07:15

Re: Dobry ginekolog

Postprzez kini » czwartek, 25 listopada 2021, 07:52

Nie szukam, bo znalazłam :). Chodzę do ginekologa Antoniego Kubiaka, który obecnie przyjmuje w gabinecie na ulicy Szarych szeregów w Koninie, jak prowadził moją ciążę, to jeszcze przyjmował na ulicy Kleczewskiej. Lekarz jest fantastyczny, jak macie możliwość, to koniecznie skorzystajcie z jego usług. Jest w pełni rzetelny, obecnie dopasował mi antykoncepcję, która oczywiście jest skuteczna, a wcześniej poradził sobie doskonale, prowadząc moją ciążę. To doświadczony lekarz, wykonuje usg genetyczne w pierwszym trymestrze ciąży (11 - 14 tydzień), badanie w kierunku wad rozwojowych, badania dopplerowskie, itp. Dostaliśmy zdjęcia i film dvd z badania naszego maluszka jeszcze w moim brzuchu :).
kini
 
Posty: 82
Dołączył(a): środa, 24 listopada 2021, 20:56

Re: Dobry ginekolog

Postprzez krystynazgazowni » czwartek, 30 grudnia 2021, 19:50

Na znakomitego ginekologa trafiłabym dopiero za 3 razem. Moje wcześniejsze wizyty u ginekologów nie kończyły się dobrze. Dopiero pani doktor Barbara Blicharczyk okazała się prawdziwie pomocna przy moi przypadku. Do jej gabinetu na ulicy Szpitalnej w Kołobrzegu chodzę regularnie.
krystynazgazowni
 
Posty: 230
Dołączył(a): czwartek, 2 marca 2017, 08:37

Re: Dobry ginekolog

Postprzez żanetka » piątek, 31 grudnia 2021, 04:25

Ja chodzę do ginekologa prywatnie. Poświęca mi podczas wizyty tyle czasu ile potrzebuję, odpowiada na moje wszystkie pytania. Kiedy zasugerował mi zmianę tabletek na drovelis opowiedział mi dokładnie czemu te tabletki będą dla mnie bezpieczniejsze. Są to leki nowej generacji, z lepiej tolerowanym hormonem. I nie pomylił się, na drovelis pozbyłam się obrzęków, nie mam żadnych innych skutków ubocznych.
żanetka
 
Posty: 49
Dołączył(a): niedziela, 26 września 2021, 16:39

Re: Dobry ginekolog

Postprzez Moniś » niedziela, 16 stycznia 2022, 22:06

W Siemianowicach Śląskich najlepsza ginekolog to doktor Grażyna Majchrzak - Rudolf z EURO-KLINIKA na Wyspiańskiego https://www.euro-klinika.pl/uslugi/ginekologia Od dawna u niej się leczę, ona też prowadziła moje dwie ciąże i zawsze można u niej liczyć na pełen profesjonalizm, dobre podejście do pacjentek i fachowe porady.
Moniś
 
Posty: 105
Dołączył(a): wtorek, 4 stycznia 2022, 22:07

Re: Dobry ginekolog

Postprzez Piotr9325 » wtorek, 25 stycznia 2022, 18:25

Skoro mowa o ginekologu to mnie interesuje ginekolog warszawa mokotów ale naprawde ciężko kogoś znaleźć w tym mieście. Nie mam pomysłu gdzie szukać takiego specjalisty dlatego też liczę na pomoc.
Piotr9325
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek, 25 stycznia 2022, 18:15

Re: Dobry ginekolog

Postprzez Tymoteusz1 » środa, 23 lutego 2022, 11:12

Pytanie tylko, jakie rozwiązanie będzie dla Was najlepsze. Skoro jeśli mówimy o kwestiach związanych z ciążą, to jest wiele innych kwestii, na które na pewno powinniście zwrócić uwagę. Osobiście polecam Wam zadbać o to, byście miały wykonane odpowiednie badanie prenatalne. W https://www.gyncentrum.pl/blog/pl/pierw ... prenatalne sam dowiedziałem się na ten temat więcej.
Tymoteusz1
 
Posty: 238
Dołączył(a): poniedziałek, 7 lutego 2022, 20:24

Postprzez » środa, 23 lutego 2022, 11:12

 

Następna strona

Powrót do Babskie robótki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość