Koszula dla męża

Koszula dla męża

Postprzez gośc » czwartek, 13 listopada 2014, 23:39

Chcę mężowi kupić w prezencie na zbliżające się imieniny koszulę. Jednak nie do końca wiem jaka wybrać. Które są obecnie najmodniejsze?
Zastanawiam się nad takimi koszulami ?
gośc
 

Postprzez » czwartek, 13 listopada 2014, 23:39

 

Re: Koszula dla męża

Postprzez Zdrapaka » środa, 5 kwietnia 2017, 06:34

Najmodniejsze są takie, kiedy kobieta innego mężczyzny patrzy i myśli, że on też powinien chodzić w takiej samej. Faceci blondynek zawsze chodzą w tych samych ciuchach - koszula w kratkę, jeansy zawijane na 3 centy od dołu - a jak łysy to pewniak!
Zdrapaka
 
Posty: 19
Dołączył(a): środa, 10 lutego 2016, 08:05

Re: Koszula dla męża

Postprzez Iwonamalek2 » sobota, 10 czerwca 2017, 16:58

Teraz najbardziej modne są slim-fit, wiec jak jakąs wybierzesz w takim kroju to nawet wzor nie bedzie az tak wazny tak mysle ;) Pamietaj rownież o fajnych życzeniach dla męża:) Ja dla mojego znalazłam fajne życzenia na imieniny, w sumie mało kto stosuje takich życzeń, a szkoda. Myślę, że to fajna rzeczy, powiedzieć coś więcej niż tylko sto lat :)
Iwonamalek2
 
Posty: 32
Dołączył(a): wtorek, 16 maja 2017, 17:50

Re: Koszula dla męża

Postprzez makacel » poniedziałek, 30 października 2017, 01:08

Wybierz się z mężem do sklepu i przymierzajcie. Na pewno coś fajnego wybierzecie.
makacel
 
Posty: 9
Dołączył(a): wtorek, 1 sierpnia 2017, 08:08

Re: Koszula dla męża

Postprzez Natka » wtorek, 2 stycznia 2018, 13:46

Po pierwsze: nie wiem czy kupowanie koszuli bez męża to dobry pomysł, a po drugie: moda modą, ale niekoniecznie może się podobać. Może podpytaj dyskretnie męża jaką chciałby mieć lub tak jak sugerują inne osoby.
Natka
 
Posty: 81
Dołączył(a): piątek, 29 grudnia 2017, 14:18

Re: Koszula dla męża

Postprzez Topliemirka » niedziela, 14 stycznia 2018, 21:42

Mój mąż pewnie by powiedział ze wszystkie koszule jego zdaniem wyglądają tak samo ;) Ja miałam ostatnio nieco inny problem, chciałam się dowiedziec jak dobrać koszulę do garnituru, bo idziemy na ślub i mąż potrzebował nowego stroju. Udało mi sie znaleźć całkiem niezły tekst, podaję wam link, może też się wam kiedyś przyda https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/Jak-d ... -garnituru . Kupowanie ubrań dla faceta zawsze jest takie skomplikowane...
Topliemirka
 
Posty: 22
Dołączył(a): środa, 28 czerwca 2017, 10:33

Re: Koszula dla męża

Postprzez kasianowak » niedziela, 1 kwietnia 2018, 19:41

myślisz, że Twój mąż będzie zadowolony z koszuli? moze lepiej coś innego wymyśl
kasianowak
 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek, 19 stycznia 2018, 14:01

Re: Koszula dla męża

Postprzez HubertGarankowicZ » czwartek, 18 października 2018, 19:18

Ja uważam, że koszule męskie to jest idealny pomysł na prezent. Jak mam być szczery to chyba nie znam nikogo kto byłby niezadowolony z takiego prezentu. Ja zawsze bardzo się cieszę z koszul, ponieważ uważam, że styl klasyczny jest najlepszym jaki może być i do tego nigdy nie wyjdzie z mody. Zgadzacie się ze mną? :)
HubertGarankowicZ
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek, 18 października 2018, 19:14

Re: Koszula dla męża

Postprzez wiola.pik » poniedziałek, 22 października 2018, 07:04

Koszula to taki dość oklepany prezent ale w sumie uniwersalny bo zawsze się przyda. Ciężko coś doradzić jeśli dobrze nie zna się drugiej osoby - Ty sama chyba najlepiej wiesz, jaki gust ma Twój mąż i co może mu się spodobać.
wiola.pik
 
Posty: 14
Dołączył(a): piątek, 28 września 2018, 09:59

Re: Koszula dla męża

Postprzez manuella » niedziela, 25 listopada 2018, 10:10

A może zapytać wprost? Najgorsze są niechciane prezenty. Sama takie czasami dostaję, więc wiem :p
manuella
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek, 22 października 2018, 08:10

Postprzez » niedziela, 25 listopada 2018, 10:10

 

Następna strona

Powrót do Babskie robótki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości