Czy tabletki maja skutki uboczne?

Czy tabletki maja skutki uboczne?

Postprzez majlove » niedziela, 26 listopada 2017, 22:20

Hej dziewczyny! Chcialam sie was zapytac czy tabletki antykoncepcyjne powoduja u was jakies skutki uboczne? stosuje moje juz 4 miesiac i dalej odczuwam niesamowite mdlosci..czy to normalne?
majlove
 
Posty: 521
Dołączył(a): piątek, 24 listopada 2017, 21:41

Postprzez » niedziela, 26 listopada 2017, 22:20

 

Re: Czy tabletki maja skutki uboczne?

Postprzez buraczek » poniedziałek, 27 listopada 2017, 09:36

teoretycznie powinno sie do 3 miesiecy wszystko unormowac wiec jesli u ciebie trwa to dluzej to bym sie skonsultowala z ginekologiem na twoim miejscu.. ja tez mialam skutki uboczne po jednych tabletkach, po drugich juz ich nie bylo wiec to jak widac zalezy od tabletek i przyswajalnosci organizmu.. teraz dla wygody zalozylam wkladke levosert bo o tabletkach zdarzalo mi sie zapominac a nie chcialam oslabiac antykoncepcji
buraczek
 

Re: Czy tabletki maja skutki uboczne?

Postprzez kaminskaaaa » poniedziałek, 27 listopada 2017, 18:37

A miałas robione badania? bo na podstawie badan powinny zostac dobrane odpowiednie hormony. U mnie dopiero prywatna ginekolozka zrobila to tak jak powinno byc i dobrala mi belare :) od tego czasu wszystko jest super. Zadnych skutkow ubocznych. Moze po prostu masz zle dobrane tabletki?
kaminskaaaa
 

Re: Czy tabletki maja skutki uboczne?

Postprzez Sylwik » środa, 31 stycznia 2018, 12:35

Ja raz w życiu łykałam tabletki przez 3 miesiące, lekarz zalecił na kłopoty hormonalne. Miały być dobre. Tymczasem ja miałam takie wahania nastroju, że jeszcze kolejne 3 miesiące a mąż by się chyba wyprowadził :)
Sylwik
 
Posty: 6
Dołączył(a): środa, 31 stycznia 2018, 12:19

Re: Czy tabletki maja skutki uboczne?

Postprzez Werkova » poniedziałek, 7 maja 2018, 11:49

Niestety mogą mieć skutki uboczne i to bardzo nieprzyjemne. Decydując się na hormony trzeba się regularnie badać, co potwierdza przykład mojej znajomej.
Kilka lat temu miała zapaść serca a ostatnio musieli jej wyciąć macicę, bo nawywalało jej kilkanaście guzów ( na szczęście nie złośliwych) . Lekarz jej powiedział, że te problemy zostały spowodowane właśnie tabletkami antykoncepcyjnymi.
Werkova
 
Posty: 9
Dołączył(a): poniedziałek, 7 maja 2018, 11:05

Re: Czy tabletki maja skutki uboczne?

Postprzez wiktoria68 » wtorek, 10 lipca 2018, 06:17

Trzeba sobie zdać sprawę, że wszystko na jedno pomaga, na drugie szkodzi. Wazny jest wtedy szybki kontakt z lekarzem. Szczególnym problemem może byc opieka na ludźmi starszymi, bo nie zawsze po wystapieniu skutków ubocznych można sie z nimi do lekarza udać. Wtedy pomaga wizyta domowa, na przykład geriatry z Warszawy http://www.lekarzdodomu.pl/ Geriatra z Warszawy to idealne wyjście w wielu sytuacjach, nie tylko podczas wystapienia skutków ubocznych leków, a lekarz może dojechać nawet w nocy.
wiktoria68
 
Posty: 1149
Dołączył(a): czwartek, 16 listopada 2017, 16:40

Re: Czy tabletki maja skutki uboczne?

Postprzez joannacesarska » środa, 18 lipca 2018, 13:21

Każde tabletki mają skutki uboczne, jednak jeśli twoje mdłości tak długo trawają to powinnaś iść z tym do lekarza
joannacesarska
 
Posty: 18
Dołączył(a): środa, 18 lipca 2018, 13:17

Re: Czy tabletki maja skutki uboczne?

Postprzez slimi » piątek, 20 lipca 2018, 20:14

Bardzo często się zdarza, że tabletki powodują skutki uboczne. U mnie puls wyraźnie przyśpieszył, czasami jest mi również bardzo duszno.
slimi
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek, 19 lipca 2018, 14:47

Re: Czy tabletki maja skutki uboczne?

Postprzez lolla » wtorek, 11 września 2018, 10:11

Nie wszystkie ale niektóre tak. Chyba, że decydujesz się na takie naturalne
na przykład jak tehttp://ww.imbifem.pl/
Są polecane kobietom w ciąży, które mają mdłości więc masz pewność, że zostały tak stworzone
aby były bezpieczne zarówno dla mamy jak i dla dziecka. Plusem jest to, że są z naturalnych składników więc
na pewno będą lepsze niż zwykłe "chemiczne".
lolla
 
Posty: 199
Dołączył(a): czwartek, 22 lutego 2018, 15:40

Re: Czy tabletki maja skutki uboczne?

Postprzez zizi22 » wtorek, 18 września 2018, 07:32

No niestety ale tak jest. Może najlepiej jest wybrać się ponownie do ginekologa i spróbować innych.
zizi22
 
Posty: 8
Dołączył(a): piątek, 17 sierpnia 2018, 09:51

Postprzez » wtorek, 18 września 2018, 07:32

 

Następna strona

Powrót do Babskie robótki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość