Wasz ulubiony kosmetyk

Re: Wasz ulubiony kosmetyk

Postprzez Greysowa » środa, 6 czerwca 2018, 20:31

To się tak nie da wytypować jednego;D Każda kobieta ma cały arsenał w swojej kosmetyczce. Ja generalnie stawiam na te naturalne kosmetyki. Raczej kupowałam zagraniczne marki, ale znalazłam sporo fajnych polskich kosmetyków na https://drogerialilaroz.pl Polecam sobie spróbować, na pewno nie pożałujecie
Greysowa
 
Posty: 70
Dołączył(a): poniedziałek, 30 kwietnia 2018, 11:06

Postprzez » środa, 6 czerwca 2018, 20:31

 

Re: Wasz ulubiony kosmetyk

Postprzez milka » czwartek, 21 czerwca 2018, 08:09

Jedne z moich ulubionych kosmetyków to ostatnio lakiery hybrydowe, praktycznie nie używam już zwykłych lakierów i przerzuciłam się całkiem na hybrydy. A tym, którzy jeszcze nie słyszeli o tych lakierach polecam: http://www.vitalogy.pl/uroda,zdrowie,13 ... yklego.htm
milka
 
Posty: 305
Dołączył(a): piątek, 4 grudnia 2015, 09:31

Re: Wasz ulubiony kosmetyk

Postprzez beatkka » czwartek, 21 czerwca 2018, 17:54

Zdecydowanie moim ulubionym kosmetykiem jest krem Cetaphil DA Ultra. Od dziecka mam przesuszoną skórę, która przechodzi różne zabiegi by być nawilżoną i zadbaną. Ale ten krem akurat świetnie mi teraz zastępuje te wszystkie wizyty u kosmetyczki, jedynie co na oczyszczanie chodzę
bet
beatkka
 

Re: Wasz ulubiony kosmetyk

Postprzez wiktoria68 » niedziela, 1 lipca 2018, 13:08

Ulubiony... hm, ulubiony to chyba będzie krem do twarzy Balance Essiential Moistuiser https://cosmetin.pl/kategoria/twarz/twarz-twarz/kremy-do-twarzy/ To krem do cery tłustej ale nadaje sie również do mieszanej. Przywraca skórze równowagę i jest wzbogacony o witaminy i minerały.
wiktoria68
 
Posty: 1149
Dołączył(a): czwartek, 16 listopada 2017, 16:40

Re: Wasz ulubiony kosmetyk

Postprzez ikara » piątek, 6 lipca 2018, 16:50

Takich ulubionych kosmetyków mam co najmniej kilka :) Jednym z nich jest np Sweet Tonic Lotion z Eldan Cosmetics. Pordukt w pełni naturalny, stworzony przede wszystkim na bazie wody różanej. Używam go do codziennego demakijażu i oczyszczania twarzy. Ma delikatne działanie ściągające, uwielbiam to uczucie :)
ikara
 
Posty: 683
Dołączył(a): wtorek, 20 lutego 2018, 05:14

Re: Wasz ulubiony kosmetyk

Postprzez Kieres » środa, 25 lipca 2018, 12:49

Z tego co wiem, świetne kosmetyki ma też salon EVE Kosmetyka Profesjonalna. Można sobie wejść na ich stronę i sprawdzić samemu - poza samymi kosmetykami oferują również wiele zabiegów.
Kieres
 
Posty: 446
Dołączył(a): czwartek, 27 kwietnia 2017, 07:43

Re: Wasz ulubiony kosmetyk

Postprzez elcia1990 » wtorek, 7 sierpnia 2018, 12:44

Mi żadne kremy nie pomagały, a miałam bardzo suchą skórę, koleżanka polecała neoglandynę, bo po niej jej się bardzo poprawiło, też miała taki problem ze skórą jak ja. Też zaczęłam stosować i mam już lepszą skórę :) warto spróbować. Może to nie kosmetyk, ale polecam ;)
elcia1990
 

Re: Wasz ulubiony kosmetyk

Postprzez oniksa » piątek, 24 sierpnia 2018, 09:45

często testuję różne kosmetyki i czasem trafi się taki któy wskakuje do ulubieńców, takim hitem ostatnich tygodni są skarpetki byOlie, rewelacja, skóra jak po jakimś zabiegu u kosmetyczki, delikatna, suche pięty zniknęły, ja jestem zachwycona
oniksa
 

Re: Wasz ulubiony kosmetyk

Postprzez runia » sobota, 25 sierpnia 2018, 12:14

Do moich ulubieńców ostatnio trafiły żele pod prysznic i mydełka w płynie firmy http://www.le-petit-marseillais.pl/. Dzięki tym produktom każdy szybki prysznic jest przyjemny. Produkty te mają przyjemne i orzeźwiające zapachy, które są wprost idealne na panujące upały. Za każdym razem gdy idę do Rossmana, wychodzę z nowym produktem do testowania z tej serii. Wiem, że to dopiero początek mojej przygody. Gorąco polecam !
runia
 
Posty: 27
Dołączył(a): środa, 23 maja 2018, 07:45

Re: Wasz ulubiony kosmetyk

Postprzez giulia » poniedziałek, 27 sierpnia 2018, 00:03

oniksa napisał(a):często testuję różne kosmetyki i czasem trafi się taki któy wskakuje do ulubieńców, takim hitem ostatnich tygodni są skarpetki byOlie, rewelacja, skóra jak po jakimś zabiegu u kosmetyczki, delikatna, suche pięty zniknęły, ja jestem zachwycona

To jakieś nawilżające czy złuszczające? Kupiłam kiedyś jakies takie skarpetki w biedronce, no ale efekt mizerny...
giulia
 

Postprzez » poniedziałek, 27 sierpnia 2018, 00:03

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Babskie robótki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość