Wasz ulubiony kosmetyk

Re: Wasz ulubiony kosmetyk

Postprzez bongaa » piątek, 14 grudnia 2018, 16:51

A ja bardzo lubię kosmetyki naturalne z firmy Eldan Cosmetics. Nie są dostepne w stacjonarnych drogeriach ale bez problemu mozna je zamówić np w hurtowni kosmetycznej Mimari. Warto przejrzeć całą ich ofertę bo jest bardzo rozbudowana ( przeznaczona i dla klientów biznesowych i dla indywidualnych). Rozsądne ceny, szybka realizacja zamówień.
bongaa
 

Postprzez » piątek, 14 grudnia 2018, 16:51

 

Re: Wasz ulubiony kosmetyk

Postprzez Gość » poniedziałek, 17 grudnia 2018, 10:18

adriannaa napisał(a):A co sądzicie o suplementach diety, które mają wpływać na wygląd skóry? Ja od jakiegoś czasu biorę Neoglandynę, ona ma w składzie naturalne oleje i już zauważyłam, że mój trądzik się zmniejszył. Używacie czegoś takiego? Mi się wydaje, że o skórę warto dbać o też i od środka.


Zgadzam się ! łykam różne preparaty, na włosy, paznokcie, a właśnie Neoglandynę znam i też łykam już z miesiąc chyba i rzeczywiście skóra taka bardziej zdrowa się wydaje .
Gość
 

Re: Wasz ulubiony kosmetyk

Postprzez mileckaa » czwartek, 3 stycznia 2019, 03:19

hmm w sumie cięzko byłoby mi wskazać jeden konkretny kosmetyk bo jest ich kilka :) Generalnie wszystkie z nich są z firmy Eldan Cosmetics. Mają naturalny skład, są skuteczne i bezpieczne dla każdego rodzaju skóry. Na co dzień używam np Sweet Tonic Lotion na bazie wody różadnej. oczyszcza, odżywia a przy okazji działa delikatnie ściągająco.
mileckaa
 

Re: Wasz ulubiony kosmetyk

Postprzez Silesja » poniedziałek, 21 stycznia 2019, 17:14

Naturalne kosmetyki to jest mój nr 1 :D Musze dbać o skórę , ponieważ jestem bardzo wyczulona na roznego rodzaju sztuczne sklady. Ostatnio testuję preparat magnezowy w postaci dezodorantu od Zechsal - sprawdza się poki co swietnie, nie podraznia a tez dzieki niemu juz nie pocę się nadmiernie. Znalazlam go na ich stronie https://zechsal.pl - nie posiada szkodliwego aluminium i chyba dlatego mam dobrze nawilżoną skórę bez żadnych podrażnień . Wedlug mnie swietny produkt
Silesja
 
Posty: 101
Dołączył(a): czwartek, 30 sierpnia 2018, 14:21

Re: Wasz ulubiony kosmetyk

Postprzez Mandaryna5 » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 10:43

stawiam ostatnio na własną produkcję kosmetyków i używam do tego półprodukty kosmetyczne
Mandaryna5
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek, 28 stycznia 2019, 09:55

Re: Wasz ulubiony kosmetyk

Postprzez patrycjawawrzak » poniedziałek, 18 marca 2019, 11:49

Jeszcze do niedawna nie miałam jakiegoś szczególnie ulubionego kosmetyku. Używałam wszystkiego, co wpadło mi w ręce. Ale później zaczęłam bardziej świadomie poruszać się w temacie kosmetyków i obserwować reakcje swojej skóry i jej potrzeby. Takim sposobem zaczęłam używać kremu rozgrzewający https://shefoot.pl/pl/produkty-konsumenckie/krem-rozgrzewajacy-zimowa-pielegnacja/ bo niestety od dawna zmagam się z problemem chłodnych stóp. Dzięki temu kosmetykowi problem udało się nieco zminimalizować i już dolegliwość ta nie jest aż tak uporczywa. Poza tym wbrew pozorom to dość delikatny kosmetyk, który jednocześnie całkiem nieźle pielęgnuje suchą skórę stóp :)
patrycjawawrzak
 
Posty: 28
Dołączył(a): poniedziałek, 7 stycznia 2019, 09:56

Re: Wasz ulubiony kosmetyk

Postprzez julzu » piątek, 22 marca 2019, 12:57

Jeszcze do niedawna tez niewielką uwagę przykładałam do rodzaju kosmetyków, których używam. Dokładnie zmieniło się to jesienią, kiedy po poparzeniu słonecznym skóra nie chciała się zagoić. Poszłam więc do lekarza, a on kazał jak najszybciej skontaktować się z dermatologiem. Okazało się, że jest to początek łuszczycy. Dokładne informacje o początku tej choroby znajdziecie na https://www.febumed.com.pl/Poczatki-lus ... 42109.html . Teraz używam preparatów Dr Michaels . Doskonale chronią, pielęgnują oraz przynoszą ulgę.
julzu
 

Re: Wasz ulubiony kosmetyk

Postprzez stelunia » czwartek, 28 marca 2019, 07:47

Zdecydowanie kosmetykiem numer jeden dla mnie na dzień dzisiejszy jest naturalny krem liftingujący i przeciwstarzeniowy kupiony w sklepie internetowym Calluna Medica na promocji. Zauważyłam, że gdzieś go tam reklamuje Natalia Siwiec, moja idolka i stwierdziłam, że muszę spróbować. Tak ze mną został po dziś dzień. Świetnie rewitalizuje skórę, a dodatkowo naprawdę daje mega efekt liftingu, który zostaje na skórze.
stelunia
 

Re: Wasz ulubiony kosmetyk

Postprzez pieknyolek » piątek, 5 kwietnia 2019, 12:35

Ja uwielbiam krem Nivea :D


_______________________
https://www.och-beauty.pl/
pieknyolek
 
Posty: 109
Dołączył(a): poniedziałek, 28 stycznia 2019, 12:25

Re: Wasz ulubiony kosmetyk

Postprzez dariawaria » wtorek, 9 kwietnia 2019, 13:45

mój to meraki mydło na sznurki mango, w ogóle lubię kosmetyki tej marki, mają spory wybór w tym sklepie https://whitehousedesign.pl/mydlo-natur ... nia-meraki
dariawaria
 
Posty: 410
Dołączył(a): sobota, 24 marca 2018, 11:51

Postprzez » wtorek, 9 kwietnia 2019, 13:45

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Babskie robótki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron