Wasz ulubiony kosmetyk

Re: Wasz ulubiony kosmetyk

Postprzez Kieres » środa, 29 sierpnia 2018, 09:07

Kosmetyków na rynku jest obecnie bardzo dużo, ale moim zdaniem najlepiej i najbezpieczniej jest korzystać przede wszystkim z tych naturalnych. Na stronie https://www.orientana.pl/produkty/piele ... -do-ciala/ można znaleźć olejki do ciała, które są wykonane na bazie naturalnych składników, dzięki czemu nie podrażniają one skóry.
Kieres
 
Posty: 452
Dołączył(a): czwartek, 27 kwietnia 2017, 07:43

Postprzez » środa, 29 sierpnia 2018, 09:07

 

Re: Wasz ulubiony kosmetyk

Postprzez effka » piątek, 31 sierpnia 2018, 02:37

giulia napisał(a):To jakieś nawilżające czy złuszczające? Kupiłam kiedyś jakies takie skarpetki w biedronce, no ale efekt mizerny...

Złuszczające, działają o wiele lepiej niz takie marketowe. Używam ich regularnie raz na 1-2 miesiące w zależności od pory roku i efekt jak po wizycie u kosmetyczki.
effka
 

Re: Wasz ulubiony kosmetyk

Postprzez marianna90 » piątek, 7 września 2018, 11:20

Ja używam naturalnych kosmetyków i dbam o skórę od środka. Suplementy diety bardzo dobrze się sprawdzają. Teraz regularnie stosuję Neoglandynę, kiedyś moja skóra była ciągle przesuszona, a teraz już tego problemu nie mam :) do tego odpowiednia dieta, sporo wody i jest świetnie :)
marianna90
 

Re: Wasz ulubiony kosmetyk

Postprzez Phoebe » wtorek, 18 września 2018, 08:24

Uwielbiam ten profesjonalny primer do rzęs. Bardzo dobrej jakości produkt.
Phoebe
 
Posty: 28
Dołączył(a): czwartek, 31 marca 2016, 07:08

Re: Wasz ulubiony kosmetyk

Postprzez Gość » poniedziałek, 15 października 2018, 10:24

marianna90 napisał(a):Ja używam naturalnych kosmetyków i dbam o skórę od środka. Suplementy diety bardzo dobrze się sprawdzają. Teraz regularnie stosuję Neoglandynę, kiedyś moja skóra była ciągle przesuszona, a teraz już tego problemu nie mam :) do tego odpowiednia dieta, sporo wody i jest świetnie :)


Ja też biorę Neoglandyne! Już kilka miesięcy i widzę sporą poprawę. Nie znam nic lepszego na suchą skórę
Gość
 

Re: Wasz ulubiony kosmetyk

Postprzez magnos » wtorek, 16 października 2018, 12:02

ciężko mi poweidzieć jaki jest jeden mój ulubiony kosmetyk ale zdecydowanie jestem fanką kosmetyków naturalnych
magnos
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek, 16 października 2018, 11:55

Re: Wasz ulubiony kosmetyk

Postprzez mirabelka » poniedziałek, 5 listopada 2018, 12:31

Jeśli lubisz naturalne kosmetyki to przetestuj płatki magnezowe Zechsal - tutaj http://zechsal.pl/ je kupisz. Są świetne jeśli chodzi o skórę. Nawilżają, wzmacniają funkcje ochronne skóry, przyspieszają gojenie ran. Są polecane także przy chorobach skóry typu egzema. A poza tym relaksują - taka kąpiel to sama przyjemność.
mirabelka
 

Re: Wasz ulubiony kosmetyk

Postprzez adriannaa » wtorek, 20 listopada 2018, 09:14

A co sądzicie o suplementach diety, które mają wpływać na wygląd skóry? Ja od jakiegoś czasu biorę Neoglandynę, ona ma w składzie naturalne oleje i już zauważyłam, że mój trądzik się zmniejszył. Używacie czegoś takiego? Mi się wydaje, że o skórę warto dbać o też i od środka.
adriannaa
 

Re: Wasz ulubiony kosmetyk

Postprzez citer » czwartek, 29 listopada 2018, 10:49

ja jestem wielkim fanem kosmetyków naturalnych, super działają
citer
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek, 29 listopada 2018, 10:48

Re: Wasz ulubiony kosmetyk

Postprzez wiktoria96 » piątek, 30 listopada 2018, 13:30

Taki do pielęgnacji? to nie wiem, nie mam chyba ulubionego, bo często zmieniam kosmetyki. Patrze tylko zawsze na skład, bo lubie bardzo naturalne kosmetyki :)
Walka z rozstępami to długi i trudny proces - pomóż sobie, wypróbuj Strialys https://strialys.pl
wiktoria96
 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek, 30 listopada 2018, 13:14

Postprzez » piątek, 30 listopada 2018, 13:30

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Babskie robótki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron