Zabiegi medycyny estetycznej Katowice

Zabiegi medycyny estetycznej Katowice

Postprzez Gorczyca18 » wtorek, 26 maja 2020, 07:41

Nie zdążyłam pójść do gabinetu medycyny estetycznej przed rozpoczęciem pandemii, ale zbieram kasę, na razie branża moja działa i chyba w końcu na botoks się zdecyduję, bo nie ma sensu zwlekać. Szukam na razie salonu medycyny estetycznej z konsultacjami online, z którym mogłabym pewne rzeczy po prostu obgadać przed podjęciem ostatecznej decyzji.
Gorczyca18

Postprzez » wtorek, 26 maja 2020, 07:41

Re: Zabiegi medycyny estetycznej Katowice

Postprzez Maciuszek87 » czwartek, 28 maja 2020, 07:26

Robiłam, jeszcze przed tym całym zamieszaniem na świecie botoks w http://lenartowiczclinic.pl/, u dr Lenartowicz. W Katowicach najwyżej oceniana specjalistka medycyny estetycznej i nie bez powodu. Mój problem dotyczył przede wszystkim zmarszczek mimicznych. Botoks pomógł od razu. Nie miałam żadnych skutków ubocznych i zapewniono mnie o stałej kontroli. Salon poza tym bardzo dobrze wyposażony, dobrze i bezpiecznie się czułam podczas zabiegu. Teraz prawdopodobnie dr Lenartowicz udziela konsultacji online, albo możesz bloga poczytać, bo też sporo ciekawych publikacji.
Maciuszek87

Postprzez Okec » czwartek, 28 maja 2020, 13:45

Ja tam nie miałem żadnego zabiegu i nie zamierzam mieć :)
Okec

Postprzez Kieres » poniedziałek, 19 października 2020, 07:14

W kwestii botoksu polecam natomiast zajrzeć na stronę https://www.lineacorporis.pl/zastosowan ... stetycznej. To świetna klinika, która gwarantuje nie tylko doskonałe efekty, ale również pełne bezpieczeństwo.
Kieres

Postprzez » poniedziałek, 19 października 2020, 07:14

Powrót do Babskie robótki