Zastanawiam się nad tym, by wybrać przeszczep włosów.

Zastanawiam się nad tym, by wybrać przeszczep włosów.

Postprzez Gorczyca18 » piątek, 25 września 2020, 08:29

Zastanawiam się nad tym, by wybrać przeszczep włosów. Łysienie u mnie tak postąpiło, że mam już tego trochę dosyć i tak naprawdę zastanawiam się nad tym, by po prostu raz a porządnie to załatwić. Tylko tak się zastanawiam na ile jest to faktycznie efektywne i czy rzeczywiście taka metoda będzie efektywna, bo na pewno te wszelkie szampony jakie są proponowane nie są nic warte i nie ma sensu ich kupować.
Gorczyca18

Postprzez » piątek, 25 września 2020, 08:29

Re: Zastanawiam się nad tym, by wybrać przeszczep włosów.

Postprzez Maciuszek87 » czwartek, 1 października 2020, 05:03

W moim przypadku niestety łysienie dość szybko się pojawiło, bo jeszcze nie miałem 30 lat i ten problem zaczął się wyraźnie nasilać. Dość długo się zastanawiałem jak to rozwiązać, próbowałem różnorakich preparatów, jednak efekty niestety jak to przy tych różnych opcjach reklamowych okazywały się po prostu słabe. Dopiero jak trafiłem do trychologa to zaproponowano mi przeszczep i dopiero wtedy po nim były efekty. Więc zerknij sobie też na http://www.wawerclinic.pl/uslugi-kosmet ... py-wlosow/ poczytaj na czym to polega, umów się na wizytę, może uda się to łysienie jakoś pokonać.
Maciuszek87

Postprzez » czwartek, 1 października 2020, 05:03

Powrót do Babskie robótki