Skuteczne metody odchudzania

Re: Skuteczne metody odchudzania

Postprzez Anna Olsza » sobota, 18 lipca 2015, 10:05

Ja też po zastanowieniu się nad tym jaki środek i deitę wybrać, zdecydowałem się na zakup Foreverslim. Kupowałam na stronie oficjalnego dystrybutora na Polskę http://promoslim.pl Trafiłam akurat na bardzo ciekawą promocję 3+1 na którą się zdecydowałam. Efekt to 17kg mniej
Anna Olsza
 

Postprzez » sobota, 18 lipca 2015, 10:05

 

Re: Skuteczne metody odchudzania

Postprzez Yoko » czwartek, 24 września 2015, 21:20

Ja tak jak wspomniałam w jedenym w wątków dotyczących problemów ze skórą po odchudzaniu, stosowałam foreverslim, moim zdaniem nie ma skuteczniejszego środka, a co do skóry, to po prostu odchudzanie nie zwalnia od myślenia. I jak ktoś ma z 30 kg nadwagi, to nie odchudza się z tego "na raz"
Yoko
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 3 grudnia 2014, 19:49

Re: Skuteczne metody odchudzania

Postprzez Sandra » niedziela, 25 października 2015, 21:34

U mnie idealnym rozwiązaniem okazało się zastosowanie Foreverslim Początkowo nie byłam przekonana do jego skuteczności, ale na szczęście dla siebie się myliłam
Sandra
 

Re: Skuteczne metody odchudzania

Postprzez Darianna » sobota, 19 grudnia 2015, 18:20

Mi za to pomogła slimcea, nie przypuszczałam, że odchudzanie może byc takie łatwe
Darianna
 

Re: Skuteczne metody odchudzania

Postprzez Muśka » niedziela, 10 stycznia 2016, 22:16

Ja stosowałam Foreverslim i jestem bardzo zadowolona, w końcu pozbyłam się całej nadwagi Nareszcie, jednak to że skusiłąm się na ten środek na Allegro okazało się idealnym dla mnie wyjściem....
Muśka
 

Re: Skuteczne metody odchudzania

Postprzez magdzica » czwartek, 14 stycznia 2016, 16:29

Ja też po ciązy, pomimo że wcześniej nie miałam problemów z wagą, musiałam coś zacząć z soba zrobić,bo13 kg jakoś nie chciało ze mnie zejść... udało się dopiero po zastosowaniu diety połączonej z foreverslim i ćwiczeniami..
magdzica
 

Re: Skuteczne metody odchudzania

Postprzez Werka26 » czwartek, 11 lutego 2016, 22:40

U mnie po zastosowaniu Foreverslim efekt uważam rewelacyjny. 13 kg mniej. I co najważniejsze,. waga się utrzymuje
Werka26
 

Re: Skuteczne metody odchudzania

Postprzez Baśka » poniedziałek, 15 lutego 2016, 22:33

Zgadzam się co do Foreverslim sama stosowałam i schudłam 12 kg. Jak dla mnie to zastosowanie tych tabletek wraz z odpowiednią dietą oraz ćwiczeniami, jest najlepszym rozwiązaniem na pozbycie sie nadwagi
Baśka
 

Re: Skuteczne metody odchudzania

Postprzez Romka » środa, 2 marca 2016, 20:58

Moja kuzynka też stosowała Foreverslim.Ja jak na razie nigdy nie musiałam zbytnio martwić się o wagę, jednak ona zawsze miała nadwagę... a teraz... nie wiem czy nie ma lepszej figury niż ja...
Romka
 
Posty: 3
Dołączył(a): środa, 27 stycznia 2016, 20:01

Re: Skuteczne metody odchudzania

Postprzez Aneczka Nawalewska » poniedziałek, 7 marca 2016, 20:14

Ja stosowałam Foreverslim i jestem bardzo zadowolona, w końcu pozbyłam się nadwagi. A walczyłam z nią od porodu, ponad dwa lata
Aneczka Nawalewska
 

Postprzez » poniedziałek, 7 marca 2016, 20:14

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Babskie robótki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron