Inspiracje wnętrzarskie / ciekawe meble

Re: Inspiracje wnętrzarskie / ciekawe meble

Postprzez PanDom » piątek, 24 maja 2019, 11:57

Zgadzam się z powyższą wypowiedzią. Dla mnie również najpiękniejsze są meble drewniane. Drewno wcale nie musi kojarzyć się tylko z klasycznymi meblami. W internecie znajdziecie mnóstwo sklepów, które oferują stoły i krzesła nowoczesne, szafy, łóżka z drewna, które idealnie pasują do modernistycznych wnętrz :)
PanDom
 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek, 8 marca 2019, 12:30

Postprzez » piątek, 24 maja 2019, 11:57

 

Re: Inspiracje wnętrzarskie / ciekawe meble

Postprzez AniaStół » piątek, 19 lipca 2019, 11:54

Podobają Wam się stoły z Domodes? Mają fajne stoły prostokątne rozkładane, o których intensywnie myślę, żeby je kupić. Jednak nie wiem, czy są warte swojej dosyć wysokiej ceny. Ktoś ma jakieś opinie lub doświadczenie na ten temat? https://domodes.pl/pl/c/stoly-prostokatne/145 :wink:
AniaStół
 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek, 19 lipca 2019, 11:47

Re: Inspiracje wnętrzarskie / ciekawe meble

Postprzez AniaMania » poniedziałek, 29 lipca 2019, 12:42

meble są na pewno ważne, ale nie można zapominać o dodatkach, świetna będzie narzuta na łóżko 220x240 do sypialni, ładna lampka w salonie, czy kolorowe plakaty w pokoiku dziecięcym
AniaMania
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek, 29 lipca 2019, 12:39

Re: Inspiracje wnętrzarskie / ciekawe meble

Postprzez Revioma » wtorek, 30 lipca 2019, 13:25

Wszystkim wielbicielom praktycznych i ponadczasowych rozwiązań polecam zwrócić uwagę na narożniki tapicerowane z funkcją spania. Sama należę do szczęśliwego grona właścicielek tego mebla i już wiem, że nie zamieniłabym go na nic innego. Narożnik z powodzeniem sprawdza się zarówno jako sofa, jak i rozkładane łóżko dla nieprzewidzianych gości.;)
Revioma
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek, 30 lipca 2019, 12:43

Re: Inspiracje wnętrzarskie / ciekawe meble

Postprzez verkaa » wtorek, 27 sierpnia 2019, 09:46

Każdy mebel można na własną rękę zmodernizować i sprawić, by stał się nowoczesny :) wystarczy dodać do niego oświetlenie meblowe i to już daje super efekt. Takie rozwiązanie wcale nie musi być drogie, ja taśmy kupowałam w GTV i polecam. Wytrzymałe a przy tym niedrogie.
verkaa
 

Re: Inspiracje wnętrzarskie / ciekawe meble

Postprzez jasiepytamo » czwartek, 19 września 2019, 10:34

Ostatnio zainspirowałam się style loft. Postanowiliśmy z mężem przerobić nasz salon właśnie na ten styl. Szukaliśmy miejsca, gdzie dostaniemy sofy industrialne. Tak trafiliśmy do Mattianni i jesteśmy bardzo zadowoleni z mebli, które można tak kupić.
jasiepytamo
 
Posty: 124
Dołączył(a): czwartek, 29 sierpnia 2019, 11:39

Re: Inspiracje wnętrzarskie / ciekawe meble

Postprzez monika.kwarczyk » czwartek, 19 września 2019, 13:50

U nas pod względem ciekawych inspiracji dobrze sprawdziły się profile led powierzchniowe. Niby tylko oświetlenie, ale odpowiednio dobrane potrafi całkowicie odmienić wnętrze. Zamawialiśmy tutaj: https://www.profileled.pl/produkty/c/powierzchniowe i byliśmy bardzo zadowoleni. Można na wymiar konkretny zamówić.
monika.kwarczyk
 
Posty: 5
Dołączył(a): czwartek, 19 września 2019, 13:47

Re: Inspiracje wnętrzarskie / ciekawe meble

Postprzez Asiula » czwartek, 26 września 2019, 17:13

Zawsze uważałam, że w pomieszczeniu mogą być najprostsze meble i inne elementy, ale najważniejsze jest oświetlenie. Ono dopiero działa cuda z wnętrzem. Właściwie dobrane może spowodować, że zwykła aranżacja nabiera magicznego wyglądu. Dlatego wybrałam specjalnie w tym sklepie http://szykownydom.com lampy do całego mieszkania. Dają niesamowite wrażenie i w dodatku są praktyczne w użytkowaniu.
Asiula
 
Posty: 44
Dołączył(a): sobota, 17 listopada 2018, 11:46

Re: Inspiracje wnętrzarskie / ciekawe meble

Postprzez kardinale » poniedziałek, 30 września 2019, 10:44

Udało się znaleźć informacje na ten temat https://kameralnyslawin.pl/
kardinale
 
Posty: 866
Dołączył(a): niedziela, 10 marca 2019, 11:56

Re: Inspiracje wnętrzarskie / ciekawe meble

Postprzez sabi11 » poniedziałek, 30 września 2019, 17:28

Polecam bardzo ciekawe w swoim fasonie a zarazem praktyczne meble Vieri Divani. Niezwykle efektowne, solidne i nietuzinkowe. Do tego wszystkiego wykonane z trwałych materiałów, które łatwo utrzymać w czystości, co gwarantuje bezproblemowe długoletnie użytkowanie. Nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś w tej kolekcji dla siebie.
sabi11
 
Posty: 18
Dołączył(a): piątek, 7 czerwca 2019, 18:45

Postprzez » poniedziałek, 30 września 2019, 17:28

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Babskie robótki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron