szycie jest trudne ?

Re: szycie jest trudne ?

Postprzez Mia » poniedziałek, 23 marca 2020, 10:44

To zależy co planujesz uszyć. Ogólnie szycie jak wszystko wymaga doświadczenia, zdolności, chęci a przede wszystkim cierpliwości.
Mia

Postprzez » poniedziałek, 23 marca 2020, 10:44

Postprzez dzer » wtorek, 5 maja 2020, 11:44

Niekoniecznie. Ja nigdy profesjonalnie nie uczyłam się szycia, ale w dzieciństwie szyłam z mamą i ona pokazała mi co i jak. Aktualnie szyję hobbistycznie, ostatnio zrobiłam piękną zasłonkę własnie dla mamy na urodziny i ona była przeszczęśliwa. Mogę wam podpowiedzieć gdzie kupuję tkaniny, które są dobre jakościowo i w świetnych cenach - polecam sklep internetowy VISTYL https://vistyl.pl/12-tkaniny. Tam zawsze znajduję to, czego potrzebuję :).
dzer

Postprzez ola156247 » środa, 6 maja 2020, 10:40

Ja chciałam się zająć szyciem, żeby tworzyć własne ubrania, ale niestety nie szło mi to zbyt dobrze :/ Ostatecznie zdecydowałam się robić naprasowanki na ubrania własny wzór, dzięki czemu troszkę odmieniłam gotowe koszulki i są jedyne w swoim rodzaju :)
ola156247

Postprzez omlet123 » czwartek, 14 maja 2020, 20:27

nie, szycie nie jest trudne. A tu podrzucam namiar na fajny sklep z akcesoriami krawieckimi https://flek.pl/
Wszystko co potrzebuje krawcowa w jednym miejscu, za przystępną cenę. Także polecam. To sprawdzony namiar i dobrej jakości akcesoria
omlet123

Postprzez Zuzzanna » poniedziałek, 30 listopada 2020, 12:06

Niee, jeśli ma się odpowiedni sprzęt. Z tego co wiem, to maszyny do szwalni są bardzo dobre, ale to już naprawdę wysoka jakość. One po prostu są produkowane po to, żeby szyć i pracować godzinami. Myślę, że to dobry sposób też na to, żeby na przykład nauczyć się tego, jakie maszyny są naprawdę porządnej jakości i co one tak naprawdę mogą.
Zuzzanna

Postprzez makar » poniedziałek, 7 grudnia 2020, 10:03

według mnie nie, wystarczy robić to na sprawdzone sposoby :)

_______
organizery na kosmetyki
makar

Postprzez wiktoria68 » piątek, 11 grudnia 2020, 16:38

Dla mnie jest trudne, i o dziwo nie tyle szycie, co obsługa maszyny do szycia, bo ręcznie to potrafię. Jak chcę mieć coś fajnego kupuję materiały do szycia https://fashioncolors.pl/39-tkanina-kodura Wymyślam sobie, co bym z tego chciała, i idę do krawcowej. Najprostsze, a ciuchy mam wtedy ślicznie odszyte.
wiktoria68

Postprzez Minenka » poniedziałek, 14 grudnia 2020, 09:56

Ja zaczynam przygodę z szyciem :) Ostatnio w oko wpadła mi tkanina na zasłony i zdecydowałam się na jej zakup, po woli zaczynam już szyć i muszę przyznać, że zaczyna to już jakoś wyglądać. Myślę, że im więcej będę szyła tym lepszy będzie efekt, także nie zamierzam się zniechęcać nawet jeśli nie wyjdzie dokładnie tak jak chciałam.
Minenka

Postprzez annanowak88 » piątek, 18 grudnia 2020, 12:07

Myślę, że zawsze warto spróbować, bo samemu zawsze można uszyć coś oryginalnego i dopasowanego do konkretnej sytuacji. tkanina cekiny świetnie sprawdzi się jeśli chcecie uszyć piękną sylwestrową lub imprezową sukienkę czy bluzkę. Co ważne firma proponuje produkty bardzo wysokiej jakości, które będą służyły bardzo długo i nic się z nimi nie dzieje podczas prania czy częstego użytkowania i są dostępne w atrakcyjnych cenach.
annanowak88

Postprzez » piątek, 18 grudnia 2020, 12:07

Poprzednia strona

Powrót do Babskie robótki