dermatolog

dermatolog

Postprzez dariawaria » piątek, 29 czerwca 2018, 07:56

cześć,

Ktoś z was chodzi do dermatologa może ? korci mnie dermatolog brzesko może jakoś pomoże na moje rozszerzone pory...
dariawaria
 
Posty: 410
Dołączył(a): sobota, 24 marca 2018, 11:51

Postprzez » piątek, 29 czerwca 2018, 07:56

 

Re: dermatolog

Postprzez kamibra » poniedziałek, 1 października 2018, 07:06

Ze wszelkimi zmianami skórnymi warto jak najszybciej iść do lekarza, mówię to z doświadczenia :( Niestety sama przez dłuższy czas ignorowałam wypryski skórne a ostatecznie na wizycie u dermatologa w Łodzi (polecam: http://melissamed.pl/dermatolog/) okazało się, że mam podręcznikowe atopowe zapalenie skóry. Pewnie gdybym zdecydowała się szybciej, to można by zaleczyć zmiany i wprowadzić chorobę w remisję...
kamibra
 
Posty: 25
Dołączył(a): czwartek, 19 lipca 2018, 10:00

Re: dermatolog

Postprzez lolla » środa, 17 października 2018, 11:49

Dobry dermatolog kraków tutaj znajdziesz świetnego specjalistę
i myślę, że jak ma się problemy skórne to warto właśnie tych najlepszych szukać żeby pozbyć się problemu i odetchnąć.
A na sobie nie ma co eksperymentować. Dobrze jest po prostu wiedzieć co robić, a nikt Ci tego nie powie oprócz dobrego specjalisty więc
nie zwlekaj tylko umów się na wizytę.
lolla
 
Posty: 199
Dołączył(a): czwartek, 22 lutego 2018, 15:40

Re: dermatolog

Postprzez wiktoria68 » sobota, 27 października 2018, 14:46

Jeśli dermatolog zdiagnozował już Wam zmiany na skórze, to zapytajcie czy można je usunąć metodą laserową. To dużo mniej bolesne od tradycyjnego skalpela i szybciej sie goi, a za jednym razem, to nawet kilka znamion można usunąć. Zobaczcie tutaj http://bodycareclinic.pl/oferta/zabiegi/laserowe-usuwanie-zmian/ Nie trzeba szwów, wystarczy opatrunek.
wiktoria68
 
Posty: 1149
Dołączył(a): czwartek, 16 listopada 2017, 16:40

Re: dermatolog

Postprzez jenny334 » wtorek, 30 października 2018, 14:34

Z jakich powodów odwiedzacie dermatologa?
jenny334
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 30 października 2018, 13:34

Re: dermatolog

Postprzez itor » poniedziałek, 5 listopada 2018, 12:41

poszukuję dobrego dermatologa w Krakowie, może ktoś mi coś doradzi?
itor
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 5 listopada 2018, 12:41

Re: dermatolog

Postprzez Dzennika5 » wtorek, 6 listopada 2018, 07:38

Jeżeli chodzi o problemy z którymi poradzi sobie dobry dermatolog to jest ich kilka :) Ja akurat byłam z trądzikiem, czyli z takim chyba bardziej popularnym problemem skórnym. Dermatolog w centrum medycznym http://inmedico.pl świetnie mi pomógł. Nie ma co opierać się na poradach znajomych czy też na reklamach w telewizji
Dzennika5
 
Posty: 78
Dołączył(a): środa, 14 czerwca 2017, 10:41

Re: dermatolog

Postprzez julzu » niedziela, 27 stycznia 2019, 20:36

U mnie dermatolog zdiagnozował łuszczycę dłoni. Okropna choroba, zwłaszcza, że przez nią zółkna paznokcie. Mam na to swój sposób i maluję je po prostu. Lekarz ostatnio polecił mi nowe kosmetyki do pielęgnacji https://www.febumed.com.pl/Luszczyca-pa ... 41935.html . Podobno maja bardzo wysoka skutecznośc. Najczęściej przy tej chorobie stosuje się leki sterydowe i to zaleca mi mój specjalista, ale nie mam ochoty na te tabletki. Spróbuję tych preparatów Dr Michaelsa.
julzu
 

Re: dermatolog

Postprzez ania23 » czwartek, 14 marca 2019, 07:15

Hej :)
Klinika dermatologiczna katowice to sprawdzone miejsce, które polecili mi moi znajomi. Przez wiele lat borykałam się z trądzikiem i żaden lekarz nie zaproponował mi skutecznego leczenia, dopiero kiedy trafiłam do kliniki dermatologicznej w Katowicach, otrzymałam fachową pomoc i z dnia na dzień moja skóra jest coraz piękniejsza! :D Serdecznie polecam!
ania23
 
Posty: 100
Dołączył(a): czwartek, 13 grudnia 2018, 11:05

Re: dermatolog

Postprzez kokosznik » poniedziałek, 18 marca 2019, 08:20

Myślę, że nie ma co szukać porad medycznych w Internecie - należy niezwłocznie udać się do lekarza. Lepiej mieć tą pewność.
kokosznik
 
Posty: 4
Dołączył(a): sobota, 16 marca 2019, 09:53

Postprzez » poniedziałek, 18 marca 2019, 08:20

 

Następna strona

Powrót do Babskie robótki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron