jak naprawić buty

jak naprawić buty

Postprzez mecia » piątek, 24 sierpnia 2018, 09:39

Dziewczyny chcę sama naprawić adidasy, kupiłam już klej, w budowlanym polecili mi tadam, mam buty, mam klej ale nie wiem jak się za to zabrac, nie kupilam zadnego acetonu czy czegoś tego typu do oczyszczenia i zastanawiam się czy klej będzie trzymał i czym to oczyścić? Spirytusem, zmywaczem do paznokci?
mecia
 

Postprzez » piątek, 24 sierpnia 2018, 09:39

 

Re: jak naprawić buty

Postprzez kupiec » poniedziałek, 27 sierpnia 2018, 20:42

Polecam wizytę u szewca. Albo użycie specjalnego kleju - bez trudu go rozpoznasz bo ostatnio bardzo często reklamują go w telewizji.
kupiec
 
Posty: 4
Dołączył(a): sobota, 25 sierpnia 2018, 12:08

Re: jak naprawić buty

Postprzez oetadam » piątek, 31 sierpnia 2018, 08:29

mecia napisał(a):Dziewczyny chcę sama naprawić adidasy, kupiłam już klej, w budowlanym polecili mi tadam, mam buty, mam klej ale nie wiem jak się za to zabrac, nie kupilam zadnego acetonu czy czegoś tego typu do oczyszczenia i zastanawiam się czy klej będzie trzymał i czym to oczyścić? Spirytusem, zmywaczem do paznokci?


Dzień dobry, myślę że pomocny bedzie nowy na rynku klej TADAM®. Jest on elastyczny, a dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek. Wskazane jest przytrzymanie klejonych części dociśniętych do siebie przez dodatkowe 5 minut, bez ruszania butem.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam.com.pl
oetadam
 
Posty: 18
Dołączył(a): czwartek, 30 sierpnia 2018, 11:34

Re: jak naprawić buty

Postprzez Trinity67 » sobota, 1 września 2018, 06:43

Również polecam udać się do szewca. Tylko musisz liczyć się z tym, że jeśli naprawa ma być bardziej skomplikowana to jej koszt może być bardzo zbliżony do kosztów nowych butów. W internecie - https://www.marcoshoes.eu/ można znaleźć obuwie w okazyjnych cenach i zamiast naprawy starych butów cieszyć się całkiem nowymi :)
Trinity67
 
Posty: 65
Dołączył(a): sobota, 23 grudnia 2017, 20:47

Re: jak naprawić buty

Postprzez tobosz » poniedziałek, 22 października 2018, 13:46

według mnie warto jest jednak zanieść buty do szewca
tobosz
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 22 października 2018, 13:46

Re: jak naprawić buty

Postprzez batro » wtorek, 23 października 2018, 12:06

najlepszym wyjściem będzie skorzystać z pomocy szewca
batro
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 23 października 2018, 12:05

Re: jak naprawić buty

Postprzez ernik123 » poniedziałek, 29 października 2018, 13:00

też ten klej znam, kupłem w leroy merlin, kosztuje parę złotych, nawet ostatnio widzialem spot w tv, fajny klej, nie spodziewałem się ze tak dorbze buty nim skleje, mam taką jedną parę od lat, bardzo je lubię ale odeszła podeszwa, klej sobie z tym bez problemu poradzil i dalje mogę w butach chodzić
ernik123
 

Re: jak naprawić buty

Postprzez GosiaBB » poniedziałek, 29 października 2018, 23:42

Moim zdaniem, jeżeli masz buty na, których zależy ci na, tyle że mimo że są zniszczone, chcesz je odnowić, to najlepiej udać się do specjalisty, czyli do szewca. Będziesz mieć gwarancje, że wszytko będzie z nimi dobrze.

_______________
Automaty hazardowe do pobrania za darmo apex
GosiaBB
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek, 29 października 2018, 22:59

Re: jak naprawić buty

Postprzez ernik123 » środa, 7 listopada 2018, 11:48

Dokładnie, lubię wykorzystywać rzeczy do końca a nie wyrzucać jak tylko coś się zepsuje, na świecie produkuje się mnóstwo śmieci, a przecież to są często grube pieniądze wydane na buty, klej tadam super podziałał i buty uratowane przed wyrzuceniem i dalej spełniają bardzo dobrze swoją funkcję
ernik123
 

Re: jak naprawić buty

Postprzez zania12 » piątek, 9 listopada 2018, 08:36

Nawet kropelka myślę że skleiłaby buty.
zania12
 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek, 9 listopada 2018, 08:15

Postprzez » piątek, 9 listopada 2018, 08:36

 

Następna strona

Powrót do Babskie robótki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron