jak się odchudzać

jak się odchudzać

Postprzez majlove » czwartek, 4 października 2018, 19:39

Zastanawiam się jak najlepiej zgubić zbędne kilogramy, co myślicie o diecie wodnej? podobno tak się lepiej przyswaja jedzonko, ale nie wiem... macie jakieś informacje na ten temat?
majlove
 
Posty: 521
Dołączył(a): piątek, 24 listopada 2017, 21:41

Postprzez » czwartek, 4 października 2018, 19:39

 

Re: jak się odchudzać

Postprzez wiola.pik » poniedziałek, 22 października 2018, 07:02

Podstawą jest odpowiednia dieta. Trzeba jeść regularnie, zminimalizować spożywanie pieczywa, odstawić na bok słodycze i fast foody. Dobrze jeszcze jest uprawiać jakiś sport bądź wdrożyć ćwiczenia. Aktywność ruchowa zawsze jest wskazana.
wiola.pik
 
Posty: 14
Dołączył(a): piątek, 28 września 2018, 09:59

Re: jak się odchudzać

Postprzez itor » poniedziałek, 5 listopada 2018, 12:42

dobrym wyjściem jest regularne trenowanie, mi to bardzo pomaga
itor
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 5 listopada 2018, 12:41

Re: jak się odchudzać

Postprzez citer » czwartek, 29 listopada 2018, 10:49

dobra dieta to podstawa, do tego wkomponuj ćwiczenia
citer
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek, 29 listopada 2018, 10:48

Re: jak się odchudzać

Postprzez monicx » poniedziałek, 3 grudnia 2018, 14:53

Myślę, że najskuteczniejsza dieta to zbilansowany plan żywieniowy oparty o naturalne składniki i trochę ruchu. To dieta, która działa na wszystkich, a o wielu takich dietach, o których mówisz opinie są bardzo różne. Poszperaj w internecie, a z pewnością znajdziesz mnóstwo porad i wskazówek, jakie produkty mają najwięcej wartości odżywczych. Ja ostatnio znalazłam taki artykuł: http://bigjo.pl/2018/08/13/poznajemy-wartosci-odzywcze-quinoa-i-platkow-owsianych/. Sporo można się dowiedzieć z niego, także polecam zajrzeć. :)
monicx
 
Posty: 83
Dołączył(a): sobota, 31 marca 2018, 17:20

Re: jak się odchudzać

Postprzez Olka2 » środa, 16 stycznia 2019, 12:48

Podstawą skutecznego odchudzania się jest solidnie przestrzegana i dobrze dobrana dieta. Do tego warto dorzucić nieco aktywności fizycznej i pod warunkiem, że będziemy w tym wytrwali to sukces murowany. Ogólnie jestem zdania, że większa część sukcesu to właśnie ta dieta. Ja ostatnio odkrywam różne fit dania i jestem z nich i z siebie bardzo zadowolona. Posmakowała mi bardzo soczewica, kupuję taką jak tutaj http://melvit.pl/p_soczewica-zolta-400-g_365 i robię na niej przeróżne dania, testuję wiele interesujących przepisów i gorąco polecam! :)
Olka2
 
Posty: 116
Dołączył(a): wtorek, 18 września 2018, 13:50

Re: jak się odchudzać

Postprzez ania23 » piątek, 1 lutego 2019, 14:34

Hej ;)

Zastanawiacie się jak wrócić do formy po świętach? Zrób to w trzech prostych krokach, która znajdziesz na blogu Be Diet Catering. Sama skorzystałam z tych rad, zaczęłam zdrowo się odżywiać oraz uprawiać sport i już widzę pierwsze rezultaty. Sprawdźcie sami! :D
ania23
 
Posty: 100
Dołączył(a): czwartek, 13 grudnia 2018, 11:05

Re: jak się odchudzać

Postprzez ralda » czwartek, 14 lutego 2019, 13:58

według mnie dobrym wyjściem są leki odchudzające :)
ralda
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek, 14 lutego 2019, 13:57

Re: jak się odchudzać

Postprzez artem » piątek, 8 marca 2019, 09:36

polecam po prostu przejść na dietę, to jest początek odchudzania
artem
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 8 marca 2019, 09:33

Re: jak się odchudzać

Postprzez Silesja2 » czwartek, 2 stycznia 2020, 07:24

Ćwiczenia sa bardzo wazne przy odchudzaniu - szczegolnie takie regularne. Jednak moim zdaniem swoja przygode z trenowaniem warto zaczac na silowni, gdzie trenerzy personalni pokaza Ci jak wykonywac cwiczenia na maszynach oraz jaka przyjmowac postawe np przy noszeniu ciezarow ,bo niestety nie tak trudno zrobic sobie krzywde. Z tego wzgledu warto wybrac sie na dobra silownie - ja moge polecic Energym z Krakowa https://www.energym.com.pl/2-o-energym bo tu rzeczywiscie dba sie o dobra kulture cwiczen
Silesja2
 

Postprzez » czwartek, 2 stycznia 2020, 07:24

 

Następna strona

Powrót do Babskie robótki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości