gdzie zamówić narożnik pod wymiar ?

gdzie zamówić narożnik pod wymiar ?

Postprzez Ranawa » poniedziałek, 1 kwietnia 2019, 09:23

hej wszystkim, czy orientujecie się gdzie można w dobrej cenie zamówić sofy lub narożniki pod wymiar ? Odwiedziłam już kilka sieciówek ale kompletnie nic nie wpadło mi w oko i dodatkowo wszystko jest za małe :( z góry dzięki za polecenia!
Ranawa
 

Postprzez » poniedziałek, 1 kwietnia 2019, 09:23

 

Re: gdzie zamówić narożnik pod wymiar ?

Postprzez dorta55 » poniedziałek, 1 kwietnia 2019, 09:27

wiesz co generalnie jest tak, że w tych sklepach meblowych wszystko jest robione na jedno kopyto, nie ma raczej mowy o oryginalności itd. Ja tam jestem zwolennikiem zamawiania mebli pod wymiar. Jesli chodzi o dobrego producenta mebli tego typu to zerknij sobie np na ofertę CAYA DESIGN.
dorta55
 

Re: gdzie zamówić narożnik pod wymiar ?

Postprzez darusiaa12 » wtorek, 2 kwietnia 2019, 08:31

A może zamiast przepłacać za narożnik na wymiar można kupić większą sofę gotową, która jest modułowa? Zobacz sobie artykuł o takich sofach https://www.italiastyle.pl/blog/modna-sofa-modulowa-z-wloskiej-kolekcji.html i jak bardzo one są praktyczne i wygodne w salonie.
darusiaa12
 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek, 2 kwietnia 2019, 06:20

Re: gdzie zamówić narożnik pod wymiar ?

Postprzez irini2 » poniedziałek, 8 kwietnia 2019, 11:24

darusiaa12 napisał(a):A może zamiast przepłacać za narożnik na wymiar można kupić większą sofę gotową, która jest modułowa? Zobacz sobie artykuł o takich sofach https://www.italiastyle.pl/blog/modna-sofa-modulowa-z-wloskiej-kolekcji.html i jak bardzo one są praktyczne i wygodne w salonie.


W sumie to modułowy narożnik wydaję się bardziej funkcjonalny i z pewnością będzie tańszy.
irini2
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek, 8 kwietnia 2019, 10:55

Re: gdzie zamówić narożnik pod wymiar ?

Postprzez AnnaWecka » wtorek, 9 kwietnia 2019, 10:06

ale w caya design te narożniki czy sofy też są modułowe :) wiem bo mam jeden i jestem zachwycona jakością i funkcjonalnością :) cena może nieco wyższa niż w sieciówce ale jednak tu zamawiamy mebel, który jest robiony ręcznie więc jakość jest nieporównywalnie lepsza. No i oferte mają dość rozbudowaną :)
AnnaWecka
 

Re: gdzie zamówić narożnik pod wymiar ?

Postprzez Ranawa » środa, 10 kwietnia 2019, 16:14

dziękuje Wam wszystkim za informacje i namiary. Przyznam, że ta oferta caya design chyba najbardziej do mnie przemawia. Tylko powiedzcie mi jak z jakością materiałów obiciowych ? Chciałabym połączyć skórę z jakimś dobrym materiałem ale nie wiem czy w ogóle jest taka opcja ?
Ranawa
 

Re: gdzie zamówić narożnik pod wymiar ?

Postprzez AnnaWecka » czwartek, 11 kwietnia 2019, 08:43

Ranawa jakość materiałów jest bez zarzutu. Wszystko jest szyte ręcznie i dopilnowane - nie ma mowy o jakiś wystających nitkach czy przetarciach. Ja akurat skóry nie mam ale na pewno można łączyć dowolnie te materiały i ogólnie stworzyć mebel od A do Z tak jak Ci się zamarzy :)
AnnaWecka
 

Re: gdzie zamówić narożnik pod wymiar ?

Postprzez visci1 » piątek, 26 kwietnia 2019, 06:15

Fajne propozycje macie. Dzięki za inspiracje i informacje.
visci1
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek, 25 kwietnia 2019, 13:29

Re: gdzie zamówić narożnik pod wymiar ?

Postprzez Ranawa » poniedziałek, 29 kwietnia 2019, 06:00

Ok, te informacje w zupełności mi wystarczą :) Przejrzałam już ich ofertę, daje sobie jeszcze czas na dokładne przemyslenia podczas majówki i zaraz po składam zamówienie :)
Ranawa
 

Re: gdzie zamówić narożnik pod wymiar ?

Postprzez AnnaWecka » poniedziałek, 20 maja 2019, 15:38

te meble są po prostu bardzo komfortowe a dodatkowo jak ktos lubi taki look italian styl to na pewno będzie zadowolony :) Nie wiem czy doczytałaś ale np narożniki takie jak Arezzo, Palazzo czy Vento mogą też mieć funkcje relaksu na życzenie klienta :)
AnnaWecka
 

Postprzez » poniedziałek, 20 maja 2019, 15:38

 

Następna strona

Powrót do Babskie robótki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości