Jak się ubrać na wesele?

Jak się ubrać na wesele?

Postprzez Radka2 » środa, 2 maja 2018, 07:04

Witam serdecznie,
idę w tym roku na dwa wesela i zastanawiam się nad kreacją. Przeglądałam sobie póki co różne modne sukienki w sklepach internetowych, ponieważ wydaje mi się, że maja tam największy wybór i można tam znaleźć najwięcej inspiracji. Zastanawiam się, co tak ogólnie będzie w tym roku modne? Postawić na sukienki krótsze, czy dłuższe? Czy Waszym zdaniem wypada iść na wesele w krótkiej sukience?
Radka2

Postprzez » środa, 2 maja 2018, 07:04

Re: Jak się ubrać na wesele?

Postprzez butka » środa, 9 maja 2018, 07:44

Wesele mojej przyjaciółki wypada za miesiąc i mój strój już jest gotowy. Zdecydowałam się na zwiewną sukienkę w kolorze beżowym, a do tego modne klapki, które wyglądają stylowo i są bardzo wygodne. Wybrałam model na szpilce, który świetne wysmukla nogi.
butka

Re: Jak się ubrać na wesele?

Postprzez badzik » czwartek, 14 czerwca 2018, 12:30

Są właściwie tylko dwie zasady, których zwyczajowo należy przestrzegać - nie ubierać się w czerń, bo przynosi młodej parze pecha, ani w biel, bo ten kolor jest zarezerwowany dla pani młodej. Odbiegając trochę od tematu ubioru, to na ostatnim weselu, na którym byłam, para młoda wpadła na pomysł, żeby każdy gość założył przypinkę z imieniem. Było sporo ludzi, którzy wcześniej się nie znali, więc taka przypinka z imieniem bardzo ułatwiła wszystkim integrację. Także jakby co, to załóż coś, w czym czujesz się dobrze, a do sukienki przytwierdź przypinkę z imieniem i będzie super!
badzik

Postprzez » czwartek, 14 czerwca 2018, 12:30

Powrót do Moda