Jak się ubrać na wesele?

Re: Jak się ubrać na wesele?

Postprzez butka » środa, 9 maja 2018, 07:44

Wesele mojej przyjaciółki wypada za miesiąc i mój strój już jest gotowy. Zdecydowałam się na zwiewną sukienkę w kolorze beżowym, a do tego modne klapki, które wyglądają stylowo i są bardzo wygodne. Wybrałam model na szpilce, który świetne wysmukla nogi.
butka
 
Posty: 6
Dołączył(a): poniedziałek, 5 lutego 2018, 11:45

Postprzez » środa, 9 maja 2018, 07:44

 

Re: Jak się ubrać na wesele?

Postprzez badzik » czwartek, 14 czerwca 2018, 12:30

Są właściwie tylko dwie zasady, których zwyczajowo należy przestrzegać - nie ubierać się w czerń, bo przynosi młodej parze pecha, ani w biel, bo ten kolor jest zarezerwowany dla pani młodej. Odbiegając trochę od tematu ubioru, to na ostatnim weselu, na którym byłam, para młoda wpadła na pomysł, żeby każdy gość założył przypinkę z imieniem. Było sporo ludzi, którzy wcześniej się nie znali, więc taka przypinka z imieniem bardzo ułatwiła wszystkim integrację. Także jakby co, to załóż coś, w czym czujesz się dobrze, a do sukienki przytwierdź przypinkę z imieniem i będzie super!
badzik
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek, 14 czerwca 2018, 12:15

Re: Jak się ubrać na wesele?

Postprzez kaska123 » poniedziałek, 25 czerwca 2018, 12:17

Akurat ciężko jest doradzić, bo sukienka powinna być dopasowana do twoich upodobań, gustu, ale także do figury i typu urody.
kaska123
 
Posty: 5
Dołączył(a): poniedziałek, 25 czerwca 2018, 11:53

Re: Jak się ubrać na wesele?

Postprzez Ajka9090 » środa, 27 czerwca 2018, 14:20

Sporo modnych sukienek można znaleźć u nich https://sklep.motiveandmore.pl Sama znalazłam tam kilka ciekawych modeli dla siebie na wesele. Ważne aby sukienka była unikatowa, jedyna w swoim rodzaju i oczywiście nikt nie może mieć drugiej takiej.
Ajka9090
 
Posty: 433
Dołączył(a): niedziela, 26 lutego 2017, 17:18

Re: Jak się ubrać na wesele?

Postprzez Mylik » piątek, 20 lipca 2018, 20:16

Jak sie ubrac na wesele? Na pewno modnie! Ale jak to jest modnie, skoro moda tak szybko sie zmienia? Chcesz byc zawsze na topie z moda? To kliknij i poogladaj darmowy Magazyn Wesele. Mozna tam znalezc liczne artykuly o modzie, kolekcje slubne okraszone profesjonalnymi zdjeciami oraz wszelkiego rodzaju porady slubne.
Fakt, dopasowac suknie slubna do sylwetki danej kobiety - jest ciezko - ale dzieki poradom, ktore tam znajdziecie - na pewno Wam sie to uda.
Mylik
 
Posty: 124
Dołączył(a): sobota, 16 grudnia 2017, 15:33

Re: Jak się ubrać na wesele?

Postprzez kimas » poniedziałek, 23 lipca 2018, 15:30

To proste- ubrać sukienkę i szpilki. Tak każda kobieta ubiera się na wesele. Tu masz kilka propozycji sukienek: https://evita.com.pl/
kimas
 
Posty: 103
Dołączył(a): środa, 28 lutego 2018, 20:41

Re: Jak się ubrać na wesele?

Postprzez aneczka » środa, 5 września 2018, 13:52

Wiadomo, że najlepiej ubrać się tak, by wyglądać elegancko i abyś czuła się swobodnie. Białej sukienki faktycznie lepiej nie zakładać, ale dodatek do stylizacji może stanowić biała mała torebka. Będzie to takie nawiązanie bielą do ślubu bez przesady :D
aneczka
 

Re: Jak się ubrać na wesele?

Postprzez BoliMje » poniedziałek, 10 września 2018, 22:03

Moim zdaniem przy ubieraniu się na taką okazję to każdy szczegół się liczy ;) A już zwłaszcza biżuteria! Nawet odpowiedni pierścionek może dużo dać! Chociażby złoty pierścionek z cyrkonią to moim zdaniem bardzo dobry wybór, jest dość skromny i będzie pasował do większości kreacji :) Warto zwracać uwagę na takie szczegóły, gdyż to one tworzą całokształt! No, a raczej dodają mu smaczku ;)
BoliMje
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 10 września 2018, 21:08

Re: Jak się ubrać na wesele?

Postprzez Zuzzanna » środa, 19 września 2018, 12:34

Jeśli masz figurę, to myślę, że bez sukienki nie możesz się wybrać. To jednak znaczna uroczystość i na pewno młodym zależy, by goście dobrze się bawili, ale też ładnie wyglądali na ich ślubie. Dlatego szukaj w tym kierunku. Moja koleżanka niedawno też uczestniczyła w weselu i miała podobny problem, lecz jak dobrze pamiętam, ktoś jej polecił Sukienki Kelly i wśród nich wybrała naprawdę szałową kreację, w której wyglądała świetnie. Moim zdaniem jak najbardziej też do nich zajrzyj.
Zuzzanna
 
Posty: 228
Dołączył(a): piątek, 11 sierpnia 2017, 17:59

Re: Jak się ubrać na wesele?

Postprzez ania23 » poniedziałek, 4 lutego 2019, 10:27

Hej! :)
Jeśli znudziły Ci się już sukienki i chcesz wyglądać inaczej niż wszyscy, to postaw na ołówkową spódnicę i jakąś fajną bluzkę lub koszulę. Myślę, że idealnie sprawdzi się spódnica z wysokim stanem jasnoszara, w której będziesz czuła się wygodnie, a jednocześnie będziesz prezentować się kobieco i elegancko. Sprawdź sama! :D
ania23
 
Posty: 100
Dołączył(a): czwartek, 13 grudnia 2018, 11:05

Postprzez » poniedziałek, 4 lutego 2019, 10:27

 

Następna strona

Powrót do Moda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości