Wesele

Re: Wesele

Postprzez wajkom » środa, 3 lutego 2021, 03:20

Niezwykle ważną kwestią jest wybór fotografa. My wybraliśmy https://www.kozinski-foto.pl/ z polecenia znajomych
wajkom
 
Posty: 431
Dołączył(a): czwartek, 8 sierpnia 2019, 16:57

Postprzez » środa, 3 lutego 2021, 03:20

 

Re: Wesele

Postprzez milka91 » poniedziałek, 15 marca 2021, 21:06

Ślub i wesele to coś niesamowitego! Warto postarać się żeby ten dzień był wyjątkowy, dokładnie taki jak chcecie :) W organizacji tego dnia może wam pomóc artykuł z https://pewienpan.pl/Wesele-2021-trendy ... 56127.html Ja po przeczytaniu go zaczęłam planować nasze weselicho :) Mamy jeszcze trochę czasu ale chcę dopiąć wszystko na ostatni guzik. Mam nadzieję, że nie napotkamy żadnych przeszkód.
milka91
 
Posty: 752
Dołączył(a): niedziela, 8 marca 2020, 17:09

Re: Wesele

Postprzez furapowski » piątek, 19 marca 2021, 12:14

Do ślubu i wesela na pewno warto sobie załatwić jakiegoś dobrego fotografa. Moim zdaniem sprawa wcale nie jest taka prosta, bo teraz tych ofert jest naprawdę bardzo dużo. Jeżeli chodzi o mnie to mi znalezienie takiej osoby zajęło bardzo dużo czasu. Na całe szczęście po jakimś czasie trafiłem na https://www.fotosteria.com.pl/fotograf-slubny-katowice. To był dobry wybór :)
furapowski
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 17 marca 2021, 12:33

Re: Wesele

Postprzez marysiasojka » środa, 24 marca 2021, 12:25

Ślub i wesele to bardzo ważne wydarzenia, więc każda osoba, a w szczególności Panna Młoda, chce wyglądać świetnie. Na pewno jeśli szukacie szerokiego wyboru sukienek na ten dzień to salon ślubny Lublin zapewni wam szeroki wybór asortymentu w bardzo dobrych cenach. Pracujące tam osoby to specjaliści w tej dziedzinie, do każdej ze swoich klientek podchodzą indywidualnie, poświęcając jej odpowiednią ilość czasu. Oferowane sukienki można zakupić w bardzo dobrych cenach.
marysiasojka
 
Posty: 100
Dołączył(a): środa, 20 stycznia 2021, 18:08

Re: Wesele

Postprzez Minenka » środa, 14 kwietnia 2021, 21:07

A organizujecie jakieś atrakcje weselne dla dzieci? Ja na swoje wesele mam zamiar zaprosić sporo młodszych gości i chciałabym żeby też mogli dobrze się bawić. U mojej przyjaciółki były bardzo fajne animacje, dzieciaki chętnie brały udział w zabawach także myślę też nad takim rozwiązaniem.
Minenka
 
Posty: 103
Dołączył(a): czwartek, 27 grudnia 2018, 17:32

Re: Wesele

Postprzez slowikowa » czwartek, 15 kwietnia 2021, 09:50

Spróbujcie najpierw cateringu od Gastro team w Warszawie żeby przekonać się o jakości i smaku jedzenia. Firma zajmuje się organizacją przyjęć i świadczy usługi cateringowe. Ceny nie są wysokie, a jedzenie o obsługa naprawdę pierwsza klasa.
https://www.gastroteam.pl
slowikowa
 
Posty: 446
Dołączył(a): czwartek, 10 marca 2016, 09:54

Re: Wesele

Postprzez katarina » niedziela, 25 kwietnia 2021, 17:33

Trudno nie zgodzić się z jednym, wesele to wyjątkowa okoliczność dlatego trzeba zadbać o jak najwięcej szczegółów. Oczywiście musimy zacząć od takich podstaw jak wybór sali na jakiej się odbędzie oraz ustalenie liczby gości. Szczerze powiedziawszy to mnie jakoś nie przekonuje robienie dużych wesel. Człowiek czuje się bardzo niekomfortowo w obcym gronie dlatego najkorzystniej jest zapraszać tylko najbliższych. Pozwoli to także na urządzenie wesela w wyższym standardzie, a to docenią wszyscy goście. Zwróćmy uwagę także na aspekt dobrej zabawy, nie obędzie się bez dużego parkietu. Jeśli chodzi o oprawę muzyczną to nadal takie usługi jak zespoły weselne kalisz sprzedają się najlepiej. Jednak muzyka grana na żywo jest w stanie poruszyć każdego, a repertuar zawsze możemy dobrać do wytycznych.
katarina
 
Posty: 9
Dołączył(a): środa, 30 października 2019, 21:34

Re: Wesele

Postprzez Monsterek » wtorek, 27 kwietnia 2021, 17:53

Ogólnie salek na wesele jest bardzo dużo. Według mnie bardzo ładna jest szczególnie ta z http://naskrajnej.pl/sala-weselna. To bardzo dobra restauracja z bardzo miłą obsługą i pysznym jedzeniem ;P. Wesele tam pewnie będzie bardzo fajnie zapamiętane.
Monsterek
 
Posty: 201
Dołączył(a): wtorek, 28 stycznia 2020, 17:55

Re: Wesele

Postprzez DamianPol » piątek, 30 kwietnia 2021, 08:45

W mojej opinii jeżeli jednocześnie będziecie szukali ciekawych ofert na organizację wesela, ale również codziennego funkcjonowania w Legnicy to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, abyście zwrócili uwagę na portal Legnica365 z którego również często korzystam, ponieważ zawsze można liczyć na ciekawe artykuły, newsy, ale również bazę firm która jednak ułatwia podjęcie jak najlepszej decyzji i jednak porównania różnych ofert. Pozdrawiam!
DamianPol
 
Posty: 861
Dołączył(a): poniedziałek, 24 lutego 2020, 11:32

Re: Wesele

Postprzez Arkadiusz1 » czwartek, 20 maja 2021, 10:31

Dzisiaj usługi związane z weselami rozrosły się do tego stopnia, że nie powinniście mieć większych problemów ze znalezieniem czegoś odpowiedniego dla siebie.
Arkadiusz1
 
Posty: 923
Dołączył(a): czwartek, 21 września 2017, 12:16

Postprzez » czwartek, 20 maja 2021, 10:31

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Moda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron