Co będzie modne zimą?

Re: Co będzie modne zimą?

Postprzez lenaaa176 » piątek, 14 czerwca 2019, 05:13

A mi się wydaje, że w przyszłym sezonie podobnie jak w tym będą modne kurtki jak te dostępne w Karibu, czyli parki z futerkowymi kolorowymi aplikacjami. Sama mam chrapkę na taką parkę :)
lenaaa176
 

Postprzez » piątek, 14 czerwca 2019, 05:13

 

Re: Co będzie modne zimą?

Postprzez kasiakowa06 » wtorek, 6 sierpnia 2019, 02:11

Jeśli szukacie fajnych oryginalnych ubrań polecam wannabreak oryginalne skarpetki.
kasiakowa06
 
Posty: 5
Dołączył(a): środa, 12 czerwca 2019, 11:44

Re: Co będzie modne zimą?

Postprzez Olczi » wtorek, 10 września 2019, 09:00

Zimą, jak i przez cały rok są w trendach i w sumie nigdy nie wyjdą z mody jeansy. Dla wszystkich miłośników denimu polecam jeansy z wysokim stanem pepe jeans, które spisują się u mnie rewelacyjnie i mogę je łączyć z wieloma stylizacjami: https://www.visciolafashion.com/jeansy-pepe-jeans,id2279.html
Olczi
 

Re: Co będzie modne zimą?

Postprzez Miśka » poniedziałek, 23 września 2019, 19:52

W tym roku podobnie jak w poprzednim modne będą parki z mięciutkim i kolorowym futerkiem coś jak w swojej ofercie ma sklep Futra Karibu, jeżeli podoba wam się ten styl to polecam zerknąć :D :D :D
Miśka
 

Re: Co będzie modne zimą?

Postprzez Abi Ubu » środa, 23 października 2019, 17:16

W przypadku służb policyjnych i żołnierzy sił specjalnych zawsze popularne są kominiarki taktyczne. Gwarantuję one nie tylko ochronę przed czynnikami atmosferycznymi, związanymi z tą porą roku, lecz także tak cenną w tej branży anonimowość.
Abi Ubu
 
Posty: 94
Dołączył(a): wtorek, 4 grudnia 2018, 12:31

Re: Co będzie modne zimą?

Postprzez Ninka666 » środa, 23 października 2019, 18:14

Stylowe kurtki parki obszyte kolorowym i efektownym futerkiem, coś jak w swojej ofercie ma sklep Futra Karibu - :) sama noszę się z zamiarem zakupu takiej kurteczki bo moja obecna niestety nie prezentuje się już tak dobrze jak przed dwoma laty :)
Ninka666
 

Re: Co będzie modne zimą?

Postprzez srasia » niedziela, 15 grudnia 2019, 18:44

Zimą na pewno pozostaną modne fryzury, pewnie zacznie się szukanie fryzur na sylwestra. Sukienek i innych duperelek ;). Swoją drogą kozackie uczesania znalazłam tutaj: http://fryzury.qever.com/modne-fryzury/. Ja już chyba mam fryzurę wybraną dla siebie.
srasia
 
Posty: 10
Dołączył(a): wtorek, 3 grudnia 2019, 17:37

Re: Co będzie modne zimą?

Postprzez meris » wtorek, 17 grudnia 2019, 15:09

To zależy od tego co aktualnie lubisz nosić. Możesz wejść na stronę https://www.sklep.kochamczapki.pl/pl/me ... i-960.html by zobaczyć jakie czapki są modne i czy jest tam kolor, który aktualnie by Cię zainteresował. Ja uwielbiam robić takie zakupy w internecie, wtedy mam pewność, że przyjdzie mi to co zamówiłam bez stania w kolejkach.
meris
 

Re: Co będzie modne zimą?

Postprzez sofia11 » czwartek, 19 grudnia 2019, 11:06

Myślę, ze w tym roku modny jest kaszkiet i beret damski. Poza tym wiele kobiet nosi kapelusze :) Ja jestem wniebowzięta bo uwielbiam różnego rodzaju nakrycia głowy i mogę poszaleć:) A wy nosicie czapki? Poza tym modne są oversizowe płaszcze i duże swetry :)
sofia11
 

Re: Co będzie modne zimą?

Postprzez Limikii » czwartek, 19 grudnia 2019, 23:47

Z tego co słyszałam i widziałam to znowu do łask powróciły kożuszki - bardzo fajną ofertę posiada sklep internetowy Futra Karibu - polecam wam tam zajrzeć :)
Limikii
 

Postprzez » czwartek, 19 grudnia 2019, 23:47

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Moda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości