zakupu w internecie

Re: zakupu w internecie

Postprzez Sparkly » poniedziałek, 27 września 2021, 12:00

Polecam sklep https://esclusiva.pl/

Mają duży wybór biżuterii i to niezwykle pięknej :D
Sparkly
 
Posty: 18
Dołączył(a): wtorek, 28 kwietnia 2020, 06:09

Postprzez » poniedziałek, 27 września 2021, 12:00

 

Re: zakupu w internecie

Postprzez Tomasz33 » piątek, 1 października 2021, 09:04

Ja mam w internecie ulubioną księgarnię. Właśnie znalazłem taka ofertę tu https://www.taniaksiazka.pl/seria/wladca-pierscieni Ja i syn bardzo lubimy literaturę fantastyczną. Ta seria “Władca pierścieni” będzie dobrym prezentem dla niego.
Tomasz33
 
Posty: 886
Dołączył(a): środa, 13 grudnia 2017, 16:54

Re: zakupu w internecie

Postprzez anetapawlik » niedziela, 17 października 2021, 12:15

Witam, jestem zwolenniczką zakupów przez internet i jak pewnie każda z nas, mam swoje ulubione sklepy, do których często wracam, jednym z nich jest sklep, w którym odkryłam rewelacyjne Legginsy bezszwowe które zawsze zakładam na trening. Poza tym mają w swojej ofercie także Legginsy push up obok których nie można przejść obojętnie :)
anetapawlik
 
Posty: 60
Dołączył(a): piątek, 18 maja 2018, 11:23

Re: zakupu w internecie

Postprzez Kisza » poniedziałek, 25 października 2021, 13:34

Tak na dobrą sprawę w sieci można dzisiaj znaleźć całą masę ciekawych produktów. Dla mnie prawdziwym odkryciem była oferta https://najlepszytyton.pl/ , a ich ciemny, mocny tytoń niczym nie ustępuje temu, znanemu z tradycyjnych papierosów. Słabszy też jak najbardziej ok, a do tego wszystkiego bardzo fajna obsługa. Moim zdaniem zdecydowanie warto robić "tytoniowe" zakupy właśnie tutaj:).
Kisza
 
Posty: 297
Dołączył(a): piątek, 11 sierpnia 2017, 11:32

Re: zakupu w internecie

Postprzez kierr » poniedziałek, 25 października 2021, 16:44

No dobra jak już mowa o zakupach internetowych to czy przy okazji zbieracie takie punkty cashback? Bo słyszałam, że opłaca się w takim programie wziąć udział. Szukając więc nieco więcej na ten temat trafiłam na ten portal net-pocket z pomocą którego znacznie łatwiej znajdziemy sklepy w których to uzyskamy o wiele więcej takich punktów. Więc na pewno taką wtyczkę ściągnę sobie.
kierr
 
Posty: 56
Dołączył(a): wtorek, 21 maja 2019, 10:50

Re: zakupu w internecie

Postprzez anetapawlik » sobota, 30 października 2021, 14:29

Ja często kupuję w sieci bo tak jest wygodnie i oszczędzam sporo czasu, mam swój ulubiony sklep sportowy w którym bez problemu kupiłam idealnie pasujące damskie buty trekkingowe a przy okazji dobrałam także softshell hi-tec który zakładam w każdą górską wędrówkę. Przyznam też, że jeśli chodzi o odzież termo aktywną to również w tym dziale nie mają sobie równych, ostatnio na prezent kupiłam męską bluzę termo aktywną martes i był to strzał w dziesiątkę a obdarowany zadowolony w 100%
anetapawlik
 
Posty: 60
Dołączył(a): piątek, 18 maja 2018, 11:23

Re: zakupu w internecie

Postprzez dzer » wtorek, 16 listopada 2021, 08:28

Przez internet najczęściej kupuję ubrania. Wolę zrobić większe zamówienie, przymierzyć sobie poszczególne rzeczy w domu, a to, co mi nie pasuje po prostu zwrócić, to się naprawdę opłaca. Jedyne czego jeszcze nigdy nie zwróciłam, bo zawsze rozmiar się zgadza i jakość wykonania również, to jeansy z firmy CONTROVERSY/. Od nich każda para spodni pasuje idealnie. Mają wiele różnych rodzajów jeansów, każdy znajdzie tam coś dla siebie, ja najczęściej wybieram mom jeans albo spodnie z wysokim stanem, które niesamowicie dobrze podkreślają figurę, polecam.
dzer
 
Posty: 131
Dołączył(a): czwartek, 30 kwietnia 2020, 15:45

Re: zakupu w internecie

Postprzez Ela78 » poniedziałek, 22 listopada 2021, 18:00

:)
Ela78
 
Posty: 587
Dołączył(a): poniedziałek, 6 marca 2017, 20:14

Re: zakupu w internecie

Postprzez Ela78 » poniedziałek, 22 listopada 2021, 18:02

:wink:
Ela78
 
Posty: 587
Dołączył(a): poniedziałek, 6 marca 2017, 20:14

Re: zakupu w internecie

Postprzez luiza30 » czwartek, 25 listopada 2021, 20:15

A u mnie zakupy w Internecie czy stacjonarne to zależy co, kiedy i z kim. Czasem lubię sobie z koleżanką wybrać się do centrum handlowego, szczególnie jak jest jakaś fajna kawiarnia lub restauracja, np. jak w przypadku https://www.milleniumhall.pl/marki/rest ... arnie.html . To wtedy nie tylko udane zakupy zaliczone, ale także czas spędzony w miłym towarzystwie.
luiza30
 
Posty: 157
Dołączył(a): wtorek, 12 czerwca 2018, 20:13

Postprzez » czwartek, 25 listopada 2021, 20:15

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Moda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron