Kurtki skórzane - hit czy kit?

Kurtki skórzane - hit czy kit?

Postprzez Miska » środa, 4 kwietnia 2018, 12:44

Witam serdecznie,
chciałam zapytać, czy nadal podobają Wam się kurtki skórzane? Ja powiem Wam szczerze, że mimo zmieniającej się mody, co roku własnie taką kurtkę sobie kupuję. W tym roku trafiłam na dość bogaty wybór w sklepie www.odziez-skorzana.net.pl. Zamawialiście coś tam kiedyś? I jak z jakością? Bo co do wyboru, to mają naprawdę bardzo duży ;) Świetne są moim zdaniem te skórzane płaszczyki ;) A Wam jak się podobają? Czy w tym roku takie kroje będą modne?
Miska

Postprzez » środa, 4 kwietnia 2018, 12:44

Re: Kurtki skórzane - hit czy kit?

Postprzez malwina00 » piątek, 6 kwietnia 2018, 12:41

Moim zdaniem ramoneski z ekoskóry są dużym hitem. Kurtek z prawdziwej skóry nie kupuję
malwina00

Postprzez dariawaria » środa, 16 maja 2018, 09:57

ramoneski - czyli kurki z ekoskóry bądź skóry to mój must have na każda porę roku - latem na zimne wieczory do tego modne okulary przeciwsłoneczne, zwiewna sukienka i klasa !
dariawaria

Postprzez zoom » środa, 5 września 2018, 13:56

skórzana kurtka typu ramoneska to przecież klasyk :) podobnie jak marynarka. Nieodłącznie związana jest ze stylem rockowym, ale panie i panowie zaczęli je nosić także do innych stylizacji i łączyli je z innymi stylami, co sprawiło, że kurtki skórzane jeszcze zyskały na popularności. Jak dla mnie zdecydowanie tak dla takich kurtek. Pod warunkiem, że są zrobione ze skóry ekologicznej, zabijania zwierząt na skóry nie toleruję ;)
Wracając zaś do tematu takich stylizacji, to ja poszłabym o krok dalej i do takiej kurtki dorzuciłabym dodatek taki jak torebka biała
zoom

Postprzez MariiS » wtorek, 11 września 2018, 13:42

Skórzana kurtka to klasyk, od liceum chodzę w takich kurtkach :D
Pozbądź się zbędnego owłosienia - więcej dowiesz się tutaj: https://urodaizdrowie.pl/nowoczesna-i-szybka-depilacja-laserowa-gdynia-vectus
MariiS

Postprzez » wtorek, 11 września 2018, 13:42

Powrót do Moda