Kurtki skórzane - hit czy kit?

Re: Kurtki skórzane - hit czy kit?

Postprzez malwina00 » piątek, 6 kwietnia 2018, 12:41

Moim zdaniem ramoneski z ekoskóry są dużym hitem. Kurtek z prawdziwej skóry nie kupuję
malwina00
 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek, 6 kwietnia 2018, 12:37

Postprzez » piątek, 6 kwietnia 2018, 12:41

 

Re: Kurtki skórzane - hit czy kit?

Postprzez dariawaria » środa, 16 maja 2018, 09:57

ramoneski - czyli kurki z ekoskóry bądź skóry to mój must have na każda porę roku - latem na zimne wieczory do tego modne okulary przeciwsłoneczne, zwiewna sukienka i klasa !
dariawaria
 
Posty: 410
Dołączył(a): sobota, 24 marca 2018, 11:51

Re: Kurtki skórzane - hit czy kit?

Postprzez zoom » środa, 5 września 2018, 13:56

skórzana kurtka typu ramoneska to przecież klasyk :) podobnie jak marynarka. Nieodłącznie związana jest ze stylem rockowym, ale panie i panowie zaczęli je nosić także do innych stylizacji i łączyli je z innymi stylami, co sprawiło, że kurtki skórzane jeszcze zyskały na popularności. Jak dla mnie zdecydowanie tak dla takich kurtek. Pod warunkiem, że są zrobione ze skóry ekologicznej, zabijania zwierząt na skóry nie toleruję ;)
Wracając zaś do tematu takich stylizacji, to ja poszłabym o krok dalej i do takiej kurtki dorzuciłabym dodatek taki jak torebka biała
zoom
 

Re: Kurtki skórzane - hit czy kit?

Postprzez kimas » wtorek, 27 listopada 2018, 16:27

A takie kożuchy- https://korczakisyn.com/kozuchy-damskie ? Czy nadal są modne?
kimas
 
Posty: 103
Dołączył(a): środa, 28 lutego 2018, 20:41

Re: Kurtki skórzane - hit czy kit?

Postprzez av0kado » środa, 12 grudnia 2018, 11:53

Ja mam taką kurtkę, ale ze skóry ekologicznej. Świetnie wygląda, bardzo modnie.
av0kado
 
Posty: 44
Dołączył(a): wtorek, 6 lutego 2018, 06:51

Re: Kurtki skórzane - hit czy kit?

Postprzez Adama199 » niedziela, 10 lutego 2019, 22:09

Moim zdaniem obecnie ludzie powinni zastanawiać się bardziej jaką kurtkę wybrać na wiosnę... Wiem o czym mówię, bo sam niedawno zamówiłem sobie ze strony https://gokajak.com/kurtki-kajakowe-85 nowiutką kurtkę na wiosenne wyprawy kajakowe. Cieszę się bardzo, że wiosna jest już tuż tuż i będzie można znów uczęszczać na spływy kajakowe !!
Adama199
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela, 10 lutego 2019, 21:55

Re: Kurtki skórzane - hit czy kit?

Postprzez ZosiaSamosia890 » wtorek, 25 czerwca 2019, 00:57

W sklepie Karibu mają ciekawe modele ramonesek - klasyka połączona z nowoczesnością :D bardzo efektowne, polecam sprawdzić ja kupiłam jedną i zastanawiam się nad nowym nabytkiem na jesień, ramoneski są porządnie wykonane więc można powiedzieć, że to dobra inwestycja na lata :)
ZosiaSamosia890
 

Re: Kurtki skórzane - hit czy kit?

Postprzez Gabrill » wtorek, 25 czerwca 2019, 12:16

Każdy nosi to co lubi i co mu się podoba. Innym nic do tego.
____________________________________
biopreparaty do szamba
Gabrill
 
Posty: 10
Dołączył(a): poniedziałek, 23 lipca 2018, 12:19

Re: Kurtki skórzane - hit czy kit?

Postprzez Luizka56 » wtorek, 24 września 2019, 00:27

Kurtki skórzane nigdy nie wyjdą z mody, więc jak najbardziej warto zainwestować w porządny model, ja sprawiłam sobie ramoneskę z szarym ciepłym futerkiem - idealna na zimną jesień :D :D :D
Luizka56
 

Re: Kurtki skórzane - hit czy kit?

Postprzez Luizka56 » poniedziałek, 14 października 2019, 21:14

Kurtki skórzane nigdy nie wyjdą z mody, więc jak najbardziej warto zainwestować w porządny model, ja sprawiłam sobie ramoneskę z szarym ciepłym futerkiem ze sklepu Futra Karibu - idealna na zimną jesień :D :D :D
Luizka56
 

Postprzez » poniedziałek, 14 października 2019, 21:14

 

Następna strona

Powrót do Moda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron