Jak się ubrać na wesele?

Re: Jak się ubrać na wesele?

Postprzez laura3212 » czwartek, 1 lipca 2021, 10:51

Ja ostatnio byłam na weselu, na które założyłam długą, obcisłą sukienkę.
laura3212
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek, 1 lipca 2021, 10:42

Postprzez » czwartek, 1 lipca 2021, 10:51

 

Re: Jak się ubrać na wesele?

Postprzez Lang » piątek, 9 lipca 2021, 19:30

Na wesele sukienka, buty i biżuteria to nie wszystko. Bardzo ważny jest jeszcze makijaż i uwodzicielskie perfumy. Ja wybrałam na wesele za tydzień zapach od Perfumy na Złotej https://perfumynazlotej.pl/produkt/alexandre-j-mandarine-sultane/ Amelie Bourgeois. Owocowo-kwiatowy, świeży i lekko tajemniczy zapach. Został zainspirowany „Ogrodem rozkoszy ziemskich” Hieronima Boscha, niezwykle barwnym tryptykiem, pełnym fantastycznej, egzotycznej roślinności. W tej interpretacji ogród, o którym mowa, jest przepełniony wonią świeżej mandarynki z delikatnymi nutami jaśminu. Dojrzała i soczysta brzoskwinia zatapia się w ciemnym rumie, aby nadać charakteru, a sensualne piżmo dodaje kompozycji głębi i zmysłowości.
Obrazek
Lang
 
Posty: 36
Dołączył(a): piątek, 30 czerwca 2017, 11:14

Re: Jak się ubrać na wesele?

Postprzez Arkadiusz1 » niedziela, 11 lipca 2021, 08:43

Jednak to uroczystość, która wymaga odpowiedniego ubrania się. Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której szanujący się mężczyzna poszedłby na wesele w słabym ubiorze.
Arkadiusz1
 
Posty: 923
Dołączył(a): czwartek, 21 września 2017, 12:16

Re: Jak się ubrać na wesele?

Postprzez Rusty » wtorek, 13 lipca 2021, 10:01

No normalnie, w garnitur czy sukienkę
Rusty
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 13 lipca 2021, 09:50

Re: Jak się ubrać na wesele?

Postprzez doroti » wtorek, 17 sierpnia 2021, 06:28

najlepsze będą sukienki z dopasowaną górą, która podkreśli figurę i szerszym dołem, który zagwarantuje swobodę poruszania się. to też wiele zależy czy impreza jest w sali czy na świeżym powietrzu i jaka jest pogoda. lepiej jest kupić tanie sukienki na wesele w sklepie internetowym, bo nawet jak nie do końca trafisz ze stylem, to przynajmniej nie przepłacisz ;)
doroti
 
Posty: 288
Dołączył(a): wtorek, 28 stycznia 2020, 08:01

Re: Jak się ubrać na wesele?

Postprzez Tomasz33 » wtorek, 17 sierpnia 2021, 06:57

Każda kobieta idąc na wesele chce wyglądać elegancko. Moja żona przekopała chyba cały internet w poszukiwaniu kobiece sukienki na wesele Wreszcie trafiła do sklepu Magamac gdzie jest wybór sukienek eleganckich, modnych. Bez problemu żona znalazła sukienkę dla siebie. Warto odwiedzić ten skalep.
Tomasz33
 
Posty: 886
Dołączył(a): środa, 13 grudnia 2017, 16:54

Re: Jak się ubrać na wesele?

Postprzez ogelid » piątek, 17 września 2021, 08:18

Na wesele przede wszystkim elegancko, to jednak wyjątkowa okazja. Ja już od jakiegoś czasu zamawiam sukienki na wesela przez internet na stronie https://sukienki.pl/sukienki-na-wesele, to duża wygoda, kupujesz bez wychodzenia z domu, a wybór jest na prawdę duży i ceny świetne. znajdziesz tam i klasyczne, ponadczasowe kroje, ale też nowoczesne, zgodne z najnowszymi trendami wzory. Na prawdę jest w czym wybierać :)
ogelid
 
Posty: 462
Dołączył(a): poniedziałek, 30 lipca 2018, 16:44

Re: Jak się ubrać na wesele?

Postprzez Monsterek » sobota, 18 września 2021, 17:03

Pamiętajcie, aby po weselu znaleźć też dobra pralnie ;). Po imprezie warto wyprać garnitur itd. Na https://www.pralnia-warszawianka.pl/ znaleźć możecie akurat bardzo fajną ofertę. To pralnia z dowozem do klienta, więc po weselu nie trzeba nigdzie latać.
Monsterek
 
Posty: 201
Dołączył(a): wtorek, 28 stycznia 2020, 17:55

Re: Jak się ubrać na wesele?

Postprzez Kazikdobry » piątek, 15 października 2021, 07:54

mamio napisał(a):Wybierz sukienkę taką, w której będziesz się dobrze czuła i która nie będzie ograniczała twoich ruchów, abyś mogła w niej swobodnie tańczyć.


Swoboda ruchów w tańcu - też na to bym stawiał wybierając stroje na wesele. Wiem że dla kobiet to duże wydarzenie!! Mężczyźni chyba mają inaczej.

------------

https://www.cosplaycraft.pl/

Obrazek
Kazikdobry
 
Posty: 973
Dołączył(a): środa, 16 stycznia 2019, 14:32

Re: Jak się ubrać na wesele?

Postprzez anetapawlik » poniedziałek, 1 listopada 2021, 09:26

Witajcie, jeśli chodzi o tanie sukienki damskie to mam swój ulubiony sklep on-line, można w nim znaleźć także ekskluzywne sukienki damskie idealne na wyjątkowe okazje. Już nie raz zakupiłam tam kreację, która zrobiła na prawdę duże wrażenie. Dla miłośniczek znajdzie się w tym sklepie także klasyczna mała czarna która jak wiadomo jest uniwersalna. Mało tego, w ofercie tego sklepu są także sukienki na wesele oraz hit tego sezonu a mianowicie sukienki rozkloszowane
anetapawlik
 
Posty: 60
Dołączył(a): piątek, 18 maja 2018, 11:23

Postprzez » poniedziałek, 1 listopada 2021, 09:26

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Moda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron