sklep on-line

Postprzez buziak_06 » wtorek, 2 października 2018, 12:05

Ja niestety w tej kwestii nic nie polecę bo rzadko kupuję ubrania przez Internet. Wolę przed zakupem dotknąć i przymierzyć. Z resztą u mnie ciężko jest trafić z rozmiarem a nie chce mi się potem bawić w odsyłanie...;)
buziak_06
 
Posty: 14
Dołączył(a): poniedziałek, 1 października 2018, 11:19

Postprzez » wtorek, 2 października 2018, 12:05

 

Re: sklep

Postprzez k4j4ber3 » czwartek, 4 października 2018, 11:39

Polecam sklep Bertoni. Polski producent nie żadna chińszczyzna.
k4j4ber3
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek, 4 października 2018, 11:13

Postprzez boguśka » czwartek, 18 października 2018, 07:46

mogę Ci polecić sklep, w którym kupuję parasole. Nazywa się właśnie Parasol i póki co wszytkie modele, które tam kupiłam działają tak samo jak pierwszego dnia
boguśka
 

Re: sklep

Postprzez angelaosiej » poniedziałek, 22 października 2018, 16:19

Od siebie mogę polecić niedawno odkryty przez mnie i koleżankę sklep z obuwiem damskim https://ideal-shoes.pl. Bardzo fajny sklep z ciekawą kolekcją, można tam znaleźć bardzo fajne buty. Sama już znalazłam dla siebie fajne botki na jesień i gorąco polecam sprawdzić ich kolekcję bo na prawdę warto. Jakość jest świetna, a buty bardzo wygodne. Myślę, że panie które tam zajrzą bez problemu znajdą coś dal siebie. Temu warto sprawdzić.
angelaosiej
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek, 22 października 2018, 16:07

Re: sklep

Postprzez zania12 » piątek, 9 listopada 2018, 08:39

Ale co Cię dokładnie interesuje? I dla jakiej okazji? Coś na co dzień czy coś eleganckiego?
zania12
 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek, 9 listopada 2018, 08:15

Re: sklep

Postprzez Gość » wtorek, 20 listopada 2018, 08:33

Zależy czego potrzebujesz. Ja mogę polecić sklep Karibu, jak szukasz np porządnej kurtki czy płaszcza albo dodatków na zimę, ciepłych szalików itd to na pewno coś dobrego znajdziesz, ja swoją parkę noszę drugi rok i wygląda jak nowa nadal :)
Gość
 

Re: sklep on-line

Postprzez barnej » wtorek, 27 listopada 2018, 19:25

Jeśli szukasz dobrych jakościowo ubrań w przystępnej cenie, to polecam Ci odwiedzić sklepy z używanymi ubraniami z Anglii. Według tego co piszą na http://www.zarra-odziez.pl/odziez-importowana-niesort/ ich ubrania pochodzą ze zbiorów w dobrych dzielnicach, a na wielu można znaleźć jeszcze metki. Moja koleżanka już od jakiegoś czasu ubiera się w takich sklepach i każdy zawsze ją chwali za stylowe ciuchy, których próżno szukać w naszych sieciówkach.
barnej
 
Posty: 66
Dołączył(a): poniedziałek, 25 września 2017, 21:20

Re: sklep on-line

Postprzez devilangel » piątek, 30 listopada 2018, 20:31

Chciałabym zrobić swojemu chłopakowi niespodziankę i kupić mu w prezencie nowe spodnie. Bardzo mi się podobają takie joggery https://dstreet.pl/product-pol-6609-Spo ... x0407.html ale mój chłopak nie ma w szafie takich ubrań i nie wiem czy odnajdzie się w nowym stylu. Jestem ciekawa jest u Was drodzy Panowie, czy lubicie nosić takie spodnie?
devilangel
 
Posty: 33
Dołączył(a): niedziela, 19 listopada 2017, 15:44

Re: sklep on-line

Postprzez Marcellus » sobota, 1 grudnia 2018, 01:23

Jeśli o mnie chodzi, to właśnie tutaj zakupiłam bieliznę. Polecam bardzo ten sklep, ponieważ mają wszystko co będzie Ci potrzebne w sypialni - od biustonoszy po koszule nocne. Odkąd tam kupuję nigdy nie zaznałam nudy w garderobie, a ich produkty wytrzymują naprawdę długo.
Marcellus
 
Posty: 14
Dołączył(a): piątek, 2 listopada 2018, 07:44

Parasol diamenty

Postprzez Kasia » wtorek, 8 stycznia 2019, 15:03

Hej, szukam parasola w fajne wzory, znalazłam taki:parasol diamenty. Co o nim sądzicie?
Kasia
 

Postprzez » wtorek, 8 stycznia 2019, 15:03

 

Następna strona

Powrót do Moda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość