Wesele

Re: Wesele

Postprzez Monsterek » wtorek, 27 kwietnia 2021, 17:53

Ogólnie salek na wesele jest bardzo dużo. Według mnie bardzo ładna jest szczególnie ta z http://naskrajnej.pl/sala-weselna. To bardzo dobra restauracja z bardzo miłą obsługą i pysznym jedzeniem ;P. Wesele tam pewnie będzie bardzo fajnie zapamiętane.
Monsterek

Postprzez » wtorek, 27 kwietnia 2021, 17:53

Postprzez DamianPol » piątek, 30 kwietnia 2021, 08:45

W mojej opinii jeżeli jednocześnie będziecie szukali ciekawych ofert na organizację wesela, ale również codziennego funkcjonowania w Legnicy to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, abyście zwrócili uwagę na portal Legnica365 z którego również często korzystam, ponieważ zawsze można liczyć na ciekawe artykuły, newsy, ale również bazę firm która jednak ułatwia podjęcie jak najlepszej decyzji i jednak porównania różnych ofert. Pozdrawiam!
DamianPol

Postprzez Łucja » piątek, 7 maja 2021, 08:41

I jak wam idzie ta organizacja ? My z narzeczonym jesteśmy już bliżej niż dalej haha :D Teraz tylko podejmujemy decyzje odnośnie jaki zespół zagra na naszym weselu, padnie chyba na Bayer Full, uważamy, że to bardzo ciekawy zespół, przy którym mnóstwo gości będzie się doskonale bawić.
Łucja

Postprzez guran » poniedziałek, 17 maja 2021, 05:28

Dobrze, że jestem tutaj na forum ponieważ udało się znaleźć https://slub-fotograf.com/kamerzysta-na-wesele-torun okazało się, że to bardzo doświadczony kamerzysta i cała impreza wyszła rewelacyjnie. Najważniejsze momenty mamy nagrane. Te wzruszające i te w których ciężko powstrzymać się od śmiechu. Dobra zabawa i wszystko na plus podsumowując!
guran

Postprzez Arkadiusz1 » czwartek, 20 maja 2021, 10:31

Dzisiaj usługi związane z weselami rozrosły się do tego stopnia, że nie powinniście mieć większych problemów ze znalezieniem czegoś odpowiedniego dla siebie. Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, byście zajrzały do https://www.agnesfashiongroup.pl/ i sprawdziły ten salon sukien ślubnych. Jeśli szukacie dla siebie czegoś modnego, to na pewno tam to znajdziecie!
Arkadiusz1

Postprzez daniel36Wilk12 » czwartek, 27 maja 2021, 07:22

Jestem w trakcie poszukiwania sali na wesele. Chciałem się zapytać na co zwrócić szczególnie uwagę. Mam taka ofertę wesele Radom jest to hotel z dużym parkingiem i pokojami w którym mogę wynająć gościom nocleg. Wszystko wygląda bardzo dobrze. Opinie też sprawdziłem i są ok czym jeszcze się sugerować
daniel36Wilk12

Postprzez Mariusz98 » sobota, 5 czerwca 2021, 23:26

Zastanawiacie się ile kosztuje wodzirej na wesele? Więcej informacji znajdziecie tutaj wodzirej cennik :D
Mariusz98

Postprzez Łucja55 » środa, 9 czerwca 2021, 12:41

Ja do ślubu rozpoczęłam przygotowania już ponad rok przed planowaną datą wydarzenia. Wiedziałam, że chce by wszystko było perfekcyjnie przygotowane. Zrobiłam sobie listę i powoli wykreślałam kolejne zadania. Chyba największy problem miałam ze znalezieniem pięknych zaproszeń na ślub . Jednak znalazłam idealną stronę i miałam to z głowy.
Łucja55

Postprzez TakaJa » środa, 30 czerwca 2021, 12:09

Dla par, które niebawem staną na ślubnym kobiercu polecam instruktorkę tańca Arletę Piotrowską. Wasz pierwszy taniec będzie olśniewający! Ma duże doświadczenie w przygotowywaniu par do pierwszego tańca w Kaliszu i Jarocinie. Polecam! https://studiokreacjiruchu.com/pierwszy-taniec-kalisz-jarocin
TakaJa

Postprzez Kuzi » środa, 30 czerwca 2021, 20:22

Ja na szczęście już dawno po weselu
Kuzi

Postprzez » środa, 30 czerwca 2021, 20:22

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Moda