Jaka sukienka do pracy?

Jaka sukienka do pracy?

Postprzez Asiula » poniedziałek, 8 kwietnia 2019, 15:47

Jaką sukienkę mogłabym sobie kupić na sezon wiosenno-letni? Głównie chodzi mi o pracę, ale nie obowiązuje u nas specjalny dresscode. Wystarczy, że nie będę miała na sobie nic wyzywającego i ekstrawaganckiego. Widziałam w internecie na modelkach różne sukienki w stonowanych kolorach o ciekawych krojach, idealne do pracy. Zanim jednak zdecyduję się na zakup, chciałam zrobić wśród Was mały rekonesans.
Asiula
 
Posty: 44
Dołączył(a): sobota, 17 listopada 2018, 11:46

Postprzez » poniedziałek, 8 kwietnia 2019, 15:47

 

Re: Jaka sukienka do pracy?

Postprzez kolesa » środa, 10 kwietnia 2019, 06:43

A co na ślub cywilny koleżanki.. W co się ubrać?
kolesa
 
Posty: 7
Dołączył(a): środa, 10 kwietnia 2019, 05:48

Re: Jaka sukienka do pracy?

Postprzez Zuzanna » poniedziałek, 15 kwietnia 2019, 09:46

Ja lubię do pracy ubierać się raczej tak, aby za bardzo nie zwracać na siebie uwagi. Zamiast wzorzystych strojów wolę jednolite w stonowanych kolorach. bez względu na to, czy jest to garnitur, czy bluzka i spódniczka, czy też sukienka. Najbardziej oczywiście lubię sukienki, ale takie lekko za kolano i z małym dekoltem. Rękawki chociaż trochę muszą zasłaniać ramiona. Nie wypada do pracy przychodzić w stroju na ramiączkach.
Zuzanna
 
Posty: 11
Dołączył(a): poniedziałek, 8 kwietnia 2019, 15:02

Re: Jaka sukienka do pracy?

Postprzez Ela78 » czwartek, 18 kwietnia 2019, 05:34

Falbanki to zdecydowany faworyt w nadchodzącym sezonie. Będą królować absolutnie wszędzie! Sukienki wykończone falbanką, rozszerzane rękawy, warstwowe spódnice, obszywane bluzki falbankami, czy spodnie z nogawką obszyte falbanką. Myślę że takie sukienki też będą idealne do pracy, ale kupujmy i wybierajmy z głową, by nie przesadzić. Ale na twoim miejscu poszperałabym w necie sklepów gdzie mają własnie odzież do pracy, może tam znajdziesz wiele wskazówek jakie sukienki wybierać.
Ela78
 
Posty: 587
Dołączył(a): poniedziałek, 6 marca 2017, 20:14

Re: Jaka sukienka do pracy?

Postprzez malwina78 » sobota, 27 kwietnia 2019, 05:29

Ja wolę zapłacić odrobinę więcej, ale stawiam na ubrania dobrej jakości. Zależy mi na tym, że kiedy kupuję sukienkę - posłuży mi ona na długo. Dlatego lubię sukienki, które ma w ofercie ten sklep cocomoda, zerknij sobie na te sukienki https://www.cocomoda.pl/sukienki-z-falbanami . Ja akurat mam dobre doświadczenia z sukienkami rozkloszowanymi, falbaniastymi jak sa tutaj. Pozwalają mi przynajmniej bardzo dobrze się poczuć :) Nie znam innych modeli tak dobrze modelujących sylwetkę z kilkoma dysproporcjami. Ze względu na połączenie mody i wygody gorąco polecam.
malwina78
 

Re: Jaka sukienka do pracy?

Postprzez domi10 » wtorek, 30 kwietnia 2019, 17:36

Jako, że wiosna już nas odwiedziła, warto wybrać jakąś fajną sukienkę, która będzie przypominała Ci o wiosennej aurze cały rok! Może któraś z sukienki na wiosnę będzie akurat w Twoim guście? :)
domi10
 
Posty: 157
Dołączył(a): wtorek, 30 kwietnia 2019, 17:28

Re: Jaka sukienka do pracy?

Postprzez Violca » środa, 15 maja 2019, 11:19

Wszystko zależy od tego gdzie pracujesz... Wydaje mi się jednak, że skromna, elegancka sukienka o odpowiedniej długości nikogo raczej nie zgorszy. Sama niedawno rozpoczęłam swoją pierwszą poważną pracę biurową. Na co dzień ubieram do biura skromne, sukienki codzienne, które kupuję w moim ulubionym sklepie internetowym. Co najważniejsze jednak, ubrania te posiadają odpowiednio skrojone fasony niekrępujące ruchów. Na plus przemawia również to, że do produkcji sukienek sklep wykorzystuje materiały dobrej jakości, w których skóra może swobodnie oddychać.
Violca
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 15 maja 2019, 10:26

Re: Jaka sukienka do pracy?

Postprzez Manina » piątek, 17 maja 2019, 11:30

Uważam, że w pracy świetnie sprawdzi się długa czarna sukienka o skromnym fasonie. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że większość pracodawców narzuca dziś na swych pracowników dress code, ale szczerze? Ja bardzo często noszę do pracy eleganckie sukienki i jeszcze nigdy nie miałam z tego powodu żadnych problemów. Wystarczy jedynie znaleźć dobry sklep internetowy oferujący klasyczne, eleganckie suknie wykonane z dobrych gatunkowo, nieprześwitujących materiałów. W mojej garderobie wiszą praktycznie same sukienki polskiego producenta, którego projekty bardzo do mnie trafiają.
Manina
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 17 maja 2019, 10:35

Re: Jaka sukienka do pracy?

Postprzez parka » poniedziałek, 20 maja 2019, 17:18

Ja do pracy to staram się ubierać tak odpowiednio i stonowanie, ale z drugiej strony i elegancko i z pazurem. W końcu pracuję gdzie zajmujemy się modą, także nasz wygląd jest naszą wizytówką tak naprawdę. Ale na rozmowę kwalifikacyjną w tym miejscu też się ubrałam dość nietypowo https://mybaze.com/pl/trendy/jak-ubrac- ... ifikacyjna ale najważniejsze że skutecznie
parka
 

Re: Jaka sukienka do pracy?

Postprzez kimas » środa, 5 czerwca 2019, 16:17

Zaczęłam pracę w biurze i moją szafę muszę uzupełnić o eleganckie sukienki. Czy takie modele będą odpowiednie- https://evita.com.pl/produkty/suknie-wieczorowe/ ? Jak Wy ubieracie się do biura?
kimas
 
Posty: 103
Dołączył(a): środa, 28 lutego 2018, 20:41

Postprzez » środa, 5 czerwca 2019, 16:17

 

Następna strona

Powrót do Moda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości