Bizuteria

Bizuteria

Postprzez magdaszabla » wtorek, 1 października 2019, 12:45

Cześć, w jakiej biżuterii chodzicie na co dzień? Możecie pochwalić się najlepszymi zakupami, co najbardziej doceniacie w konkretnym zestawie? Bardzo jestem ciekawa, czym się w ogóle kierujecie przy wyborze biżuterii? Nie jest ważne, czy męska, czy damska, oczywiście z nastawieniem na damską
magdaszabla
 
Posty: 715
Dołączył(a): wtorek, 21 sierpnia 2018, 10:27

Postprzez » wtorek, 1 października 2019, 12:45

 

Re: Bizuteria

Postprzez arletakkk » środa, 2 października 2019, 11:49

Normalnie do t-shirtów noszę korale https://www.ankabizuteria.pl/naszyjnik- ... -koralikow. Wiele ciekawych kolorów, trochę metaliczna biżuteria. Perłowy sznurek to rzadko spotykany dodatek do biżuterii. Według mnie świetnie wygląda i za taką cenę, aż grzech nie wziąć.
Obrazek
arletakkk
 

Re: Bizuteria

Postprzez Mia » piątek, 4 października 2019, 09:13

Zależy co ubieram, czy stawiam na bardziej sportowy czy elegancki strój. Zazwyczaj mam kolczyki, bransoletki, czasem łańcuszek i nierozerwalnym elementem jest dla mnie zegarek! Nie wyobrażam sobie wyjść z domu bez zegarka czasem tylko pojawia się dylemat, który wybrać :lol:
Mia
 
Posty: 98
Dołączył(a): środa, 3 lipca 2019, 09:07

Re: Bizuteria

Postprzez shoppinglover » piątek, 3 stycznia 2020, 11:25

Hejo, doradzicie mi, jakie kolczyki do sukienki sprawdzą się najlepiej? Zależy mi na czymś eleganckim, ale niezbyt strojnym. Macie jakieś sprawdzone miejsce, w których dostanę jakieś ładne? :D
shoppinglover
 
Posty: 32
Dołączył(a): środa, 5 grudnia 2018, 13:07

Re: Bizuteria

Postprzez modenna » środa, 29 stycznia 2020, 10:05

Ja patrzę przede wszystkim na wzornictwo - no i na ceny.
Nie zarabiam kokosów, to na kolie wysadzane diamentami raczej nie mogę sobie pozwolić ;) ale mam parę sprawdzonych sklepów, gdzie za rozsądne pieniądze mogę dostać naprawdę ładne, gustowne i porządnie wykonane rzeczy. Ostatnio z AStyle https://astyle.pl/ zamówiłam sobie mini komplecik: złote kolczyki, bransoletka i naszyjnik, wszystkie z zawieszkami w kształcie liści - bardzo lubię takie nawiązania do natury. :mrgreen:
modenna
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 6 września 2019, 11:52

Re: Bizuteria

Postprzez kardinale » poniedziałek, 3 lutego 2020, 18:59

Więcej na ten temat dowiesz sie na tej stronie:
https://tabletkinaodchudzaniebrzucha.pl
kardinale
 
Posty: 866
Dołączył(a): niedziela, 10 marca 2019, 11:56

Re: Bizuteria

Postprzez notino » czwartek, 20 lutego 2020, 09:58

magdaszabla napisał(a):Cześć, w jakiej biżuterii chodzicie na co dzień? Możecie pochwalić się najlepszymi zakupami, co najbardziej doceniacie w konkretnym zestawie? Bardzo jestem ciekawa, czym się w ogóle kierujecie przy wyborze biżuterii? Nie jest ważne, czy męska, czy damska, oczywiście z nastawieniem na damską

A to zależy od dnia, nastroju, okazji kochanieńka.
Przecież na elegancką imprezę nie założę tego samego, co na zwykłą potańcówkę - no bądźmy poważne ;P A jeśli chodzi o kryteria, to patrzę na wygląd, surowce oraz cenę. Podejrzewam, że większość z nas robi podobnie, nawet jeśli na materiałach w ogóle się nie znamy. Mam też parę zaufanych sklepów, https://www.e-azur.pl/ będzie dobrym przykładem, o których wiem, że ich wyroby prezentują określony poziom i mogę zamawiać w ciemno.
notino
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek, 9 stycznia 2020, 09:55

Re: Bizuteria

Postprzez jakkal » poniedziałek, 16 marca 2020, 12:11

Bardzo rzadko noszę biżuterię i mało mam jej w swojej kolekcji, więc nie muszę się zastanawiać, którą wybrać, ponieważ nie mam z czego wybierać.
jakkal
 
Posty: 17
Dołączył(a): czwartek, 16 listopada 2017, 11:51

Re: Bizuteria

Postprzez karolinka7 » środa, 22 kwietnia 2020, 11:03

Ja też niezbyt często noszę biżuterię, zakładam ją tylko na wyjątkowe okazje.
karolinka7
 
Posty: 9
Dołączył(a): wtorek, 24 października 2017, 13:44

Re: Bizuteria

Postprzez camio » czwartek, 23 kwietnia 2020, 14:02

Jestem kobietą kochającą Vintage i klasykę. Jeśli nie znajduję perełek na targach ze starociami to zwykle odwiedzam sklep Apart. Tam mają różne style, wzory i kolory biżuterii :)
camio
 
Posty: 101
Dołączył(a): wtorek, 7 stycznia 2020, 10:34

Postprzez » czwartek, 23 kwietnia 2020, 14:02

 

Następna strona

Powrót do Moda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron