Medycyna estetyczna

Re: Medycyna estetyczna

Postprzez welwet » wtorek, 8 maja 2018, 12:40

Na rozstępy to najlepszy jest laser. Ja robiłam zabiegi laserem Fraxal Dual i faktycznie mi wygładziło rozstępy. Chodziłam do kliniki Krajewski, doktor już kiedyś pomógł mi na przebarwienia po trądziku i teraz też jestem zadowolona :)
welwet

Postprzez » wtorek, 8 maja 2018, 12:40

Postprzez martyna0322 » niedziela, 3 czerwca 2018, 14:24

A po co od razu medycyna estetyczna? Próbowaliście jakiś innych sposobów na początek? Na jędrne piersi można np. używać ćwiczeń, tutaj macie przykłady, co może pomóc https://www.wapteka.pl/blog/artykul/spr ... kne-piersi Są osoby, które twierdzą, że jest to skuteczne i że warto próbować. Wiadomo - każda metoda ma swoich przeciwników i zwolenników. A ja jestem zdania, że warto próbować wszystkiego.
martyna0322

Postprzez ulunia » środa, 20 czerwca 2018, 11:09

Ja uważam że propozycje medycyny estetycznej są bardzo dobrym rozwiązaniem, ngdy same nie dojdziemy do takich efektów jak gdy korzystamy z ich pomocy. Ja mam zamiar umówić się na konsultację i skorzystać z tej oferty https://lipoline.pl/epilacja-laserowa/ I chyba od razu wykupię pakiet czterech zabiegów plus piąty gratis, by mieć pewność, że włoski już nigdy mi nie odrosną i nie będa szpecić.
ulunia

Postprzez Blue852 » poniedziałek, 2 lipca 2018, 12:16

Z medycyną estetyczną jak ze wszystkim, nie można przesadzać, ale nie widzę powodów dla których mielibyśmy rezygnować z zabiegów należących do tej grupy. Ja póki co korzystałam jedynie z depilacji laserowej oraz laserowego usuwania przebarwień, które pojawiły się na moich dłoniach. Trafiłam na świetny gabinet kosmetologii i medycyny estetycznej – Gorlicka-Kruk i jestem bardzo zadowolona z efektów. Na stronie http://gorlickakruk.pl/laserowe-usuwanie-przebarwien/ można dowiedzieć się czegoś więcej. :)
Blue852

Postprzez Arkadiusz1 » czwartek, 12 lipca 2018, 10:03

Przy czym dzisiaj medycyna estetyczna nie jest już czymś wyjątkowym czy dziwnym. Jeżeli czujecie, że chcielibyście coś poprawić w swoim wyglądzie, to jak najbardziej możecie. Pamiętajcie tylko, by zawsze wybierać najlepsze ku temu miejsca, takie jak Klinika Krajewski. dzięki temu, że mają u siebie takie sprzęty jak laser picosure warszawa, są w stanie zaoferować Wam najwyższa jakość zabiegów. To bardzo ważne, więc miejcie to na uwadze.
Arkadiusz1

Postprzez artemida » czwartek, 26 lipca 2018, 07:39

Robiłam sobie powiększanie ust w Magicznej Klinice, jestem zadowolona z tego jak teraz wygladają, w końcu są pełniejsze, ale też naturalnie to wygląda, na pewno w przyszłości powtórzę ten zabieg.
artemida

Postprzez ja kaska wielka 30 » wtorek, 31 lipca 2018, 09:01

artemida napisał(a):Robiłam sobie powiększanie ust w Magicznej Klinice, jestem zadowolona z tego jak teraz wygladają, w końcu są pełniejsze, ale też naturalnie to wygląda, na pewno w przyszłości powtórzę ten zabieg.

U kogo robiłaś tez zabieg i gdzie? Jakie jeszcze zabiegi robią w Magicznej Klinice?
ja kaska wielka 30

Postprzez artemida » czwartek, 2 sierpnia 2018, 07:53

Robilam u dr Roberta w Warszawie, ale przyjmują w wielu miejscach w PL, trzeba tylko zajrzeć na ich stronkę albo fb. Wszystko masz opisana na stronce http://www.magicznaklinika.pl/ na pewno masz zabiegi kwasem, botox, nici i inne zabiegi.
artemida

Postprzez Mylik » piątek, 24 sierpnia 2018, 16:38

A powiedzcie mi - czy stomatologia estetyczna krakow to dla Was znane zagadnienie?? Potrzebuje polecanego i sprawdzonego dentyste, ktory swiadczy wlasnie takze takie uslugi? Slyszalem sporo o dr Beacie Świątkowskiej - widac po jej stronie internetowej i licznych dyplomach i certyfikatach, ze to prawdziwa specjalistka? Leczyl sie moze ktos z Was u niej? Jesli tak - to jakie byly efekty?
Mylik

Postprzez ja kaska wielka 30 » sobota, 25 sierpnia 2018, 16:41

artemida napisał(a):Robilam u dr Roberta w Warszawie, ale przyjmują w wielu miejscach w PL, trzeba tylko zajrzeć na ich stronkę albo fb. Wszystko masz opisana na stronce http://www.magicznaklinika.pl/ na pewno masz zabiegi kwasem, botox, nici i inne zabiegi.

Już sobie poczytałam. Mam jeszcze pytanie czy robiłas powiększenie ust kwasem hialuronowym? Czy od razu po zabiegu mogłaś pójść do domu tego samego dnia? Czy ten zabieg był bolesny? No po jakim czasie trzeba zabieg powtórzyć?
ja kaska wielka 30

Postprzez » sobota, 25 sierpnia 2018, 16:41

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Uroda