Nawilżenie włosów

Re: Nawilżenie włosów

Postprzez ivanex22 » środa, 20 czerwca 2018, 08:36

Jeżeli wypatrujesz wartościowych środków do włosów to polecamy serwis IVA. Ów sklep online spowoduje, że wynajdziesz najlepsze artykuły do naprawy włosów, jakich szukasz. Renoma kosmetyków to najwyższa półka. Od paru tygodni korzystam wyłącznie z ich kosmetyków. Nie znasz IVY to sprawdź na ich serwisie ivasklep.pl.
ivanex22

Postprzez » środa, 20 czerwca 2018, 08:36

Postprzez karolaa » środa, 11 lipca 2018, 13:35

Sama chciałabym się dowiedzieć jak nawilżyć moje włosy, bo mimo, że dwa razy w tygodniu używam maskę to i tak nadal nie widzę super efektu
karolaa

Postprzez lalalakj » środa, 1 sierpnia 2018, 08:39

U mnie dobrze działały olejki i maski, do nich też dodawałam nieraz trochę olejku. I to co parę dni na włosy. Teraz zrobiłam prostowanie keratynowe Amazon Keratin i włosy są nawilżone i gładkie cały czas, ale używam kosmetyków do włosów po zabiegu żeby ten efekt utrzymać.
lalalakj

Postprzez sloneczna » piątek, 3 sierpnia 2018, 08:04

Nawilżanie włosów powinno odbywać się na dwóch poziomach. Przede wszystkim duża rolę odgrywają profesjonalne kosmetyki fryzjerskie, które pozytywnie wpływają na strukturę włosów i odżywiają je. Drugim ważnym elementem dieta. Odpowiednia ilość witamin i picie wody korzystnie wpływa na kondycję włosów.
sloneczna

Postprzez Angelika » wtorek, 23 października 2018, 12:21

Ja jestem zdania, że pielęgnacja włosów powinna odbywać się od zewnątrz, ale również od wewnątrz. Zwykle kupuję sprawdzone szampony i odżywki, a raz w tygodniu nakładam maskę na włosy dzięki czemu są miękkie i przyjemne w dotyku. Korzystam również z suplementów diety. Od 2 miesięcy biorę środek Biovax Włosy i paznokcie - https://www.wapteka.pl/biovax-wlosy-i-p ... taw-3529,p. Ma on w składzie wiele witamin i mikroelementów. Widzę wyraźną poprawę stanu moich włosów, więc spokojnie mogę polecić. ;)
Angelika

Postprzez Żabka1 » piątek, 26 października 2018, 20:53

Z naturalnych sposobów to najlepiej jest olejować włosy. Są różne olejki, np. musztardowy, lniany itp. Każdy powinien zadziałać na przesuszanie się włosów. A z odżywek mogę doradzić np. taką https://www.allecco.pl/42245,dr-konopka ... owane.html bardzo dobra firma.
Żabka1

Postprzez Nataszka » poniedziałek, 5 listopada 2018, 07:48

.
Nataszka

Postprzez Nataszka » poniedziałek, 5 listopada 2018, 07:53

Przepraszam za poprzedni post z samą kropką, pomyłkowo skasowała mi się treść.
Jeśli chodzi o mój sposób to używam odżywek węglowych. Mam kręcone włosy, a jak wiedzą ich posiadaczki są to bardzo suche włosy, dlatego stale testuję różnego rodzaju odżywki. W ostatnim czasie moją ulubioną jest odżywka węglowa do włosów Bielendy Carbo Detox. Używam jej do codziennej pielęgnacji włosów podczas mycia, a jeśli mama więcej czasu stosuję maskę z tej serii,nakładam ją na ok pół godziny i owijam włosy folią i ręcznikiem. Polecam ten patent :wink:
Nataszka

Postprzez barmanka » sobota, 10 listopada 2018, 10:53

Szybko wzmocnimy swoje wlosy dzieki odpowiednim kosmetykom. Takie szampony konopne https://konopmed.pl/ sa bardzo dobre. Po jakims czasie mycia wlosow w takim szamponie da sie zauwazyc wyrazna roznice w kondycji naszych wlosow. Mozna sobie sprobowac tak dbac o swoje wlosy.
barmanka

Postprzez Kamelia » środa, 2 stycznia 2019, 06:20

Na nawilżenie włosów dla mnie najbardziej skuteczne jak do tej pory okazały się być szampon i odżywaka Bielendy Botanic Formula. Mam farbowane włosy, a do tego kręcone, więc jedno i drugie powoduje, że są one bardzo suche. Od kiedy stosuję te produkty jakość i stan moich włosów znacznie się poprawiły.
Kamelia

Postprzez » środa, 2 stycznia 2019, 06:20

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Uroda