Dobra odżywka do włosów

Dobra odżywka do włosów

Postprzez Emma » środa, 30 października 2019, 11:42

Dziewczyny, pomóżcie proszę. Od jakiegoś czasu nie radzę sobie z pielęgnacją moim włosów, dlatego też stwierdziłam, że czas poszukać jakichś dobrych i skutecznych produktów. Pomyślałam o takich propozycjach https://www.gobli.pl/holika-holika-c4306 /. Czy miałyście już mogę okazję stosować Holika Holika, a jeżeli tak, jak oceniacie artykuły tej marki? :).
Emma

Postprzez » środa, 30 października 2019, 11:42

Re: Dobra odżywka do włosów

Postprzez lili22 » niedziela, 15 grudnia 2019, 14:28

U mnie odżywki kiepsko się sprawdzały w dodatku nigdy nie miałam czasu na ich nakładanie dlatego też od czasu do czasu chodzę sobie na profesjonalny zabieg regenerujący do salonu In Harmony, po którym moje włoski wyglądają dobrze przez dłuższy okres czasu :)
lili22

Postprzez Sarcia » sobota, 21 grudnia 2019, 11:38

Uzywałam kiedyś, ale do mojego typu włosów jest średnia. Najlepiej sprawdza się u mnie Botanic Formula Odżywka w sprayu Chmiel i skrzyp do włosów farbowanych i znuszczonych. Dawno nie miałam tam świetnej odżywki, dodatkowo przez to, że jest w sprayu jest lekka i nie obciążająca ale skuteczna.
Sarcia

Postprzez Agnieszka » piątek, 3 stycznia 2020, 13:54

Bielenda ma fajne odżywki do włosów, ale najlepsza dla zniszczonych wymagających odbudowy, jest ta z serii Botanic spa rituals z czarna rzepa i skrzypem polnym. Używam już 2 miesiąc i efekt jest... WOW
Agnieszka

Postprzez omlet123 » środa, 25 marca 2020, 19:15

polecam tutaj sprawdzić ofertę i zamowić https://alphavit.pl/kosmetyki-naturalne/pozostale , jak dla mnie to jest jeden z lepszych sklepów z eko asortymentem, jak na tak dobrą jakosc produktów jakie oferują to ceny mają w porzadku
omlet123

Postprzez » środa, 25 marca 2020, 19:15

Powrót do Uroda