Maść na blizny

Re: Maść na blizny

Postprzez Jagoda29 » czwartek, 13 czerwca 2019, 21:22

Kiedy sama byłam po zabiegu cc, mój lekarz rodzinny zalecił mi stosowanie na bliznę maści na oparzenia. Faktycznie ślady zbladły, jednak i tak blizna jest nadal widoczna. Dlatego też po lekturze artykułów, dostępnych na blogu www.medycynaestetycznakielce.pl zastanawiam się, czy nie wybrać się na jakąś kurację, która pomoże mi w usunięciu znaków po cięciu. Jak oceniacie taki pomysł?
Jagoda29

Postprzez » czwartek, 13 czerwca 2019, 21:22

Postprzez tatwoj12 » poniedziałek, 17 czerwca 2019, 07:25

maścni na oparzenia jak najbardziej s ą wporządku, tylko gorzej jak np ktos miał oparzenie słoneczne twarzy :( Ja tam miałam, byłam bardzo nierozsądna. Ta skóra mimo tego, z ejuz potem gdzies tam do siebie doszła niestety była ciągle przesuszona. Wybrałam sie na zabieg z Restylane Skinboosters, dzięki czemu ta twarz została nawilzoma
tatwoj12

Postprzez Magdalenna » środa, 26 czerwca 2019, 16:39

W moim przypadku najlepszą bronią na blizny była seria zabiegów dermapen, po pierwszym już widziałam znaczną poprawę, za tydzień ostatnia wizyta w Klinice Krajewski i koniec moich problemów z brzydką cerą :D
Magdalenna

Postprzez Masterko » wtorek, 6 sierpnia 2019, 17:33

Gdybyście szukali bezpiecznej, ale jednocześnie sprawdzonej i pewnej metody usuwania blizn, to mogę Wam z czystym sumieniem polecić http://medicalaser.pl/redukcja-blizn/W ten sposób można zredukować wszelkie blizny zarówno te wystające ponad powierzchnię skóry, jak i pooperacyjne. Wiem, że to wiąże się z kosztami, ale jak ktoś może sobie pozwolić i jest zdeterminowany, to na pewno warto wziąć tę metodę pod uwagę.
Masterko

Postprzez Lilanova » poniedziałek, 26 sierpnia 2019, 15:47

maść raczej blizn nie wypełni...w tym wypadku najlepszym rozwiązaniem będzie zastosowanie nieco bardziej inwazyjnego zabiegu,ja jestem po pierwszej wizycie u dr.Krajewskiego i za tydzień rozpoczynamy terapię :)
Lilanova

Postprzez Mia789 » czwartek, 24 października 2019, 06:34

Również polecam Klinikę Krajewski mi żaden krem nie pomógł, dopiero specjalistyczne zabiegi na trądzik przywróciły mojej cerze nieskazitelny wygląd :D :D :D
Mia789

Postprzez Psytka » wtorek, 5 listopada 2019, 18:11

To prawda, że maść nie wypełni blizny ale przecież nie o to chodzi. Stosowanie różnych preparatu ma sprawić, że blizna stanie się mniej widoczna, zblednie i się wygładzi. Zawsze warto stosować coś na blizny bo nie da się ukryć, że blizny w widocznych miejscach potrafią bardzo oszpecić ciało. Jeśli szukacie dobrego środka na blizny to rozważcie zakup sprayu octenispt. Za stronie zagojeni.pl znajdziecie więcej informacji dotyczących stosowania oraz efektów.
Psytka

Postprzez lili24 » poniedziałek, 11 listopada 2019, 23:03

Maść tutaj na wiele się zda...dużo dobrego słyszałam o laseroterapii i Klinice Krajewski więc polecam sprawdzić co i jak...ja akurat nie miałam z tym problemu ale moja bliska znajoma już tak i długo walczyła z kompleksami, ale w końcu pozbyła się blizn właśnie dzięki zabiegom z użyciem lasera
lili24

Postprzez Mita » środa, 18 grudnia 2019, 22:22

Ja postawiłam na zabieg laserowy. Wydawało mi się, że usuwanie blizn będzie zabiegiem bolesnym, ale nic z tych rzeczy. A efekt jest naprawdę świetny. Ja zdecydowałam się na zabieg w Centrum Laseroterapii Neonia, w Krakowie. Miejsce jest naprawdę godne polecenia.
Mita

Postprzez Słoneczko11 » czwartek, 19 grudnia 2019, 01:16

Od jakiegoś czasu korzystam z profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych i polecam :) Byłam też na laserze i jestem mega zadowolona z uzyskanych efektów :) Gorąco polecam wam Klinikę Krajewski - trafiłam tam z polecenia i przekazuję dalej :)
Słoneczko11

Postprzez » czwartek, 19 grudnia 2019, 01:16

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Uroda