Maść na blizny

Re: Maść na blizny

Postprzez miszel97 » piątek, 31 stycznia 2020, 02:59

Z pewnością wart uwagi jest produkt https://contractubex.pl . Czytałam, że ma super działanie. To preparat w formie żelu lub plastrów. Warto sprawdzić bo to fajna bezinwazyjna i bez zabiegowa forma walki z bliznami.
miszel97

Postprzez » piątek, 31 stycznia 2020, 02:59

Postprzez Taterka » sobota, 1 lutego 2020, 10:02

Jeszcze chyba nikt nie wspominał o octenicare, a jest to krem który między innymi pomaga pozbyć się blizn. Jest przeznaczony do wszelkich uszkodzeń skóry, czy to ran, podrażnień, poparzeń, czy właśnie stosuje się go na blizny bądź po wykonaniu tatuażu. Z racji tego, że ma tak szerokie zastosowanie to zawsze warto mieć go pod ręką. Niekiedy przy gotowaniu, czy w pracy dochodzi do zranień, a wtedy najlepiej jest od razu zadziałać i pozwolić się ranie szybko zagoić.
Taterka

Postprzez doroti » środa, 5 lutego 2020, 07:35

najlepsze są maści robione w aptece, lekarz rodzinny ci taką zapisze
doroti

Postprzez Marlenka77 » wtorek, 25 lutego 2020, 17:16

W przypadku blizn potrądzikowych to tutaj najlepszym rozwiązaniem będzie udanie się na profesjonalny zabieg np. z użyciem lasera, byłam na kilku takich zabiegach w Klinice Krajewski i gorąco wam polecam, moja cera obecnie jest praktycznie wolna od blizn, skora bardzo ładnie się wygładziła...
Marlenka77

Postprzez dzoana » piątek, 6 marca 2020, 08:32

Ja też uważam,że na blizny najlepszy będzie zabieg np laserem
dzoana

Postprzez jannia » poniedziałek, 31 sierpnia 2020, 05:41

Octenicare też polecam. Na takie świeże zranienia żeby blizna nie powstała bardzo dobrze się sprawdza. Zadrapałam się miesiąc temu i mam prawie niewidoczną kreseczkę teraz, a bez stosowania kremu z podobnej rany ślad o wiele większy. I nie ma opcji żeby nikt nie zobaczył. Także różnica moim zdaniem ogromna jest. A krem nie jest wcale drogi. I dobrze zabezpiecza skórę, tworzy taką warstwę ochronną.
jannia

Postprzez Psytka » czwartek, 3 grudnia 2020, 14:16

Ja również stosowałam Octenicare na blizny i naprawdę efekt jest super. Miałam blizny po trądziku, które nie wyglądały dobrze... Zawsze ukrywałam je pod grubą warstwą makijażu, ale teraz po kuracji octenicare w końcu skóra wygląda dobrze, jest wygładzona i ma równy kolor.
Psytka

Postprzez » czwartek, 3 grudnia 2020, 14:16

Poprzednia strona

Powrót do Uroda